Výklad karet na týden 14. – 20. 1. 2019

Přeji Vám Světýlka krásné pondělnění. 🙂 Máme tady další týden a s ním další poselství od andělů pro tento týden od 14. do 20. 1. 2019.

Spravedlnost – Na začátku týdne Vás čeká rozhodnutí, ale bude správné a spravedlivé. Dělejte to, co víte, že je správné, nebojte se postavit za svůj názor a přesvědčení, když cítíte, že je to správné. Andělé Vás vedou, abyste moudře a pečlivě zvážili své rozhodnutí. Veškerá nespravedlnost, která se Vám v minulosti stala dosáhne odvolání. Konáte správně! V tomto období budete pod ochranou archanděla Raguela, který vytváří ve vztazích harmonii a který Vám může pomoci při rozhodování. Požádejte ho o pomoc a aby přinesl mír mezi Vámi a ostatními.

Eso Vzduchu – Uprostřed týdne se můžete těšit na novou vlnu inspirace a nápadů. Věřte své intuici a seberte veškerou svou sílu a odvahu a začněte veškeré plány realizovat. Buďte upřímní k sobě, ostatním i k situaci. Každý začátek je náročný, ale nikdo nám nikdy neslíbil, že život bude lehký. Ale když uspějete, tak z toho budete mít velkou radost a budete hrdí.

Desítka Země – Na konci týdne se můžete těšit ze šťastného rodinného života a z finančního zabezpečení. nacházejte kouzlo v maličkostech v životě a z nemateriálních věcí. Kouzlo je všude kolem nás, jen otevřít oči a více se dívat a vnímat.

Přeji Vám krásný týden plný nových začátků, inspirace a naděje, protože NADĚJE STÁLE EXISTUJE A NIKDY NIC NENÍ NÁHODA.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments