Horoskop pro měsíc ZÁŘÍ 2019

Přeji Vám krásný čtvrtek! 🙂 I když nemáme přímo začátek tohoto nového měsíce, i tak jsme na začátku celého měsíce a já Vám přináším horoskop pro měsíc ZÁŘÍ 2019. Ve vzduchu jde pomalu cítit podzim a v regálech v obchodech na nás začínají vykukovat vánoční dekorace! Přijde mi ovšem velká škoda, že se doba valí tak rychle kupředu a nenechává lidi, aby si v klidu vychutnali aktuální období. Ovšem teď se pojďme společně podívat na to, co nás čeká podle jednotlivých znamení zvěrokruhu v měsíci ZÁŘÍ. 🙂

Beran (Měsíc) – Všichni v životě zažíváme období, kdy se bojíme nebo máme obavy. Buď tyto strachy pramení z toho, co vidíme ve svém okolí, nebo jsou založené jen na našich klamných myšlenkách a představách ze strachu. Ať tak či onak, andělé chtějí, abyste se tento měsíc zaměřili více do svého nitra a naslouchali své intuici, protože bude silná a důvěryhodná. Nebojte se toto období přijmout a překonat jej – nejen, že Vás to obohatí na zkušenostech, ale také tím odstraníte dřívější bloky, které jste v sobě měli. Každé těžké období jednou skončí – jen před ním nesmíte utíkat a zavírat oči. Pochopitelně na tuto situaci nebudete sami – bude Vás provázet archanděl Haniel, která Vám pomůže ve Vašem rozvoji, sebedůvěře a lepšímu porozumění božského vedení.

Býk (Dvojka Ohně) – Můžete se těšit na období spokojenosti a nových začátků. Dosáhnete svému uplatnění, podaří se Vám naplnit to, co jste si přáli nebo o co usilujete. Jsou možná nová partnerství, jak v pracovní, tak osobní sféře. Odhoďte strachy a sebevědomě pokračujte vpřed.

Blíženci (Obnova) – Ocitnete se na konci jedné etapy ve Vašem životě nebo se objevíte na křižovatce – tak či onak budete postaveni před rozhodnutí, co dál a jaké kroky učinit. Udělejte si dostatečný čas k přehodnocení a prozkoumání svého života, cílů a co je zapotřebí udělat. Pokud budete řešit nějaké právnické patálie nebo Vás bude čekat zkouška ohledně certifikace, můžete být klidní – dopadne pro Vás příznivě. Nadešel čas, abyste si sami sobě “nalili čistého vína” a upřímně si zodpověděli, co v situaci dělat dál nebo do čeho se vrhnout. Také Vás bude provázet archanděl, konkrétně Jeremiel, který Vám pomůže posoudit, co je třeba změnit, uzdravit nebo pustit.   

Rak (Trojka Vzduchu) – V minulosti se stalo něco, co Vás mrzí. Může to být buď současná situace nebo se může jednat o něco z minulosti, co ve Vás stále přetrvává. Udělejte si čas na uzdravení a odpusťte sobě i ostatním, protože se jinak nepohnete z místa a věřte mi, že smutek jednou přejde. Dávejte si pozor na nedorozumění a pokud budete mít nějaké problémy ve vztahu, nezapomeňte, že nejdůležitějším klíčem k řešení je komunikace.

Lev (Osvobození) – Touto kartou Vám andělé dávají najevo, že je čas jít dál, protože jste dokončili jednu fázi (či se může jednat také o projekt) ve Vašem životě. Kdybyste v této situaci dále setrvávali, věřte, že Vám to prospěch nepřinese. Nebojte se zbavit starého a vřele přijmout nové. Při opouštění nečeho (či někoho) můžete zažívat různé pocity – úlevu, smutek, vztek, radost. Všechny tyto emoce jsou správné a prospěšné. Podporu najdete u své rodiny či blízkých přátel, proto neváhejte a obklopte se nimi. V září Vás bude provázet archanděl Azrael, který Vám pomůže, abyste se nebojácně pohnuli kupředu a pustili se minulosti. 

Panna (Sedmička Vody) – V září můžete být postaveni před složité rozhodnutí, kdy bude těžké vybrat si jednu z možností. Proto se nebojte udělat pečlivý průzkum a zvážit všechny pro a proti v různých variantách. V žádném případě ale před tímto nezavírejte oči! Nesmíte otálet a je zapotřebí jednat.

Váhy (Devítka Vody) – Můžete se těšit na to, že Vaše přání se začíná stávat zkutečností. Vaše obavy budou slábnout a budete cítit pocit spokojenosti a bezpečí. Život je kouzelný, protože bývá mnohdy propleten jednoduchým řešením – to jen my sami si řešení často komplikujeme, protože se necháváme ovlivnit strachem. Budete obklopeni štěstím, krásou a spokojeností. 

Štír (Rytíř Vody) – Vy nebo někdo jiný ve Vašem blízkém okolí bude potřebovat vyvážit emoce (v druhém případě mu můžete pomoci právě Vy). Je také možný nový vztah, zamilování nebo svatební nabídka! 🙂 Září se ponese v duchu emocí, setkání lidí, oslavy, párty a společenských akcí. Určitě se těmto věcem nevyhýbejte.  

Střelec (Dvojka Vody) – Se svým partnerem, nebo pro Vás velice blízkým člověkem, sdílíte velice blízký vztah, který se neustále prohlubuje. Pokud se jednalo čistě o milostný vztah, tak se nyní dostane na novou důvěrnější úroveň. Mezi oběma stranami se ale vyvinula, a neustále se bude vyvíjet, láska, úcta a pochopení. Pokud Váš vtah prošel nějakými zkouškami, je čas k tomu odpustit druhému a zabojovat. Rozhodně ovšem není ideální čas vztah opouštět. Jestli jste se dostali do konfliktu, ať již s jednou či více lidmi, nakonec dospějete k pozitivnímu řešení.

Kozoroh (Eso Země) – Již teď k Vám proudí značná hojnost v podobě povýšení, zvýšení platu nebo neočekávaných financí. Pokud začínáte podnikat, budete úspěšní. Také bude ideální čas k tomu, abyste investovali – pokud Vám to není cizí. Dostanou se k Vám důležité dokumenty či smlouvy. Štěstí bude na Vaší straně, takže se zkuste trochu uvolnit a více si užívat krás života. 

Vodnář (Síla) – Je potřeba, abyste si uvědomili, že jste silnější než si sami o sobě myslíte. Svou současnou situaci můžete bezpochyby zvládnout – využívejte k tomu ovšem laskavost, něhu a soucit. V životě jste prožili mnohé situace, které Vás ale obohatily zkušeností, proto se i do budoucna na problémy dívejte tak, že Vás opět obohatí a dají sílu. Pochopitelně poté přichází také doba odměny. 🙂 Také Vás bude provázet archanděl, konkrétně Ariel, který Vám dodá sílu, podporu, pomáhá s každodenními materiálními potřebami domácnosti a financemi.  

Ryby (Císař) – Tento měsíc bude pro Vás velice důležité, abyste rozvíjeli svoji logiku, kázeň a smysl pro pořádek. K tomu, aby se zhmotnily vaše sny a přání, je zapotřebí také snaha z Vaší strany. Proto bude důležitá sebekázeň, struktura a disciplína v cestě za Vaším snem. Věřte ve své vlastní schopnosti být vůdcem pozitivním a diplomatickým. Pokud budete mít strach a nebudete si věřit, tak si zavolejte archanděla Michaela, který Vás bude v září provázet. Dodá Vám odvahu, sílu pomůže Vám zaměřit Vaši logickou mysl a vlohy na Váš projekt. 

Tak tento měsíc bude velice různorodý, ale Věřím, že pro všechny nám bude přínosem, zkušeností, radostí a štěstím. Nezapomeňte kontaktovat anděly, protože nám chtějí pomáhat, jen potřebují naše svolení. 

Můžete se také podívat na poselství od andělů pro tento týden od 9. do 15. 9. 2019 – pokud jste jej ještě nečetli. 🙂

Najdete mě také na facebookové stránce Andělské pohlazení nebo instagramu. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

podpis

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na