Horoskop pro měsíc ZÁŘÍ 2018

Jak jsem už zmiňovala na instagramu a facebooku, přišel čas pro další měsíční Výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu v měsíci září 2018. Doufám, že jste si srpen náležitě a naplno užili a nyní se společně podíváme, co nás čeká podle našeho znamení zvěrokruhu.

Beran (Slunce) – Tento měsíc se můžete těšit na skvělé nápady, které Vás dovedou k úspěchu a šťastnému výsledku. Je důležité, abyste měli důvěru sami v sebe a v to, co se Vám děje a kam Vás osud vede. Budete pod ochrannými křídly Archanděla Uriela, který pomáhá se soustředěním a upevňuje Vaše psychické schopnosti. Když si jej přivoláte na pomoc, pomůže Vám vnuknout myšlenky a řešení, které Vás budou vést správným směrem a rovněž zesiluje důvěru ve Vaši inteligenci a moudrost.

Býk (Pětka Ohně) – Pro Vás tento měsíc bude složitý, neboť se střetnete s protichůdnými cíli ostatních lidí, kteří budou úzce spojeni s Vaším důležitým projektem v práci nebo krokem ve Vašem soukromém životě. Objeví se nepříjemné detaily, které Vám nebudou po chuti, a hrozí právě konflikt. Snažte se ale veškeré problémy řešit rozumně, v klidu a zkuste nalézt s druhou osobou nějaký kompromis.

Blíženci (Osvobození) – Situaci či fázi ve Vašem životě, kterou nyní nejvíce řešíte, nebo která Vás nejvíce trápí, tento měsíc zdárně ukončíte. Zase si můžete trochu oddechnout. Ovšem spolu s koncem přichází duchovní transformace, tedy se duchovně a myšlenkově posunete dál a zjistíte, že je vhodný čas na změnu. Je to v pořádku. Změnu si konec situace bude vyžadovat. Budete pod záštitou Archanděla Azraela, který Vám pomůže nebojácně se pohnout kupředu a pustit se minulosti, která Vás drží zpátky.

Rak (Rovnováha) – Tento měsíc byste se měli zaměřit na udržení si rovnováhy a zdrženlivosti ve Vašem životě. Čeká Vás spolupráce s ostatními lidmi, která ovšem bude vyžadovat komunikaci a kompromisy. Nebuďte v jednání zbrklí a to ať už se jedná o Váš soukromý život nebo pracovní. Počkejte si s jednáním na perfektní načasování. Nemusíte se bát, že byste jej propásli. Odhoďte strach, se kterým Vám při požádání pomůže Archanděl Michael, a poslouchejte svou intuici. Také spolupracujte s Archandělem Zadkielem, který zvýší Vaše sebevědomí a vlastní hodnotu.

Lev (Osmička Země) – Můžete se těšit na odměnu z Vaší kvalitně odvedené práce. Zároveň Vás čeká učení něčeho nového, co Vás zaujme nebo co Vás už delší dobu zajímá. Nyní přijde čas k tomu, abyste své vědomosti posunuli dál vpřed. Je také příhodné, že tato karta padla v září, neboť také znamená návrat do školy.

Panna (Šestka Ohně) – Dobrá zpráva je na cestě, můžete se radovat. Dosáhnete toho, o co tak dlouho usilujete – vítězství, uznání a ocenění. Takže odhoďte obavy, které Vás drží zpátky a v tzv. křeči. Posouváte se dál, a tak si tento čas užijte a odhoďte své zábrany.

Váhy (Čtyřka Země) – Dávejte si tento měsíc pozor na svou finanční situaci. Nebuďte s nakládáním peněz příliš lehkovážní, ovšem také si neupínejte moc opasky. Najděte ten zlatý střed a kupujte si či investujte jen do toho, co nezbytně potřebujete. Co se týče obchodního rozhodnutí, to uděláte dobré, když budete poslouchat svou intuici. Rovněž nezapomínejte obdarovat i ty méně šťastné, kteří se ve Vašem okolí objevují.

Štír (Vůz) – Tento měsíc Vás čeká významný úspěch, kterého jste dosáhli. Důležitá je sebekázeň a vůle, abyste dosáhli svého cíle a uznání a to ať už v osobním či pracovním životě. Bude na Vás dohlížet Archanděl Metatron, kterého si neváhejte k sobě volat, aby Vám pomohl zhmotnit své sny do reality, protože používá posvátný geometrický tvar nazvaný „Merkaba“.

Střelec (Sedmička Vzduchu) – Narazíte tento měsíc na plány, které jste si utvořily, protože zjistíte, že potřebují přezkoumat, přehodnotit a upravit. Půjde o víc, než se na první pohled zdá, a protože chcete, aby to vše dobře dopadlo, dejte si čas a trpělivost k jejich přehodnocení a změny cesty, kterou se k výsledku dopracujete. Nebuďte příliš zbrklí, i když chcete všechno hned. Nic není hned a vše potřebuje svůj čas k tomu, aby to dozrálo k dokonalosti.

Kozoroh (Čtyřka Ohně) – Tento měsíc si budete moc oddechnout, protože Vás čeká jen spokojenost, mír a hojnost jak v oblasti emoční, tak materiální. Také se můžete těšit z Vašeho spokojeného rodinného život  z toho, že úspěšně dokončíte svůj projekt, na kterém Vám tolik záleží a na kterém tak pracujete.

Vodnář (Šestka Země) – Můžete se těšit na dary peněz, času či snahy. Je dost možná nová pracovní příležitost, povýšení, navýšení platu či získání potřebného úvěru. Pokud Vás trápí dluhy, tento měsíc se Vám otevře cesta k jejich vyřešení.

Ryby (Devítka Vzduchu) – I když tento měsíc budete očekávat jen to nejhorší od svého okolí a celkově od světa, nenechte se tímto temným pláštěm zahalit. Máte dost síly bojovat za sebe i své milované a vždy je cesta ven. Nezapomeňte, že naše myšlenky utváří naši přítomnost. Snažte se ve všech situacích najít to pozitivní a cestu k řešení. Vždy tam je. Jen je potřeba otevřít oči, odhodit strach a rozumně hledat. Zvládnete to.

Tento měsíc nebude nikterak zlý, jen pro některá znamení to bude měsíc zkoušky, kdy se ovšem zase posunou ve svém životě dál k svému cíli, byť půjdou oklikou a delší cestou.  Vždy to má svůj důvod a vždy na cestě najdete něco, co Vám ještě k vašemu vysněnému pokroku chybí.

Nechť Vás chrání a provází Andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments