Dopis andělům

Určitě Vás nepřekvapí, že jako první rituál Vám uvádím zrovna tento. Tento rituál můžete udělat kdykoliv přes rok a opakovaně vždy, když budete potřebovat.

Je to velice ověřená metoda, jak sdělit andělům své přání, sny, jak odevzdat své strachy, obavy a spoustu dalšího.

A jak se takový dopis andělům píše? Úplně jednoduše.

Dopis pište v době, kdy víte, že Vás nikdo a nic nebude rušit. Vypněte si mobilní telefon, vyvětrejte si místnost, ve které budete dopis psát, protože větráním pročistíte nejen vzduch, ale také energii v pokoji.

Zapněte si pro Vás příjemnou klidnou hudbu, při které se budete moc soustředit na sebe samotné, své myšlenky a pocity

Zapalte bílou svíci, která je skrz energie neutrální. Můžete si pro případ nouze k ruce přichystat papírové kapesníky, protože někdy je očista natolik silná, že všechna Vaše trápení se vyplaví společně se slzami.

Místnost si provoňte lehkou vůní z aromalampy, vonných tyčinek či vonným kuželem. Může to být jakákoliv Vám příjemná vůně (Levandule, Jasmín, Santalové dřevo, Citrusové plody,…) .

Vemte si více papírů, tužku do ruky, zhluboka dýchejte a zklidněte svou mysl.

Napište Andělům do dopisu vše, co Vás napadne a vše, co Vás tíží na srdci.

Oslovte láskyplně své anděly (např.: Mí drazí andělé,…). Poděkujte andělům za to, co pro Vás dělají a dělali během Vašeho života, projevte jim úctu a lásku.

Potom jim napište vše, co vás trápí, mrzí, štve, komu chcete odpustit, čeho se bojíte, z čeho nemáte dobrý pocit. Taky jim sdělte svá přání, sny, touhy, cíle, čeho chcete dosáhnout, jakou byste si přáli změnu a v čem.

Napište jim, co byste si přáli, ale nikdy nezacházejte do úplných detailů (např.: Přeji si velký fialový rodinný dům se zahradou, s bílým plotem, červenou střechou,… – takto ne, ale stačí jen: Přeji si rodinný dům se zahradou). Andělé ví, co je pro vás nejlepší, proto je nezahlcujte detaily, které si popřípadě můžete ovlivnit sami.

Můžete také uvést, do jaké doby by jste chtěli svůj sen, touhu, přání zrealizovat (do roku, půl roku,…). Nezapomínejte na slova děkuji, prosím, přál/a bych si.

Dopis pište láskyplnými slovy.

Na konci dopisu andělům poděkujte za jejich pomoc, napište jim klidně, co k nim cítíte.

Ti tvořivější můžou přikreslit nějaký malý obrázek, jako pozornost pro anděly, který velice ocení a potěší je.

Až dopis dopíšete, již si ho po sobě NEČTĚTE! Vše, co jste do dopisu uvedli, jste napsali ze srdce a ze svého nitra. Vydali jste to vše ze sebe na papír, tak si to nevštěpujte zpět do srdce a hlavy.

Papír přeložte a spalte na popel a opakujte si u toho: ,,Tímto Vám odevzdávám vše, co mě trápí, z čeho mám strach, své sny a touhy. Dávám Vám svolení zasahovat mi do mého život. Prosím Vás o pomoc a očištění. Děkuji.“

Popel buď spláchněte vodou, nebo ho nechejte venku unést k nebesům.

Některým se to vyplní do dvou dnů, jiným za měsíc…. Jen čekejte a věřte.

Já sama tento malý rituál používám od počátku komunikace s anděly a velice mi pomohl jak v komunikaci, tak ke splnění svých snů, odpuštění a posunutí se zase dál.

Přeji Vám, aby se Vám splnily všechny sny a Vaše cesta životem byla jednodušší.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše Sába

XoXo

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na