Poselství andělů pro rok 2022

V sobotu 25. 12. 2021 jsem Vám na facebooku a instagramu Andělského pohlazení zveřejnila fotografii 7 hromádek karet, ve kterých se skrývaly 3 druhy balíčků – Tarotové karty, karty Smysl života a Andělská terapie. Doufám, že jste si zapamatovali, která hromádka s Vámi souzněla, protože dnes, 31. 12. 2021, Vám odhalím všechna poselství. Pokud jste si této možnosti na mých sociálních sítích nevšimli, nevěšte hlavu a čtěte dál. 

Pro ty z Vás, kteří si této příležitosti nevšimli, dávám ještě možnost zde – ti z Vás, kteří jste si vybrali svou hromádku, můžete pokračovat přímo ke svému vybranému číslu. 😉 

Na fotografii vidíte očíslované hromádky karet. Zavřete oči, zhluboka dýchejte a zklidněte své srdce i mysl. Veškeré myšlenky, které k Vám přilétnou, odfoukněte. Až budete cítit, že jste připraveni, otevřete oči a zeptejte se: “Co mi, andělé, sdělujete pro rok 2022?” Zahleďte se na všech 7 hromádek a vyberte si tu, která si Vás přitáhne. Výsledky najdete v tomto článku níže. 

Co Vám andělé sdělují pro rok 2022?

1. balíček karet

V roce 2022 bude ideální čas k tomu, abyste vyjádřili své myšlenky a nápady. Nebojte se ukázat svůj potenciál a buďte jedineční! Měli byste se řídit mottem: “Mám svobodného ducha.” Probuďte v sobě podnikavé schopnosti, které ve Vás dřímou, vytvořte si plán a běžte na to! Bude se Vám dařit a Vaše nápady i návrhy budou přijaty kladně. Nemusíte se bát, že byste byli na vše sami, protože se Vám dostane opory, ale ten hlavní, kdo bude vpouštět energii do situace i všech zúčastněných, budete 

Název další karty mluví jasně a výstižně – jste na správné cestě a na ní budete také v roce 2022. Pokud jste pochybovali o svých schopnostech a dovednostech, tak přestaňte, zhluboka se nadechněte, zdravě se naštvěte a běžte si každým dnem za svým snem. Budete se cítit plní energie, nadšení a života. 

Nový rok se pro Vás ponese také v duchu vztahů, a to zejména partnerských či milostných. Bude na čase položit si otázku, co od partnera chcete, co mu můžete sami nabídnout a jak Váš vztah vést dál. Možná přijdete na to, že setrváváte ve vztahu jen ze setrvačnosti nebo zvyku. Nastavte si sami zrcadlo a buďte k sobě upřímní, i když to může být nepříjemné či bolestivé. Následně učiňte patřičné kroky a věřte, že se otevřou pro všechny zúčastněné nové dveře. 

2. balíček karet

Rok 2022 bude pro Vás o soustředění a vytrvalosti. Nebude čas na filozofování a přemýšlení, ale neustálé akce. Může se Vám zdát, že to, na čem budete pracovat, je nekonečné a unavující, ale když vytrváte a zatnete zuby, tak se dostaví velký úspěch a následný odpočinek. Všechno chce svůj čas a péči – ani nádherná květina Vám nevyroste přes noc nebo bez neustálé péče. 

Klikni pro článek

V roce 2022 pro Vás bude důležitá práce s krystaly. To, že se používají v lékařských přístrojích, hodinkách či počítačích má své důvody – zesilují totiž energii a světlo vedené určitým směrem. Využijte jejich moc také Vy. Zaberte se více do hloubky studia těchto mocných krystalů a začleňte je do svého každodenního života. Každý z nich má svou speciální mocnou sílu, kterou můžete využívat ve svých každodenních činnostech či v různých situacích. Pokud s krystaly teprve začínáte, určitě si o nich přečtěte knihy, nebojte se navštívit semináře nebo se s nimi prostě jen intuitivně spojte. Navštivte obchod s minerály a s otevřou myslí, srdcem a v tichosti si tento prostor projděte, pečlivě si prohlédněte krystaly a vnímejte, které Vás přitahují. Následně si o nich dohledejte veškeré informace, protože naše tělo a duši přitahují ty krystaly, jejichž léčivou moc zrovna potřebujeme. 

Zaměřte se na magii, kterou používáte každý den a dost možná si to ani neuvědomujete. Řeč je o komunikaci, řeči, volení slov a myšlenek. Naučte se sdělovat informace či nepříjemné zprávy jemně a laskavě, protože to jde. Stejně tak se snažte vyvarovat negativních myšlenek nebo spojení slov (např. strašně tě miluji, hrozně dobré, vulgarismy jako takové, atd.). Slova i myšlenky mají v sobě obrovskou magii a my všichni s ní pracujeme neustále. Ovlivňujeme tím nejen svůj život, ale také životy ostatních. Volením nesprávných a negativních myšlenek či slov se tvoří v životě blokace, uřknutí a vše se zhmotňuje do reality.

