Výklad karet na týden 13. – 19. 9. 2021

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! Doufám, že jste měli minulý týden příjemný, a že se těšíte z každého dne. Pokud jste ještě nečetli Horoskop pro měsíc ZÁŘÍ 2021, tak na něj mrkněte. 😉 Taky vyšel podcast a článek o Podzimní rovnodennosti, tedy MABON, která nás čeká ve dnech od 20. – 24. 9. 2021 – vyposlechnout si ho můžete na Spotify a YouTube. (pozn. s Apple Podcast mám stále trable) Nyní se spolu podíváme na to, co nám vzkazují andělé pro nadcházející týden od 13. do 19. 9. 2021.

týdenní výklad

Slunce

Hned pro začátek týdne na nás vykoukla další z nejpozitivnějších karet Velké arkány. Můžete se těšít na hojnost v oblasti vztahů, financí, kreativity, práce a zdraví. Pokud jste se dřívě potýkali se situací, která Vás nějakým způsobem trápila, tak můžete věřit, že ji pozitivně vyřešíte. Taky pokud jste se Vy, nebo někdo ve Vašem blízkém okolí, trápili s nějakými zdravotními problémy, můžete si být jisti, že dojde k uzdravení. Strávíte příjemný čas s rodinou či svými přáteli a tato karta je také kladně nakloněna k dětem. Děti Vám budou přinášet radost a budou zářit. Pokud se snažíte o miminko, bude toto období nejplodnější. Budete překypovat energií nebo ji budete mít aspoň dostatek k tomu, abyste zvládli vyřešit cokoliv a užívat si každou minutu na maximum. Vztahy budou pod svitem tohoto Slunce jen vzkvétat a Vy si nemusíte dělat žádné starosti.

Archanděl Uriel

Na začátku týdne nad Vámi bude bdít archanděl Uriel, který Vám může pomoci s Vašim zaměřením, soustředěním a psychikou. Dokáže podnítit Vaše myšlenky, řešení a sebedůvěru – hlavně ve Vaši moudrost a inteligenci.

Ukázka z knihy
(klikni na obrázek)

Devítka Holí

Uprostřed týdne se zřejmě stáhnete od společenského života a budete potřebovat odpočinek a stát se více pozorovateli. Tato karta se nejvíce vztahuje k oblasti práce. Pracovali jste tvrdě a snášeli mnoho ran, ale nyní by bylo vhodné, abyste si vytyčili hranice ve své pozici a zůstali v ní – obezřetní, ale v klidu. Staňte se pozorovateli a buďte k sobě laskaví, nepřepínejte se a nebojte se postavit za právo si odpočinout. Touto kartou totiž andělé upozorňují na možné vyčerpání, proto si pečlivě naplánujte, co je potřeba udělat hned a co naopak počká. Snažte se také vším, co není příliš důležité, tolik nezabírat. Nebojte se, máte dostatek síly zvládnout toto přechodné období. Pokud v sobě cítíte neklid, že by někdo jiný mohl ukrást Váš nápad, tak věřte, že tento strach je reálný jen ve Vaší hlavě, ale nikoliv v reálném životě – takže pryč s ním!

Páže mečů

Na konci týdne budete mít dostatek sil, abyste ubránili to, co jste vytvořili a dokázali se postavit nejen za sebe, ale také za své nejbližší. Budete mít dostatek ambicí a energie, a Vaše tvrdá práce se vyplatí. Buďte obezřetní, naslouchejte, pozorujte a až vycítíte tu správnou chvíli, přejděte k činu. Andělé doporučují, abyste se v tomto období radili s lidmi, u kterých najdete pochopení a jste naladěni na stejnou vlnu. Můžete podepisovat smlouvy či důležité dokumenty, dostat se k určitému majetku, kariérnímu posunu či jiným ujednáním.

Klikni pro přeletění na článek

Doufám, že výklad byl inspirativní a přinesl Vám vhled do týdne, který Vás čeká a do situací, ve kterých byste se mohli ocitnout. 🙂 Pokud by Vás zaujaly Andělské pohádky, které vznikly pro děti i dospělé, můžete kliknout na jednotlivé obrázky vložené do článku, které Vás přenesou buď k podcastu, ve kterém naleznete ukázku z knihy nebo na článek, který je jim věnovaný. 🙂 Pomalu se budeme chystat na Vánoce a Andělské pohádky by mohly být dárečkem, které přinesou Vašemu dítku vysvětlení, co vnímá, prožívá a potkává v oblasti duchovního světa, protože děti jsou velice čisté duše, které mohou vidět, slyšet či cítit – a my nechceme, aby měly z něčeho strach. 🙂

Nechť Vás chrání & provází andělé!

5 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments