Výklad karet na týden 1. – 7. 10. 2018

Přeji Vám krásný pondělní večer! Jelikož práce bylo mnoho (a díky bohu za to), zveřejňuji výklad na tento týden až nyní (bohužel). Nicméně, tento týden se v nejbližších dnech můžete těšit také na video “Souzníme s přírodou v měsíci říjen” na YouTube Andělské pohlazení.

Rytíř Země – Začátek týdne bude ideálním časem na to začít makat a veškeré rozdělané věci, projekty, sny dotáhnout do jejich dokonalosti a konce. Nezapomeňte ovšem vždy ctít své závazky a to ať už pracovní, přátelské či partnerské. Na začátku týdne bude ideální čas na to, začít se svým andělem strážným komunikovat. Ti, kteří ještě nekomunikují mají ideální příležitost začít a Ti, kteří komunikují a dovolují andělu strážnému zasahovat do jejich života, se můžou těšit na jeho ochranu a změny v životech.

Trojka Vzduchu – Prostředku týdne se neděste, i když to bude období smutku, přemýšlení a ponaučení. Vezměte si ze situace vždy to pozitivní, protože to tam vždy je a vždy v sobě i ta negativní zkušenost skrývá významné poučení do budoucnosti, které nás posune před. Nicméně udělejte si čas na uzdravení a vypořádání se se situací. Cesta k úspěchu ovšem vede přes odpuštění jak sobě, tak ostatním.

Eso Země – Na konci týdne se můžete těšit na hojnost a to jak v oblasti pracovní, tak partnerské, emocionální i materiální. Můžete podepisovat důležité dokumenty či smlouvy. Nebojte se jich a směle do podpisů. Povedou Vás k novým začátkům, k pokroku k Vašemu cíli. Pokud podnikáte, můžete se těšit na slibně se rozvíjející podnik.

Tento týden bude opět různorodý, poučný a láskyplný. Proto Vám přeji jen krásné dny a nezapomeňte si vždy zachovat optimismus v každé situaci.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na