Výklad karet na týden 12. – 18. 10. 2020

Dnes se spolu podíváme opět na to, co nám vzkazují andělé pro týden od 12. do 18. 10. 2020. Doufám, že jste měli příjemný týden minulý a tento pro Vás bude ještě lepší – jak pocitově, tak pro Váš osobní, duchovní růst.

Osmička mečů – Uvědomte si, že nemusíte v současné situaci, která Vám nevyhovuje, setrvávat a udělejte patřičné kroky ke změně. Možná budete mít pocit, že jste zahnáni v koutě, ale to je jen klam. Vždy existuje způsob, jak se z toho dostat. Jen bude zapotřebí odvahy, vytrvalosti a upřímnosti jak k Vám samotným, tak k okolí. K úspěšné změně bude zapotřebí, abyste se cítili jistější ve svých schopnostech. Proto si věřte, udržujte své myšlenky pozitivní a snažte se vidět situace pravdivě.

Rytíř mečů – Události ve Vašem životě naberou na rychlosti a Vaše plány se začnou realizovat. Objeví se pochopitelně mnoho potřebných věcí, které bude potřeba vyřešit. Zaměřte se na rozum a tvořivost a nebojte se zaujmout netradiční postupy. Veškeré své možnosti pečlivě zvažte než je učiníte.

Sedmička mečů – Na konci týdne se pozastavte v tom, co děláte a důkladně prozkoumejte pravdu o situaci, kterou řešíte. Je možné, že jste něco přehlédli nebo si něco špatně vyložili. Přezkoumejte své plány objektivně nebo se obraťte na odborníka, který Vám poradí v nezbytných úpravách. Buďte velice pečliví na detaily a snažte se vyhnout neopatrnosti. Postupujte systematicky a nejednejte zbrkle. Je také možné, že někdo ze zúčastněných má své skryté plány a představy – proto komunikujte a vše si důkladně sdělte.

Tento týden nás bude provázet symbol mečů, tedy se budou dít důležité situace, které si budou vyžadovat naši okamžitou pozornost a nebylo by rozumné jejich řešení odkládat.

Přeji Vám krásný a úspěšný týden!

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments