Andělé Lásky

Láska, to je neustálé téma, které křižuje lidskou mysl od nepaměti. Někteří po ní touží, jiní ji mají a neváží si ji a někteří ji odmítají z důvodu, který může být i pro ně samotné skryt. Máme tady jaro, čas nového života a lásky – proto si řekneme o tom, který anděl Vám může pomoci s určitým problémem.

Všichni andělé jsou ve své podstatě anděly lásky, protože odrážejí světlo Nejvyššího, a stále pracují na harmonickém vývoji vesmíru.

Základním andělem Lásky v mezilidských vztazích je archanděl Hagiel, planetární vládce Venuše. Napomáhá harmonii, Lásce a náklonosti mezi lidmi. Spolupracuje s ním mnoho andělů a každý z nich zodpovídá za určitý aspekt lásky a vztahů. Pojďme si je tedy představit.

Sňatek – archanděl Anael

Naše svatba 11. 7. 2015, Photo by fotoQueen (fotoqueen.eu)

Anael je jiné jméno pro již výše zmíněného archanděla Hagiela. Anael je Andělem sňatku a žehná párům, které si zvolily posvěcení lásky spojením svých osudů uzavřením sňatku. Anael přeje veškerému vyjádření lásky a náklonnosti, ale hlavně žehná víře a oddanosti požadovaným při sňatku. Anael se nemůže lidem plést do osudu, ale pokud je možné, že se Vaše přání splní, můžete si být jisti, že Vám archanděl Anael otevře všechny nezbytné dveře vedoucí na Radnici.

Modlitba na přivolání a pomoc archanděla Anaela:

,,Ve jménu Nejvyššího stvořitele, v němž všechno má svůj začátek i konec, Tě vzývám, archanděly Anaeli, zasvěcený Anděly sňatku, abys požehnal vztahu mezi ……… a ……… (doplňte jména) a hájil ho a abys mu dovolil rozkvést ve skutečnou oddanost, posvěcenou manželským svazkem.

Děkuji Ti a ctím Tě za vyslyšení mého přání, a to ve jménu Nejvyššího.“

Vášeň – archanděl Jelial

Jelial je Serafínem, jehož jméno je napsáno na Stromu života. Jelial se vzývá, aby zažehl plameny vášně v pevném svazku a aby zajistil věrnost. K oživení vášně ve vztahu si zavolejte Jeliala a poproste ho, aby vám pomohl vznítit plameny lásky.

Jak požádat Jeliala o pomoc:

Přitahuje ho vůně exotického koření, jako je skořice a zázvor. Dejte několik kapek esenciálního oleje do aromalampy a zapalte svíčky červené a modré – červené svíčky symbolizují ženu a modré muže, a také představují vášeň a věrnost. Než svíčky zapálíte, opatrně na jejich horní část špičatým předmětem vyryjte Thébskou abecedou Jelialovo jméno. Jak vypadá Thébské písmo a který znak použít, naleznete v tomto článku. Do pokoje svého milého nebo milé dejte také několik sytě rudých růží. Nejlepší dobou je páteční noc kolem desáté hodiny – to je planetární hodina vášnivého Marse v den láskyplné Venuše.

Věrnost – archanděl Tezalel

Nevěra je asi nejčastějším důvodem rozchodu. Někdy se partneři rozejdou, protože nevidí jiné východisko, protože zraněné city a pocit zrady je natolik silný, že již nemají sil udržovat nadále vztah. Toto rozhodnutí pochopitelně není nezbytně špatné, protože ne všechny vztahy mají trvat stále. Pokud jste ovšem rozhodnuti ve vztahu setrvat a pracovat na navození důvěry a překonat tyto těžké chvíle, můžete si zavolat na pomoc anděly, kteří vám s tím mohou pomoci.

Pokud máte konkrétní obavy, že by se Vám partner mohl někam zatoulat nebo potřebujete nevěru partnera ustát, pak volejte archanděla Tezalela, který zodpovídá za manželskou a partnerskou věrnost.

Jak požádat Tezalela o pomoc?

K přivolání Tezalela zapalte dvě modré svíce (modrá znamená věrnost) a spojte je měděným drátkem v podobě osmičky (měď je kovem Venuše a osmička symbolizuje věčnost/nekonečno). Zapalte také santalové dřevo nebo kadidlo a odříkejte následující modlitbu ve směru čtyř světových stran (začněte na východě).

,,Ve jménu Nejvyššího, jehož láska k nám je neochvějná, Tě vyvolávám, velký anděly Tezaleli, jako Anděla věrnosti, abys požehnal našemu vztahu. Pomoz nám zůstat si vždycky věrní a nikdy druhého nezradit. Nechť oba vzájemnou láskou rosteme, nechť jsme nerozluční a silní, nechť jsme milenci na věky.

Děkuji Ti a ctím Tě za vyslyšení mé modlitby, a to ve jménu Nejvyššího.“

Oddanost – archanděl Habbiel

Často je nejobtížnějším stadiem milostného vztahu situace, kdy se mezi dvěma lidmi vytvořila dostatečná intimita, ale jedna strana má strach udělat další krok k úplné odevzdanosti. Protože v dnešní době už není vyvíjený tak velký tlak (jak na ženy, aby si do svého určitého věku našly manžela a porodily děti, tak se již dnes tolik neřeší, kolik jste měli předešlých vztahů), dá se oddanosti více vyhýbat. Při tom je to právě Vaše ego, kterému přijde pohodlnější a bezpečnější neodevzdávat se a být stále až sobecky zaměřené jen samo na sebe. Ovšem překážky, které brání k oddanosti, mohou být mnohdy způsobené starými ranami a nejistotami

Anděl, který Vám s touto situací může pomoci je Habbiel, Anděl Prvního nebe a pondělí, dne Luny. Luna vládne emocím a pocitům, ale má také odvrácenou stranu a to nevědomí. Habbiel Vám nebo Vašemu milenci či milé může pomoci nalézt důvěru a odvahu otevřít se jasnému očistnému světlu oddané lásky.

Jak požádat Habbiela o pomoc?

Habbiela vyvolávejte v pondělí, nejlépe, jde-li na obloze vidět Luna. Zapalte devět bílých svící a provoňte místnost některou z lunárních esencí, například jasmínem. Svojí žádost vysílejte do čtyř světových směrů (začněte na východě a pokračujte ve směru hodinových ručiček).

„Ve jménu Nejvyššího, který je ryzím, bezpodmínečným světlem lásky, Tě volám, Habbieli, velký Anděly Lásky, abys mé srdce i /nebo srdce mé(ho) milé(ho) naplnil odvahou a důvěrou, a pomohl nám oddat se celým srdcem naší vzájemné lásce.

Děkuji Ti a ctím Tě za vyslyšení modlitby, a to ve jménu Nejvyššího.“

Cudnost – archanděl Tahariel

V životě někdy nastává čas, kdy se chceme stáhnout z bolestného světa romantických vztahů. Celibát znamená pouhé zdržení se sexuálních vztahů, cudnost však znamená také čistotu a oddanost nejvyšší, platonické lásce k Nejvyššímu, nebo chcete-li také k Vašemu Vyššímu Já.

Tahariel je andělem Cudnosti a je tu proto, aby nám pomáhal oddat se například ke krátkému období cudnosti a umožnit očistit srdce, duši i tělo.

Jak požádat Tahariela o pomoc?

Před vyvoláním se vykoupejte, postavte na svůj oltář bílou Madoninu lilii (symbol čisté a panenské lásky), a zapalte jednu bílou svíci. Žádost k Taharielovi by jako vždy měla být vyslána do čtyř posvátných směrů se začátkem na východě.

„Ve jménu Nejvyššího, z jehož ohně lásky se zrodili Andělé, Tě vzývám, Taharieli, velký Anděly čistoty, abys vznítil očistný plamen v mém srdci a očistil mě od nežádoucích myšlenek a činů, a dovolil vzrůst čistější vášni – mé skutečné lásce k Nejvyššímu.

Děkuji Ti a ctím Tě za vyslyšení mé modlitby, a to ve jménu Nejvyššího.“

Photo by odimm@email.cz

Tak doufám, že jsem Vám předala zajímavé informace a že třeba navážete kontakt s anděly. Nezapomeňte, že Vám pomohou, ale musíte je o to sami požádat, protože ctí Vaši svobodnou vůli. Vždy ale jednejte tak, aby to bylo k prospěchu všech zúčastněných a NIKDY neubližujte druhým.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše Sába

XoXo

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments