Jak poslat duše zemřelých domů?

Pokud se cítíte být povoláni pracovat s dušemi, které se zasekli na zemi, musíte dbát na následující pravidla.

Vždy musíte provést preventivní opatření. Zapalte bílou svíci, která symbolizuje čistotu. Požádejte si o ochranu archanděla Michaela, aby kolem Vás udělal ochrannou bublinu, která Vás bude chránit před veškerými nízkými, negativními a cizími energiemi. Vždy je důležité si uchovat vlastní energii a zamezit k ní cizí přístup. Uvědomte si také, že nikdy nepracujete sami za sebe, ale jste prostředníkem vyšší moci. Moci boží, andělské.

Nejdříve duše zemřelých oslovte a srozumitelně jim vysvětlete, že již zemřely a že jim pomůže jejich anděl strážný, protože si mnohdy lidé přítomnost tohoto nebeského nejlepšího přítele neuvědomují.

Jednejte s těmito dušemi s velkou láskou, pokorou, soucitem a světlem. Neustále jim připomínejte, že mohou jít domů, kde na ně čekají andělé, nebeské bytosti a jejich zemřelí příbuzní.

Až duše pochopí, že zemřela a může odejít, vždy ji pomozte přivolat jejího strážného anděla, který ji pomůže vrátit se domů. Také ji ujistěte, že je vyléčena, vítána a je jí odpuštěno. Nikdy neposílejte duši do nebes samotnou, protože už tak je dost zamotaná a nemusela by odtud najít cestu ven. Pokud nemůžete anděla přivolat, tak se za spásu duše pomodlete. Ze světla vyjdou duchovní pomocníci a duši odvedou.

Existuje také možnost, že duše nechce z různých důvodů odejít. Tehdy ji objasněte, že nemá právo posednout lidi a zůstávat u nich a neustále jí opakujte to, co jste již dříve zmínili. Potom se můžete za duše pomodlit, aby vešly do světla rychleji.

Pokud se ovšem na toto setkání necítíte, vyhledejte člověka, který umí v těchto situacích chodit a rozumí ji.

S Láskou Vaše Sába

XoXo

Foto by Oldřich Mach (odimm@mail.cz)

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na