Výklad karet na týden 14. – 20. 10. 2019

Výklad na týden od 14.-20.10.2019

V některé dny je tak krásné podzimní počasí, že to člověka láká se teple obléct a vyjít na procházku. 🙂 Doufám, že si svůj volný čas užíváte třeba tímto způsobem. U nás doma jsme nemocní a skolila nás chřipka – zřejmě se máme na čas zastavit. Dnes se opět podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 14. do 20. 10. 2019. 

Čtyřka Ohně – Na začátku týdne se můžete těšit na úspěšné dokončení jakéhokoliv projektu, na kterém jste pracovali. Může se jednat o jakýkoliv projekt v jakékoliv rovině – osobní, pracovní, duchovní,… Také se můžete těšit na spokojenost, mír a hojnost. Hojnost může být v rovině emocionální, duchovní či materiální. Co se týče Vašeho rodinného života, ten bude opředen spokojeností a láskou.

Čtyřka Země -Uprostřed týdne učiníte dobré obchodní rozhodnutí, které Vám přinese hojnost, ovšem pokud hodláte investovat peníze, dbejte na to, abyste si investicí byli jistí a pečlivě se o všem informujte. Nebuďte příliš zbrklí. Také nezapomeňte, že pomoci druhým je krásné a ušlechtilé a pokud se Vám nabídne uprostřed týdne tato možnost, určitě se do ní zapojte. Vesmír Vás odmění. 

Trojka Země – Na konci týdne komunikujte se svým Strážným andělem a pilujte společnou komunikaci mezi sebou. Můžete se také těšit na kreativní období, proto se nebojte do svých projektů a nápadů pustit z plných sil. Také můžete být pochváleni za svou kvalitní práci, ovšem stále zůstávejte být týmovým hráčem. 

Tento týden bude kreativní, štěstím opředený a plný nových zážitků. 🙂 Tak se ničeho nebojte a s úsměvem a vervou do všeho, co Vás zaujme. 🙂 Komunikujte s anděly a obracejte se na ně o pomoc a podporu. Pilujte své spojení s anděly, protože s nimi je život lehčí. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na