Výklad karet na týden 1. – 7. 4. 2019

Přeji Vám krásné nedělnění Světýlka, jak jste prožili minulý týden? Doufám, že radostně a přinesl Vám mnoho dobrých věcí. Dnes se tradičně společně podíváme na to, co nás čeká tento první dubnový týden od 1. do 7. dubna 2019.

Dvojka Země – Na začátku týdne se nenechte vyvést z míry, neboť se všechny věci dají rychle do pohybu a veškerá zpoždění budou pryč. Začne se dít příliš mnoho najednou, ovšem i tohle můžete s přehledem zvládnout. Udělejte si akční plán a začněte veškeré „položky“ řešit postupně dle jejich naléhavosti. Zvažte v jednání hravější přístup a vše dopadne dobře a vše vyřešíte.

Čtyřka Ohně – Uprostřed týdne se můžete těšit na pevné zázemí rodiny, které bude opletené štěstím. Úspěšně dokončíte svůj rozdělaný projekt. Také se Vám nevyhne spokojenost, mír a hojnost – to jak v oblasti materiální, tak duchovní a emocionální.

Páže Ohně – Na konci týdne se můžete těšit na nové a vzrušující zprávy, které se budou týkat toho, co aktuálně nejvíce řešíte. Bude to zpráva pozitivní, ovšem plná energie s posunem vpřed. Použijte v jednání a plánování svou originalitu a důvtip, kterým oplýváte. Věřte si, zvládnete všechno.

Přeji Vám krásný týden a začátek jara. Užívejte si ho s radostí a láskou – je tady kolem nás tolik krásy a štěstí, jen pořádně otevřít oči, zhluboka se nadechnout a užívat si každé sekundy každou buňkou svého těla.

Pokud Vás také zajímá, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v měsíci duben, doporučuji se podívat na článek Horoskop pro měsíc DUBEN 2019.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na