#2 Největší sen mého života

Dalším tématem blogerské výzvy pro tento rok od Verunky Ježíkové, který se objevil ve facebookové skupině Na blogu záleží – síla superblogerek, je “Největší sen mého života”. Na toto téma jsem se těšila, protože sny máme každý a každý si je chceme plnit. Ale uvědomit si, co je našim největším snem z těch mnoha, je výzva. 🙂

Jedním velkým snem je žít spokojený a naplňující život a tento sen se skládá z jiných menších i větších snů. Ale který z těchto snů je pro mě největší? 

Přála jsem si už jako malá mít spokojené manželství a hodného chlapa. Nejlépe kuchaře, bez vlasů a potetovaného. Tento sen si můžu odškrtnout a jen ho udržovat a opečovávat – mám Oldu. 🙂

Také jsem si přála pracovat v salónu, který se bude dotýkat duchovna a pomáhat lidem, jako masérka. Rovněž mohu spokojeně odškrtnout a opečovávat. Jsem terapeutkou v ajurvédských lázních Tarani. 

S Oldou jsme měli společný sen, který jsme si nedávno splnili – zrekonstruovat si byt podle našich představ. 

Velice bych si přála vidět kosatky na vlastní oči. To je můj velký sen, ale trochu těžko splnitelný. Žijí v chladných vodách a já sama jsem velká zmrzlina. 😀 Spíš by se ze mě stal rampouch než bych je uviděla. Ale budu se snažit si tento sen v tomto životě splnit

Ale mým největším snem je navštívit Bali. A tento sen chci uskutečnit jakmile to bude možné. 🙂 

Největším snem je navštívit Bali

Není to tím, že by to teď bylo “moderní”, protože téměř každý chce jet na Bali. To místo mě lákalo už dávno před tím. Líbí se mi to prostředí, musí tam být neskutečná atmosféra a také příroda. 

Dívám se na videa, obrázky z tohoto místa a vždy mám husí kůži. Už teď se dívám na místa, která bych tam chtěla navštívit, ale tento plán si musím ještě urovnat. 

S Oldou máme ještě další místa, která bychom chtěli procestovat. Mezi ně patří New York, Londýn, Irsko, Paříž a pochopitelně řádně prozkoumat naši Českou republiku. 

A co Vy a Vaše sny? Jaký je ten Váš největší sen? 

Mějte se andělsky!

S Láskou Vaše Sába

XoXo

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na