#3 Já a předsevzetí

V tomto týdnu padl výběr na třetí téma, a protože máme začátek roku, hodí se o tom rozepsat. Opět se jedná o téma z blogerské výzvy od Verunky a její facebookové skupiny blogerek. Předsevzetí je takový slib, který si dáváme sami sobě. Nejčastěji to je na začátku roku, protože to bereme jako novou etapu svého života, která má svůj začátek a také konec. 

Já jsem si předsevzetí dávala do mých 21 let a víte co? Málokdy jsem je všechny dodržela. Potom jsem si přestala předsevzetí na rok dávat. Místo toho si vytyčuji i přes rok menší cíle ke splnění těch větších a nelimituji je časem. 

Nicméně mám ještě několik bodů, které mi přetrvávají do tohoto roku a některé určitě vydrží i do toho dalšího. Podělím se o ně s Vámi. 🙂

 • Pravidelné příspěvky na blog, protože mě rozhazuje, když nejsem tak produktivní a důsledná, jak si sama přeji.
 • Naučit se španělsky. Postupně hezky od základů a zdokonalovat se. Španělština se mi moc líbí a je to pro mě výzva, protože co se týče talentu na cizí jazyky, tak ten vážně postrádám. 😀 
 • Víc číst. Tento rok jsem přečetla žalostně málo knížek, takže to chci tento rok napravit. Mám mnoho báječných knih, které si toužím přečíst!
 • Víc se smát a milovat život, protože smíchu a lásky není nikdy dost a také já měla a mívám těžká období, která mě bolí, i když vím, že mě vždy posunou vpřed a dají zkušenosti do života.
 • Být spontánní a svá. Ne že bych nebyla, ale občas mám sama nad sebou tak velkou kontrolu až mě to samotnou štve. 
 • Být víc organizovaná a aktivní. Díky svému nedostatku času, nebo spíše díky tomu, že si to myslím, nestíhám své milované aktivity a práci na blogu tak, jak bych chtěla a začnu zmatkovat. A já nemám ráda ve svém životě a duši chaos. 
 • Cvičit pravidelně jógu, protože ji mám ráda a poslední dobou jsem ji dost zanedbávala. 
 • Jet na koni. Miluji tato krásná, inteligentní a velká zvířata! Na koni jsem již několikrát jela a jako dítě jsem chtěla ke koním pravidelně docházet. Ovšem až v sedle jsem pochopila to krásné přísloví, že “Nejkrásnější pohled na svět je z hřbetu koně”. 
 • Wellness s Oldou. Ač se to zdá být zvláštní, máme na sebe s mým manželem méně času než bychom si přáli. Nicméně věřím, že toto pociťuje mnoho párů. Chci ale určitě tento rok uskutečnit pro nás oba odpočinkový den a nechat se hýčkat.
 • Udělat si řidičák. Ano, ve svých 29 letech neumím řídit. Co na to říct – auta ve mě vždy vzbuzovala respekt. No, obzvláště ta představa, že za volantem jsem já. 😀 Nicméně tento rok se již cítím na tento velký krok a doufám, že jej úspěšně zvládnu a nebudu ohrožovat lidi kolem sebe. 🙂 
 • Jet do Beskyd. Miluju tu nádhernou krajinu. Jako dítě jsem tam trávila s rodinou většinu svého dětství. Cítím se tam krásně, volně a nabitá energií.
 • Rekonstrukce balkónu. No, je to jediná část bytu, která ještě není hotová a která čeká na jaro tohoto roku k dokončení. Miluju světýlka, živé rostliny a tu pohodu na balkóně při sklence vína nebo piva a jen tak být. 🙂
 • Nová dvě tetování. Tento rok si určitě chci udělat nová tetování. Taky už jsem si dlouho neudělala radost v této oblasti a přece jen je to “droga”. 😀

Tak to jsou mé současné menší cíle nejen pro tento rok a během roku se k nim určitě přidají další. 🙂 No a co Vy a Vaše plány, cíle či chcete-li předsevzetí? 

Mějte se andělsky!

S Láskou Vaše Sába

XoXo

Photo by Oldřich Mach (@photoodimm)

You may also like

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
trackback

[…] Články účastníků výzvy:Útulně v RychnověDiary of NicolAndělské pohlazení […]