#10 Top 5 míst, která chci navštívit

V desátém týdnu blogerské výzvy 2020 jsme se měli zamyslet nad svými Top 5 místy, která bychom chtěli navštívit. Pokud se budete chtít podívat, co napsala Verunka, tvůrkyně výzvy, klikněte ZDE. 🙂 Už dříve jsem se s Vámi podělila o mé největší sny, i co se cestování týče. Dnes se zaměřím na konkrétnější místa. 

Banner od Verunky
Banner od Verunky
  1. Škola čar a kouzel v Bradavicích
Bradavice u mě doma

Jsem hodně velký fanoušek Harryho Pottera, takže je zcela pochopitelné, že toto místo bude mezi mými předními TOP míst, kam chci vyrazit. Přála bych si vidět Bradavický expres, nástupiště 9 a 3/4, Příčnou ulici a pochopitelně Bradavice.

Takový Kouzelný svět Harryho Pottera vznikl v Orlandu na Floridě nebo ve filmových studiích Leavesden Studios na předměstí Londýna.

2. Legoland

Legoland (obrázek z netu)

Jsem stále dospělá s duší dítěte, takže mám ráda Lego a těší mě si koupit stavebnici, která souvisí s určitou mou srdcovkou. Lego, jako takové, má zajímavý příběh – pokud neznáte příběh zrození Lega, můžete se podívat na toto krátké video. 🙂 

Tím, že mám ráda Lego, je jasné, že se chci jet podívat do Legolandu v Německu. Legoland je jen několik kilometrů od Ulmu a údajně z Mnichova a Stuttgartu dojedete do parku za hodinu. 

Toto místo mě velice láká. Můj nejlepší kamarád tam byl v roce 2019, kdy jsme měli jet s ním, ale bohužel to nebylo možné skrz naše práce. 🙁 NICMÉNĚ! – nevěšíme hlavy a přemýšlíme, kdy tam zajedeme a máme se na co těšit! 🙂

3. Šumava

Šumava (obrázek z netu)

Ačkoliv jsem s rodiči, jako malá, projela celou Českou republiku, na Šumavě jsem nikdy nebyla a hodlám to napravit. 🙂

Láká mě krása přírody, málo lidí kolem a přála bych si tam zajet aspoň na 3-5 dní a VYPNOUT HLAVU. Líbí se mi, že má člověk na výběr. Buď jde úplně mimo civilizaci do přírody, nebo zvolí kompromis v podobě památek, hradů, muzeí či navštíví aquapark nebo lanovou dráhu. Upřímně mě láká vše!

4. – 5. Cestování po světě

Bali (obrázek z netu)

No, jak jsem už zmínila u čtvrtého bodu, projela jsem s rodiči Českou republiku, ale nikdy jsem nebyla pořádně za hranicemi v cizině nebo u moře. Takže to hodlám ve svém životě změnit. 🙂 

Určitě chci navštívit Bali a ne kvůli tomu, že je to poslední dobou moderní, ale kvůli tomu, jaká duchovní atmosféra tam je. Je mi to velice blízké a mou dušičku to tam velice táhne.

Dalším místem je Irsko, a to pro svou přírodu a atmosféru.

Hned vedle to je Anglie, a to Londýn. Dále mě láká Nový Zéland, New York, Španělsko, Itálie a Francie

To jsou taková má TOP místa, která mě lákají a která bych chtěla za svůj život navštívit. Tak teď jen po krůčkách plnit své sny a být neustále vděčná za to, co mám a co mi život přináší. 🙂

A co Vy a Vaše místa, která byste chtěli navštívit? Budu ráda za inspiraci a za sdílení Vašich snů. 🙂

Mějte se andělsky!

S Láskou Vaše Sába

XoXo

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na