Výklad karet na týden 11. – 17. 11. 2019

Přeji Vám krásný nedělní večer. Hned za horoskopem pro měsíc listopad 2019 za Vámi letí výklad pro tento týden od 11. do 17. 11. 2019. Tak se společně podíváme na to, co nám andělé vzkazují. 

Slunce – Na začátku týden se můžete těšit na nádherné období. Uspějete způsobem, jaký se Vám mohl předtím zdát nemožný. Úsilí, se kterým se vrháte do svých snů a projektů, bude obdařeno hojností a úspěchem! Letí k Vám také skvělé nové nápady, proto důvěřujte své intuici a sami sobě. Udržujte své myšlenky šťastné. Práce, kterou jste udělali, sebou nese velké životní kroky vedoucí ke změně. Buďte ale v klidu, jste na správné cestě! Komunikujte s archandělem Urielem, který podnítí Vaše nové myšlenky a řešení a zesílí Vaši důvěru ve Vás samotné. 

Královna pohárů – Uprostřed týdne věřte své intuici a postřehům o jiných lidech. Emoce a problémy ve vztahu se vyvinou na jinou úroveň. I když situace nebudou úplně ideální, pocítíte v sobě klid a mír. Budete intuitivně vědět, co dělat. Nezapomeňte v péči o jiné pečovat také sami o sebe. 

Čtyřka pohárů – Na konci týdne bude čas přehodnotit svou situaci, protože právě míjíte svou příležitost. Otevřete oči vůči možnostem – řešení máte přímo před očima a štěstí je na Vaší straně. Nebojte se přijmout pomoc, která Vám bude nabízena. Pozor na to, abyste se nezaměřovali příliš na materiální věci – tak Vám potom unikají ty krásné maličkosti, které máte a činí Váš život jedinečným. Pokud budete pociťovat nespokojenost nebo nudu, jsou to jen dočasné pocity založené na lži – vždy je cesta. 

Přeji Vám krásný týden a pokud jste se ještě nedívali na horoskop pro měsíc LISTOPAD 2019, který vyšel také dnes, tak Vám vkládám odkaz ZDE. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments