Výklad karet na týden 10. – 16. 2. 2020

Přeji Vám krásný sobotní den! Společně se opět podíváme na to, co nám andělé vzkazují a radí pro nadcházející týden od 10. do 16. 2. 2020. Taky nezapomeňte, že zítra v 8:33 hodin bude úplněk ve znamení Lva a jeho účinek můžeme pocítit již dnešní noc a budeme jej cítit zítra a někteří možná i v noci z neděle na pondělí. Co je to přesně za úplněk a na co bychom si měli dát pozor se dočtete zde (na konci horoskopu). 🙂 

Osmička holí – Na začátku týdne se připravte na to, že se věci a situace pohnou velkou rychlostí kupředu. Jakékoliv předchozí zpoždění budou pryč a Vaše plány naberou na rychlosti a energii. Pokud se budete cítit zaskočeni touto rychlostí, zhluboka dýchejte, zapřete se a soustřeďte – nemáte se čeho bát. Bude to příjemný pocit vidět, jak se Vaše plány zhmotňují. Snažte se ovšem zůstat uzemnění, i když na Vás vykoukne tolik úchvatných možností. Zprávy, které budete svému okolí předávat, budou pozitivně přijímány a připravte se i na možnost, že budete středem pozornosti.

Sedmička pohárů – Uprostřed týdne můžete být postaveni před složitější rozhodnutí, kde můžete mít problém se rozhodnout pro to správné řešení. Nespěchejte ovšem a pozorně danou situaci prozkoumejte, zvažte všechna pro a proti a nebraňte se ani radě nestranné osoby. Ovšem své rozhodnutí neoddalujte déle než je nezbytně nutné, protože tento čas bude ideální k jednání. 

Pětka mečů – Na konci týdne můžete pocítit zklamání z toho, že se situace nevyvíjela podle Vašich představ, ale uvědomte si, že jen Vy máte svůj život ve svých rukou a nebojte se posunout vpřed. Jsou možné vyšší náklady k uskutečnění Vašich snů či plánu. Pečlivě si projděte, co se událo a kde se mohl vyskytnout problém, který Vám způsobil vrásku na čele. Hlavně si uvědomte, že cokoliv se nám děje má svůj důvod. Pozor si také dejte na osoby, které jsou do Vašeho plánu a snu zapojené, protože je dost možné, že někdo bude chtít profitovat z Vašeho úsilí a nebude hledět na city a potřeby druhých (včetně Vašich). Přezkoumejte motivy každého zúčastněného (včetně sebe) a snažte se udělat vše pro to, aby situace dopadla spravedlivě. 

Tak to je poselství od andělů pro tento týden. Já osobně jsem velice zvědavá, co si pro mě andělé připravili a čemu budu čelit, protože vím, že s každým dnem roste moje duše a obohacuje se cennými zkušenostmi. 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše  

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na