Přivábení lásky & milého

Spousta človíčků se mě ptá, jak mají najít svého milého a kdy to bude. Jenže musíte pochopit, že netrpělivost Vás od Vašeho partnera, kterého hledáte, nejvíce a nejčastěji oddaluje. Až se naučíte trpělivosti a dokážete žít sami se sebou, teprve potom HO/JI potkáte! Andělé nejlépe vědí, kdo je pro Vás nejlepší, co potřebujete, a když jim budete důvěřovat a necháte se jimi vést, dovedou Vás a Vašeho milého k sobě. Ovšem je možné, že ještě spolu být nemáte – nemáte například odžité to, co máte mít, abyste ve svém životě něco pochopili a aby Vám to ve vztahu klapalo. Nicméně můžete kdykoliv o vedení požádat Anděly. Uvedu Vám, kterého Anděla požádat a jak, aby Vám pomohl k cestě za Vaším milým. 

Thelilel

Theliel je Andělem Lásky, který se v rituální andělské magii vyvolává, aby pomohl člověka přivést na cestu, která vede k partnerovi dotyčného. Theliel nemůže ovšem ovlivňovat lidi proti jejich vůli nebo se vměšovat do osudu druhých lidí – to byl také důvod, proč mnoho lidem nevyšel jejich rituál, při kterém se snažili využít pomoci a síly tohoto vznešeného anděla. Pokud si přejete k sobě přitáhnout někoho konkrétního a získat jeho lásku, Theliel Vám pomůže navodit nejlepší příležitosti, aby mezi Vámi mohla přeskočit vzájemná jiskra.  Pokud ovšem nepřemýšlíte o žádném konkrétním člověku, pak se můžete na Theliela plně spolehnout, že do Vašeho života přivede tu nejvhodnější dušičku. Protože je Theliel jedním z andělů Venuše, nejlépe se vyvolává v pátek či za dorůstání Luny a nejlépe za východu slunce. Modlitbičku uvedenou níže říkejte ve směru čtyř světových stran – začnete východem a pokračujte ve směru hodinových ručiček. 

,,Ve jménu Všemocného Stvořitele veškerenstva, Té vyzývám, velký Anděli Thelieli, princi Lásky, aby jsi do mého života dovedl vhodného milého / vhodnou milou, někoho, s kým moje Láska bude růst, abych já mohl/a růst blízko této Božské Lásky, jež je zdrojem a osudem mého bytí. Děkuji Ti a ctím Tě za vyslyšení mého přání, a to ve jménu Všemocného.”

Pokud chcete k sobě přilákat konkrétní osobu, zmiňujte jeho / její jméno a myslete na dotyčnou osobu. 

Přeji Vám klidnou cestu za poznáním Vaší Lásky. Nezapomeňte, že při jakémkoliv rituálu byste neměli zmiňovat konkrétní datum. Andělé sami nejlépe vědí, jestli jste připraveni a jestli nadešel ten správný čas. 

S Láskou Vaše Sába

XoXo

Photo by Odimm (Instagram @PhotoOdimm )

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na