Výklad karet na týden 10. – 16. 12. 2018

Tak, jak jsem slíbila, přináším Vám výklad a poselství od andělů pro tento týden od 10. do 16. 12. 2018. A co nás čeká, nemine a na co se připravit?

Trojka Ohně – Na začátku týdne se můžete těšit na hojnost a to ať po materiální, emocionální nebo duchovní stránce. Věci začínají vypadat velmi dobře, ovšem mějte ještě v tomto okamžiku trpělivost. Ještě možná nevidíte to, co Vám situace přináší dobrého, ale je to jen otázka času. Nebojte se zahájit dlouhodobé plány do budoucna.

Ego – Uprostřed týdne si dejte pozor na falešný pocit uvíznutí v pasti. Je to opravdu jen falešný pocit, který Vás má zmást a oslabit. Nezaměřujte se příliš na materiální věci, v tomto období se tedy nestresujte, že ještě nemáte nakoupené všechny dárky, napečené cukroví a tak dále. Vyhněte se negativním nebo na strachu založeným myšlenkám.  Komunikujte v tomto směru s archandělem Jofielem.

Sedmička Ohně – Na konci týdne hajte svá rozhodnutí a své názory. Nebojte se pevně stát za svým a buďte sebevědomí. Ovšem i tak si vybírejte své bitvy moudře. Stůjte si za svým názorem a rozhodnutím, ale musíte tomu věřit. Cokoliv jiného ignorujte.

Užijte si předvánoční čas a zbytečně se nestresujte. Nezapomeňte, že kouzlo netkví v materiálních věcech a v dokonalém plánování, ale v maličkostech, blízkých lidech, milovaných,… Buďte s nimi, když to půjde a užívejte si každý den.

Nechť vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments