Výklad pro rok 2023

Přeji Vám Světýlka krásný noý rok 2023 a v něm mnoho zdraví, lásky, štěstí, radosti & splněných snů! O Vánocích jsem na své facebookové stránce Andělské pohlazení a instagramu apsaba.cz zveřejnila fotografii 7 hromádek karet a Vy jste si vybrali tu nebo ty, které Vás přitahovaly. Pokud Vám ale tato možnost unikla, tak nyní ještě máte možnost – pokračujte dál v článku. Jdeme se podívat na to, co nám andělé sdělují pro tento rok 2023.

Zavřete oči, zhluboka dýchejte a zklidněte svou mysl. Odfoukněte veškeré myšlenky, které se Vám budou vtírat do podvědomí. Zeptejte se: “Co mě čeká v roce 2023?”. Chvíli ještě tiše seďte, poté otevřete oči a v mysli si opakujte jen tuto jednu otázku. Prohlédněte si fotografii karet a vyberte si tu nebo ty hromádky, které Vás budou nejvíce přitahovat. Poté pokračujte ve čtení níže a najděte si své číslo.

1. balíček karet

Čekají Vás slibné začátky, pokrok a dobrodružství. V tomto roce bude velice vhodné, abyste rozvíjeli své schopnosti a dovednosti. Můžete očekávat dobré zprávy v oblasti financí, podnikání, vzdělání či cestování. Možná budete vést kolektiv lidí, ale tak či onak bude potřeba, abyste byli organizovaní. Věnujte pozornost detailům a buďte praktičtí. Možná jste se dříve cítili jako oběť nebo jste byli pod vlivem druhé osoby. Nyní ale bude čas na to, abyste v sobě našli svou vnitřní sílu a moc a osvobodili se. Snažte se změnit své myšlení a tolik si nestěžovat, protože si tuto nehmotnou realitu vkládáte do té hmotné a následně svá slova žijete. Dávejte si pozor na touhu, aby jste byli přijímání svou společností. Nesmí se z Vaší touhy stát posedlost a závislost, kdy byste zcela utlačili svou pravou podstatu, která z Vás dělá přesně toho člověka, kterým jste. Takže ano, je zcela přirozené, že chcete být přijímání a být součástí skupiny, ale nezapírejte sami sebe – za tu cenu to nikdy nestojí.

2. balíček karet

Opět se neděste karty Smrti, protože ta sice zastupuje smrt, ale ne smrt, jako takovou – je to konec etapy života, kdy nastává etapa nová. Nastane pro Vás čas rychlých a hlubokých změn a nových příležitostí. Může se jednat o změny v partnerství, kariéře, přátelství, atd. I když to pro Vs může ze začátku být těžké, je potřeba si uvědomit, že se nic neděje náhodou, a když se zavřou jedny dveře, druhé se otevřou a nabídnou nové možnosti a dobrodružství. Časem většinou nastupuje pocit úlevy a osvobození. Bude také důležité, abyste se přestali vnímat jako oběť, vzali svůj život do vlastních rukou a přijali za něj zodpovědnost. Zaměřte se na to, jak smýšlíte, jak se vyjadřujete, co říkáte a jaké činy provádíte. Slova a myšlenky jsou prastará, ale za to velice mocná magie, kterou ovládáme každý z nás, ale její sílu podceňujeme a neuvědomujeme si ji. Vaše velká zkouška z minulého roku je za Vámi a nyní po velké změně nastává čas odpočinku, relaxace a regenerace. Nejen po stránce fyzické, ale také po stránce psychické a duchovní. Buďte k sobě laskaví a dovolte si zastavit se a odpočinout, abyste nabrali nové síly pro nové začátky a příležitosti, které vám tento rok 2023 přinese.

Archanděl Azrael

V roce 2023 Vás bude provázet mimo Vašeho Strážného anděla doprovázet také Archanděl Azrael, který dokáže vyléčit Vaše srdce, když jsou změny a ztráty tak velké, že vyvolávají zármutek. Také pomáhá nebojácně se pohnout kupředu a pustit se minulosti.

3. balíček karet

Kdo jste si vybral tento balíček, čeká Vás těžký rok. Tyto karty předpovídají smutek, ztrátu, zoufalství, rozpaky a konflikty. Jsou možné rozchody s partnerem/partnerkou, zklamání a hádky. Možná se budete chtít odseknout od člena rodiny, který Vám jakkoliv ubližuje. Je také možné, že odejdete z práce nebo z domu mnohem dříve, než na to budete skutečně připraveni. Ať tak či onak, budete postaveni před výzvu či překážku, kterou budete muset řešit a která Vás posílí a dá Vám cenné zkušenosti. Velkou podporu naleznete v rodině a blízkých přátel. Strach, negativita, vztek a další podobné emoce v této toxické energii vytváří na Vás i na druhém zúčastněném pouta, která Vás svazují a ta budou potřeba, abyste přetnuli. Nebojte se druhé konfrontovat a rozumně bez emocí (ideálně) si o svých sporech promluvit a uklidnit je. Zbavíte se tak pout, která Vás jen zatěžují a stahují dolů místo nahoru. Klidně požádejte o pomoc a podporu Archanděla Michaela – stačí ho jednoduše oslovit a požádat. Poslední karta je kartou útěchy, léčby a péče. Přesně to, co budete potřebovat po tak bouřlivých a náročných zkouškách. Buďte proto k sobě laskaví a pečujte o své tělo i duši. Dělejte to, co Vám přináší radost – běžte se projít do přírody, zacvičte si, věnujte se józe, meditujte, navštěvujte saunu, cokoliv, co Vás zajímá a co Vám přináší úlevu, útěchu a sílu. Když budete pečovat o druhého, tak nezapomeňte, že ho nesmíte svou péčí a láskou dusit a svírat moc pevně, protože jinak Vám uletí. Nezapomeňte, že se vše děje z nějakého důvodu a ten, kdo s Vámi má být, ten s Vámi bude.

4. balíček karet

Co se týče finanční stránky, bude se Vám dařit a Vaše investice Vás povedou k hojnosti – nezapomínejte ale věnovat pozornost detailům, protože si tak zajistíte zisk do budoucna. Můžete se těšit na povýšení, zvednutí platu nebo na to, že se bude Vašemu podniku dařit. Můžete se také sestěhovat se svým partnerem nebo společně zvelebovat své bydlení. Budete se svým karmickým dvojčetem úzce spjati. Vaše karmické dvojče může být Váš partner nebo Vás můýe vést z duchovní roviny. Tak či tak budete cítit, že nejste na nic nikdy sami. Budete hodně spolupracovat s ostatními a budete kráčet stejnou cestou ke společnému cíli. Dejte si ale pozor, aby jste při této cestě neztratili svou identitu. Také tato karta ukazuje na věrnost, kterou budete dávat, ale také přijímat. Pokud jste se rozhodli založit rodinu a mít potomka, bude se Vám dařit.

5. balíček karet

Pokud jste zažívali nějaké těžkosti, můžete se těšit na to, že Vás toto těžké období opustilo a nastává doba úspěchu a štěstí. Tmavé dny projasní slunce. Dostane se Vám energie, štěstí a Váš život se zlepší. Dařit se Vám bude v oblasti práce, podnikání, zdraví i vztahů. Bude vhodný čas na detoxikaci těla a také na péči o něj. Konkrétně o své pohlavní orgány a hormonální soustavu. Pokuste se zbavit veškerých toxických látek a zlozvyků, abyste svému tělu ulevili. Půvab, krása a přitažlivost Vás bude provázet po celý rok. Můžete v sobě tyto vlastnosti probudit Vy sami nebo Vás může chtít někdo omámit. Dávejte si ale pozor, abyste nebyli těmito vlastnostmi vlákání do pomyslné pasti a Vy pak nemuseli nést neblahé následky. Ženy by měli pečovat o svou ženskost jak po fyzické, tak duchovní stránky. Muži by se měli naučit prokouknout, která žena je upřímná a krásná zevnitř a která je jen lacině vábí a ovládá.

Během roku Vás bude provázet Archanděl Uriel, který Vám pomůže s psychikou a soustředěním. Pomáhá podnítit nové myšlenky, řešení a podpoří Vás v tom, abyste měli větší důvěru ve svou inteligenci a moudrost.

6. balíček karet

Potýkali jste se s bouřlivou situací a nyní je potřeba, abyste se zklidnili a nalezli opět svou ztracenou rovnováhu a harmonii. Volte v řešení zlatou střední cestu a cestu kompromisu. Během roku můžete urovnat jakoukoliv oblast svého života, která byla v nerovnováze nebo sebou nesla nějaký druh konfliktu. Bedlivě naslouchejte slovům blízkého přítele nebo rodiny, protože se k Vám donese cenná rada, která Vám může pomoci ze složité situace. Doma zvládnete vše, co bude potřeba. Ve vztahu se můžete posunout na novou úroveň – pokud jste nezadaní, můžete nalézt nového partnera či partnerku a pokud jste ve vztahu, můžete jej povýšit na další úroveň (společné bydlení, manželství, založení rodiny,…). Klíčová práce pro Vás bude práce se zvířaty. Zvířata Vám budou přinášet klid, uvolnění a rozpravy s nimi Vám můžou přinášet odpovědi. Budete v pokušení vzít si tzv. zakázané ovoce – může se jednat o činy, myšlenky, nepřímé jednání, ale nezapomeňte, že vše má své následky a karma je vždy přesná a spravedlivá. Sledujte také bedlivě, zda je s Vámi jednáno upřímně nebo zda se jedná o šaškovinu.

V tomto roce nad Vámi bude držet ochranná křídla Archanděl Zadkiel, který Vám pomůže se zapamatováním si, kdo jste skrze své duchovní dědictví, zvýší Vaše sebevědomí, vlastní hodnotu a pocit “zasloužím si”.

7. balíček karet

V tomto roce na Vás bude čekat spousta povinností a dost často o bude obnášet příjem zpráv, e-mailů, pročítání důležitých dokumentů a jejich podepisování. Nezapomínejte, že než cokoliv podepíšete, můžete si vzít tolik času, kolik budete potřebovat k jejich bedlivému prozkoumání. Pokuste se ale zvolnit tempo a nesnažte se všechno stihnout hned. Určete si priority a řešte akutní věci. Celkově ale budete moci důvěřovat informacím, které k Vám budou proudit. Můžete se těšit na nové začátky v oblasti vztahů i práce. Ve své práci se spoléhejte hlavně na sebe a svou moudrost. Nenechte se ovládat strachem a hlavně se nenechte manipulovat od jiných, kteří by Vás chtěli odradit od Vaší práce, která Vás naplňuje, baví a ve které se Vám daří. Nemusí se nutně jednat o Vaši kariéru, ale také třeba o Vašeho koníčka. Dávejte si pozor na iluze, klamy a neznámé identity – mluvíme teď hlavně o lidech a jejich vlastnostech. Poslouchejte svou intuici, protože ta Vás povede mezitím, co Vaši mysl bude šálit klam, který uvidí Vaše oči.

Přeji Vám krásný rok 2023 a nezapomínejte, že vše, co se děje nás vede tím správným směrem, i když to zrovna teď nemusíme chápat. Přijde čas, kdy vše do sebe zapadne.

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments