Milostná uhranutí a posedlost – jak se jich zbavit?

Zdrojem uhranutí může být sokyně, tchyně, závistivá kamarádka, bývalý manžel nebo si jej dokonce můžete způsobit i sami. Odkud se berou, jak se milostná uhranutí projevují a jak se od nich očistit, o tom všem si dnes povíme.

Druhy milostných uhranutí

Kletby, ovlivňující Váš osobní život pochází ze tří základních zdrojů, a to z:

VLASTNÍCH NEGATIVNÍCH MYŠLENEK. Jsou to emoce pocházející z Vaší původní rodiny či ze špatných zkušeností, které jste udělali. Jsou to nevyřešené strachy a rány, které v sobě nosíte, vyzařujete je do svého okolí a přitahujete opět špatné zkušenosti a situace.

Dalším zdrojem jsou ENERGETICKÉ VAZBY K OSOBÁM OPAČNÉHO POHLAVÍ, tedy k bývalým partnerům. Bývalý partner se nechce vzdát a v nejhorším případě Vás může pronásledovat nejen fyzicky, ale také energeticky.

Posledním zdrojem jsou KLETBY OD ZÁVISTIVÝCH A ZHRZENÝCH LIDÍ. Mohou to být tedy bývalí přátelé, příbuzní, sokyně, kteří Vám nepřejí v lásce. Jejich kletba může být buď spontánní, vlastní nebo od profesionála. Je důležité vypátrat a zamyslet se, kdo by měl motiv.

Seslali jste uhranutí a zamotali se

Uhranutí není sranda a už vůbec by se nemělo používat. Ovšem pokud jste někdy seslali, nejspíš v pominutí mysli, nějaké uhranutí, je dost dobře možné, že jste něco udělali špatně a toto působí na Váš osobní život. Možná si nebudete moct vzpomenout, jakou kletbu a na koho jste ji kdysi seslali. Zachovejte klid a prolezte svůj oltář, deníky a jiné skrýše pro záznamy. Pokud můžete, vraťte se na místo provedení rituálu a kletbu formálně zrušte. Bude potřeba povolat ty samé síly, jako tehdy a dát jim najevo, že si již nepřejete, aby ovlivňovali Váš život. Je možné, že budete potřebovat profesionální pomoc, ale díky bohu je tento způsob odstranění uhranutí nejjednodušší. Pokud vše uděláte správně, během pár dní ucítíte úlevu a změnu. Mohou Vás blokovat z minulosti různé přísahy či sliby.

4 hlavní projevy uhranutí na lásku ve vztahu:

1. Nemůžete si nikoho udržet a najít.

2. Protějšky, které potkáváte a muži, kteří o Vás jeví zájem, jsou nápadně vyšinutí.

3. V jinak harmonickém vztahu se začnou objevovat nesmyslné hádky a rozbroje.

4. Frigidita a ztráta potence, neplodnost a potraty. Jedna z nejhorších kleteb způsobuje právě neplodnost a potraty. V takovém případě musíte jednat neodkladně! Dítě je velké pojítko ve vztahu a tak se logicky mnoho kleteb projevuje tak, že páru zabrání dítě mít.

Milostná posedlost?

Pokud trpíte pocitem, že bez druhého člověka umřete, že byste upsali duši nebo podobně, pak nejde jen o docela obyčejné pominutí smyslů, ale musíte pro sebe vyhledat duchovní a odbornou pomoc, protože jste se stali obětí milostné posedlosti. Ta se projevuje tím, že člověk nejí, nespí, má podivné sny. Může vést až k propuknutí skutečné duševní nemoci a může Vás ohrozit jak na zdraví, tak na majetku.

Dalším příznakem je nezvládání vlastní kariéry. Někteří lidé jsou k tomuto posednutí daleko více náchylní, než jiní. Stává se to zejména, když ve Vašem životě panuje nerovnováha, jednostranné přetížení, jste povahy naivní, mladí, nezkušení nebo dlouhodobě nešťastní ve svém vztahu – zejména, když ve Vašem vztahu chybí sex a to hlavní kouzlo, které je pro Vás důležité.

Co podniknout proti uhranutí?

KDYŽ VÁS UHRANULA NEPŘEJÍCÍ OSOBA, můžete si ji zkusit naklonit Rituálem usmíření. Zejména se to hodí, pokud je to někdo, s kým musíte komunikovat (rodina, kolegyně,…).

POKUD JDE O OSOBU Z MINULOSTI, přerušte pouta prostřednictvím Rituálu rakve, o kterém se zmíním níže.

