Výklad karet na týden 1. – 7. 7. 2019

Přeji Vám krásné nedělnění! Přináším Vám opět poselství od andělů pro tento nadcházející týden, první v měsíci červenec, od 1. do 7. 7. 2019. Jaký jste měli minulý týden Vy? U mě byl týden poklidný, i když sebou přinesl mnoho nového a nové zkoušky, které jsou od toho, aby se zdolaly a posunuly mě dál. Teď se tedy společně podíváme, co nás čeká v prvním červencovém týdnu.

Sedmička Země – Na začátku týdne se nelekejte dočasné pauzy ve Vašem konání. Ať už se Vaše snaha týká rodiny, práce, zdraví nebo Vašich osobních projektů – je vše v pořádku. Nyní nadejde čas pozastavení, které bude ovšem jen dočasné a bude potřebné. Potřebujete si trochu oddechnout a nabrat novou inspiraci a sílu. Vše, co jste doposud pro svůj sen udělali, jste udělali správně. Nyní je čas nechat vše pěkně uzrát. Opět použiji příklad s květinou – když si koupíte semínko kytičky, zasadíte ji, pečujete o ni a také ona potřebuje svůj čas k tomu, aby mohla postupně růst a nakonec vykvést v nádhernou květinu, která Vám bude dělat radost. Tak si nedělejte zbytečné starosti a ba naopak si tuto dočasnou pauzu užijte.

Spravedlnost – Tato karta sebou nese jistou majestátnost a respekt, ovšem ničeho se nemusíte bát. Budete sice muset uprostřed týdne učinit rozhodnutí a měli byste se snažit, aby bylo spravedlivé pro všechny zúčastněné. Poslouchejte ale svou intuici a dělejte to, co víte, že je správné. Nebojte se postavit za své rozhodnutí a přesvědčení. Pokud budete mít nějaké pochybnosti či budete potřebovat radu, zameditujte si a zavolejte si na pomoc archanděla Raguela, který nad Vámi bude držet ochranná křídla, a který Vám poradí a pomůže, jak dál a jak se rozhodnout.

Čtyřka Země – Konec týdne se bude týkat financí – dávejte si pozor na to, abyste příliš nerozhazovali za něco, co ve svém životě nepotřebujete, ale zase zainvestujte do toho, co je ve Vašem životě potřebné. Když budete rozvážní a budete věřit své intuici, uděláte velice dobrý obchod, který Vás bude těšit. Také můžete potešit druhé dárkem či finančním příspěvkem – ať už to bude přítel v nouzi, člověk v nouzi nebo nějaká organizace.

Tento týden bude opět krásný a v mnoha ohledech přínosný pro naši duši. Pro mě osobně bude speciální ještě tím, že máme s manželem výročí našeho vztahu a ten další bude speciální výročím naší svatby. 🙂 

Ve čtvrtek 11. 7. se můžete těšit na horoskop pro měsíc červenec 2019! 🙂 Do té doby si můžete třeba přečíst nejnovější článek “Síla muder”, pokud jste jej již nečetli. 🙂 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na