3. balíček karet

Světýlka, kdo jste si vybral tuto hromádku, tak rok 2022 se pro Vás ponese v duchu bitev, proher, probuzení, změn a nových možností. V novém roce se dostanete do mnoha konfliktů ať už v práci, rodině, mezi přáteli nebo ve vztazích. Budete čelit útokům a provokacím vůči Vaši pozici a můžete se cítit být obětí. Pochopitelně se budete za sebe rvát, ale nervěte se zbytečně dlouho. Když cítíte, že to nemá cenu, zachovejte si svou sebeúctu a odejděte z této situace. Ano, bitvu sice prohrajete, ale když odejdete z konfliktu včas, zachováte si svou důstojnost, vzpamatujete se a nic není pořád ztraceno. Ono se vše děje z jistých důvodů, které můžeme pochopit až později, protože nás to zavede přesně tam, kde máme být či učiníme rozhodnutí, ke kterému bychom se jinak bez tzv. “nakopnutí” nedostali. 

Nádherně nám navazuje druhá karta z tohoto balíčku. Otevřete oči vůči možnostem, které se Vám nabídnou a nebojte se požádat o pomoc anděly, aby Vám pomohli tyto možnosti vidět jasněji. Odhoďte strach a nejistotu, na tu není prostor. Bude ideální čas na změnu ohledně Vašeho zaměstnání. Zeptejte se sami sebe: Uspokojuje Vás Vaše současné zaměstnání? Přináší Vám radost? Co byste si přáli dělat? Máte nějaké nápady, jak se živit sami? Běžte do toho. Zprvu můžete zkusit částečný úvazek při Vaší stávající práci než se rozjedete naplno (pokud bude Váš strach z nejistoty velký). Je také možné, že se rozhodnete zdokonalit své vědomosti a prohloubit je prostřednictvím kurzů, seminářů nebo dálkového studia. Ale změna se může pochopitelně silně dotknout také Vašich vztahů – partnerských či milostných a Vy dojdete k rozhodnutí. 

Zákon přitažlivosti neustále funguje, jen musíte otevřít oči a uvědomit si to. Přitáhnete si přesně ty lidi, vztahy a situace, které Vás mají posunout dál, otevřou Vám oči a dveře nových možností. Uvidíte pravdu o situaci, ve které se plácáte a přiznáte si, zda jste šťastní nebo ne. Vážně jste tak v pasti, jak si sami myslíte? není to náhodou jen iluze, která pramení ze strachu ze změny a nedostatku sebevědomí? Všechno, co chcete, zvládnete a přitáhnete si do života to, co potřebujete! 

4. balíček karet

V roce 2022 budete hodně balancovat a rozhodovat se tak, aby jste udrželi rovnováhu – hlavně v oblasti hospodaření s penězi. Můžete se dostat do finančních potíží, kdy budete tvrdě balancovat své příjmy a výdaje. Nejvíce se tato situace dotkne lidí, kteří mají nestálý příjem nebo pracují na volné noze. Pokud ale budete této oblasti věnovat dostatečný zájem, tak ji zvládnete. Můžete se také rozhodovat v oblasti bydlení, cestování nebo mezi dvěma pracovními příležitostmi. 

Uvědomíte si, co si skutečně přejete a když se necháte vést srdcem a intuicí, tak se Vám Vaše přání splní. Důležité je si upřímně přiznat, co skutečně chcete a pak si za tím jít. Sice se Vám na cestě objeví úkoly a nějaké překážky, které bude potřeba zdolat, ale samotná cesta nebude nijak zvláště trnitá – bude spíše pokojná. Obracejte se na anděly, kteří Vám mohou pomoci navnímat se na situaci, kdy se budete muset rozhodnout nebo je můžete požádat o ochranu a vedení. 

Odpovědi, které hledáte, můžete dostat prostřednictvím knih – ať už názvem či obsahem. Také můžete začít knihu psát nebo začít kariéru v oblasti, která je úzce spjatá s knihami. Knihy jsou skvělými společníky, kdy můžete zrelaxovat, přijít na jiné myšlenky, inspirovat se a ocitnout se v jiném světě. Také samotné psaní knihy má terapeutický a léčivý účinek. Nemusíte ji ani vydávat – piště si klidně jen pro sebe, abyste ze sebe dostali vše, co Vás tíží nebo na chvíli unikli do jiného světa.

5. balíček karet

Čeká Vás období, kdy se posunete dál od nějaké situace či vztahu, a začnete prožívat klid a harmonii. Tato změna se bude spíše projevovat na jemnohmotné úrovni, tedy stavu Vaší mysli, kdy odstoupíte od dramatu a komplikací, a tím získáte příležitost si odpočinout a nabrat síly – čímž se posunete do nového prostředí nebo ke spirituálnímu objevu. V práci se můžete vydat na pracovní cestu, čímž si svým způsobem odpočinete. V oblasti vztahů ve většině případů dojde k dočasnému odloučení od druhého. Pokud cítíte, že něco není dlouhodobě ve vztahu v pořádku a víte, že jste se snažili o záchranu tohoto vztahu, která ovšem nenastala, je dost možné, že přijde konec vztahu. Všeobecně si ovšem dáte přestávku od práce a Vašeho obvyklého prostředí. Je také možné, že sbalíte svou rodinu a přesunete se na jiné místo – ať už půjde o dovolenou, přestěhování či jen dočasný přesun.

Smyslem roku 2022 bude, abyste se zdokonalovali ve svých schopnostech, dovednostech a vědomostech. Zdokonalovat se můžete v práci, ale také v jakékoliv jiné osobní oblasti či ve svém koníčku. Bude Vám to přinášet uspokojení, radost, úspěch i relax. Nejdůležitější, ve zdokonalování, je také praxe, protože tou se naučíte nejvíce. 

Cokoliv vyřešíte, když se budete řídit svou intuicí a svou hlubokou citlivostí. Pokud se Vám někdy někdo vysmíval za to, jak jste citliví nebo intuitivní, tak si z toho nic nedělejte, protože pro Vás to bude řešení jakékoliv situace v nastávajícím roce, které Vás dovede k úspěšnému cíli. 

6. balíček karet

U Vás v novém roce převládne ženský aspekt a energie. Budete cílevědomí a mít velké ambice, dokážete rychle zhodnotit všechny podrobnosti situace a dobrat se pravdy. Bude potřebné, abyste věnovali svou pozornost detailům. Pokud podnikáte nebo jste ve vedoucí pozici, bude se Vám dařit. V roce 2022 využijete své životní zkušenosti k tomu, abyste překonali velké překážky. Pokud jste svobodní, budete mít dostatek odvahy a trpělivosti k tomu, abyste začali nový vztah. Obecně budete vládnout inteligencí, moudrostí a schopností vidět pravdu ve všech možných situacích.

Smyslem roku 2022 bude pro Vás komunikace s anděly a naučit se požádat o pomoc – jak anděly, tak své nejbližší. Nemusíte vše dělat a zvládat sami. Když se budete stresovat a plácat se v těžkostech sami, tak nedojdete ke 100% výsledku, který by Vás uspokojil. 

Klikni pro článek

Nastane také ideální doba k tomu, abyste k sobě byli laskaví a upřímní. Uzdravte se z jakýchkoliv závislostí, které se kolem Vás pnou, jako břečťan a dusí Vás. Uzdravte se ze svých zlozvyků, které Vás samotné štvou nebo Vám nějak ubližují, opusťte nefunkční vztahy (partnerské, milostné nebo přátelské), odejděte ze situací, které Vás ničí a stresují. Udělejte si velkou čistku ve Vašem životě a uvidíte, jak se zvolna nadechnete a uvidíte svět jasněji. Přivolejte si k sobě klidně archanděla Rafaela, aby Vám pomohl s uzdravením. 

7. balíček karet

Můžete být postaveni před složité rozhodnutí, kdy bude obtížné vybrat si jednu z možností. Nespěchejte a pořádně si projděte své možnosti a jejich důsledky. Nebojte se také požádat o radu někoho, kdo je pro Vás velice blízký a moudrý. Bude vhodný čas přestat otálet a začít jednat. Máte na to, abyste dosáhli všeho, co si přejete.

Smyslem roku 2022 bude, abyste si důvěřovali a měli zdravé sebevědomí. Důvěřujte své intuici, své moudrosti i svým snům. Sebedůvěru budete potřebovat hlavně v oblasti práce. Také byste měli zapracovat na důvěře vůči ostatním lidem – to, co z nich pocítíte, Vám prozradí, zda jim smíte nebo nesmíte důvěřovat. A pokud budete na pochybách, zahleďte se hluboko do jejich očí, protože oči jsou brána do duše a prozradí mnoho důležitého. 

Můžete vyléčit své fyzické i duchovní tělo tím, že se na něj zaměříte a budete o něj pečovat s nejčistším svědomím. Zbytečně nezatěžujte své tělo odpadem, těžkými jídly, alkoholem, atd., ale také stresem, smutkem a spěchem. Relaxujte a svůj volný čas se snažte trávit tak, aby Vám to přinášelo radost a uspokojení. 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments