Výklad karet na týden 10. – 16. 6. 2019

Přeji Vám krásné nedělnění! 🙂 Jak se Vám dařilo minulý týden? Konečně zde máme léto a já se musím pozastavit nad tím, jak si někteří lidé nedokážou užít to, co je. V květnu si stěžovali, že je zima a prší (to chápu, měla jsem sama takové řeči, hlavně ke konci, ale brala jsem to tak, jak to je) a teď si stěžují, že je horko. Je to škoda, protože takto jim unikají jiné příjemné pocity a chvilky v životě. Já jsem například pálila svíčky, jak o život, abych si květnové období zpříjemnila. Nicméně, teď se už podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro týden od  10. do 16. 6. 2019. 🙂

Král Ohně – Na začátku týden se budete muset hodně soustředit na to, co bude pro Vás důležité. Ať jsou to plány v osobním životě, učení se a postup v profesním životě nebo zlepšení svého zdraví. Nebojte se sdělovat své názory a myšlenky svému okolí a chopit se vůdčí role, protože na to máte. Ovšem nezapomínejte naslouchat také ostatním, protože se Vám dostane rady od tvořivé bytosti.

Mág – Uprostřed týdne se nebojte realizovat své plány, které jste učinili, své touhy a sny, protože jste pro tyto kroky připraveni a není důvod se bát. Užívejte si život a každou chvilku, protože život je kouzelný – jde jen o to, jak si nastavíte své myšlení. Pokud budete potřebovat podpořit nebo poradit v oblasti realizování svých plánů, zavolejte si k sobě archanděla Raziela, který nad Vámi bude držet svá křídla.

Osmička Ohně – Na konci týdne zachovejte klid a chladnou hlavu, protože události, které jste začali řešit nebo se na nějakou dobu zdrželi, se náhle posunou vpřed. Díky tomu se Vám může zdát, že se toho na Vás sesypalo hodně, ale není to náhoda! Má to tak být a Vy to zvládnete. Také Vám to mnoho dá, zocelí a poučí. Důležité pro Vás bude, abyste se před řešením zastavili, zhluboka se nadechli a pak jednali s chladnou a jasnou myslí.

Tento týden bude dle mého hodně přínosný – ostatně jako každý týden. 🙂 Hodně se posuneme dopředu a naučíme se novým věcem. Minimálně tomu komunikovat s ostatními, naslouchat, vážit si sami sebe a zabojovat za sebe.

Určitě stojí za přečtení Horoskop pro měsíc ČERVEN 2019 – pokud jste se ještě nedívali. 😉

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na