KDYŽ JE NA VINĚ VAŠE VLASTNÍ RODINA, je vhodná terapie ať už klasická či alternativní. Zde Vám kouzlo nepomůže.

Pokud si uhranutím NEJSTE JISTÍ, očistěte se koupelí v soli a opakujte to do té doby, dokud Vás příznaky uhranutí nepřejdou.

Rituál rakve

I když název působí hrůzostrašně, nejedná se o nějaký hrůzný rituál. Sama jsem tento rituál doporučila několika mým klientům a setkali jsme se s úspěchem.

V této rakvi pohřbíte veškerou záškodnou sílu Vašeho nepřítele, který proti Vám působí. Vašim cílem není uškodit mu nebo pomstít se, ale zabránit mu v dalším škození. Nesmíte pochybovat o tom, že od této osoby nebo osob chcete mít pokoj a je Vám jedno, jakým způsobem k tomu dojde – nad tím totiž nebudete mít kontrolu.

1. Přípravnou fázi je vhodné zvládnout co nejrychleji a shromážděné předměty nenechávejte dlouho u sebe doma. V první řadě budete POTŘEBOVAT „rakev“, tedy nějakou krabičku či truhličku nejlépe ve tvaru rakve. Pokud se Vám podaří najít nějakou krabici či truhličku například od starých dárků, která je přímo spojená s daným obdobím či člověkem, použijte ji. Dále potřebujete 9 hřebíků, ocet, vajíčko, rýč/lopatu, černé a červené byliny, volitelně magický éterický olej ochranného typu a černou rituální svíci.

2. Vyrobte figurku ve velikosti rakve. Opatřete ji jménem, fotografií či kouskem osobního předmětu, jako je nit z oblečení, vlas, úryvek rukopisu či vizitka. Figurku pokřtěte octem a proneste:

„Jsi dokonalým a úplným obrazem (jméno dané osoby). Od nyní až na věky, svazuji tě s jejím zaslouženým údělem.“

3.  Uložte figurku do rakve a posypte tmavými bylinkami. Poté proneste:

„Mocí Země Tě vymítám, nečistá sílo, ať ulehneš do země a více neuškodíš…“

(posypte figurku červenými bylinami)

„…a veškerá ukradená životní síla se mi vrátí.“

4. Zavřete rakev, černou svící, jako houbou, si „utřete“ celé tělo. Uvědomujte si, jak se Vám vosk sám od sebe nasakuje negativní přítomností ve Vaší auře, která se nyní léčí. Svíci byste měli za chvíli vnímat jako horkou a těžkou.

5. Zapalte ji a proneste:

„Toto je veškeré zhoubné působení tohoto vztahu a naší minulosti na mne.“

Chvíli meditujte, abyste si uvědomili, že hořící černá svíce představuje tuto zhoubu. Může Vám ukázat nějaké znamení.

6. Proneste:

„Tvé působení je u konce, pohltí jej země.“

Rituálně ji uhaste obrácením dnem vzhůru o zem. Svíci zlomte a oba kusy vložte dovnitř rakve tak, aby nebyly ve tvaru původní svíce, ale obráceně (jako protipóly u magnetů).

7. Přidejte 9 hřebíků.

8. Zavřete rakev a na víko nakreslete (svěcenou křídou či magickým éterickým ochranným olejem) znamení X. Tím zapečetíte krabičku a její obsah, čímž zabráníte dalšímu působení na Vás.

9. Nyní musíte rakev skutečně pohřbít. Nejideálnější je hřbitov, který dobře znáte. Strážcům hřbitova je ovšem třeba zaplatit darem, jako je mince, úlitba alkoholu, který necháte u největšího kříže. Ovšem vhodné místo je také jakékoliv opuštěné místo nebo místo v oblasti Vašeho nepřítele.

10. Při odchodu se neotáčejte za tím, co jste zahrabali.

11. Očistěte se způsobem, který Vám bude vyhovovat. Buď Mši Svatou, modlitbou či Očistnou koupelí v soli.

Po 7 dní se vyhněte alkoholu, hněvu a sexu. Rituál jste úspěšně zvládli a dokončili.

Nicméně ovlivňování ostatních byste se měli vyhnout. Přece jen by Vás pak dohnala realita, že nežijete skutečnost, ale jen to, co jste uměle vytvořili. Také karma je mocná čarodějka a v mnoha případech se samotné uhranutí či temný rituál obrátil proti tomu, kdo jej vyslal. Snad se Vám článek líbil a byl Vám přínosem.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše Sába

XoXo

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na