Horoskop pro měsíc SRPEN 2020

Přeji Vám krásný, slunečný den! Nadešel čas, abychom se zase společně podívali na to, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu pro měsíc SRPEN 2020. Také si dnes povíme o nadcházejícím úplňku – kdy nás čeká, jak na nás bude působit a jaké má jméno se dozvíte na konci tohoto výkladu. 

Beran (Čtyřka holí) – Tento měsíc se můžete těšit na svobodu kterou Vám umožnil Váš úspěch, protože jste tvrdě pracovali a nyní budete odměněni spokojeností, klidem a hojností. Kráčeli jste po bezpečné cestě, kterou jste si zvolili, aby jste došli ke svému vysněnému cíli. Nyní můžete být na sebe hrdí. Také co se týče domova a rodinných vztahů, můžete být naprosto klidní, protože přichází uspokojení. Jsou možné vdavky či přestěhování k partnerovi. Mír a harmonii jste si bezpečně vybudovali na pevných základech, a nyní můžete usilovat o stabilitu a oddanost.

Býk (Osmička pentaků) – Tento měsíc se ponese v duchu práce, protože Vaše srdce bude duší v  práci či studiu. Budete odhodláni poučit se o své kariéře, povolání nebo projektu. Buďte ovšem klidní, protože jste na správné cestě. Budou odměněny Vaše dovednosti a oddanost. Nezapomínejte ale, že je stále co se učit. Pokud zvažujete návštěvu kurzu, nebraňte se jemu. Tento měsíc bude od Vás vyžadováno odhodlání ke studiu či výzkumu.

Blíženci (Král pentaklů) – Pro Vás bude tento měsíc úspěšným obdobím. Vše, co si tento měsíc usmyslíte, Vám půjde dobře. Je možné povýšení či nabídka na vyšší plat. Také nová práce je možná. Vaše nadání a dovednosti budou přinášet odměnu nejen Vám, ale také ostatním. Proto se nebojte přijímat příležitosti, které se Vám budou nabízet – věřte si a nakonec uspějete.

Rak (Sedmička mečů) – Tento měsíc se ZASTAVTE! Zastavte vše, co děláte a důkladně prozkoumejte opravdovou pravdu o situaci, která Vás tíží. Je totiž možné, že Váš postup má mezery, nebo může být založený na chybných předpokladech. Seberte svou sílu a pravdivě přezkoumejte své plány – pokud možno nezaujatým okem, nebo požádejte odborníka o radu či blízkého přítele o objektivní názor. Pomůže Vám to učinit nezbytné úpravy ve Vašem jednání. Buďte pečlivý na detaily a vyhýbejte se neopatrnosti. Je možné, že je příliš brzy na jakýkoliv postup vpřed, nebo je také možné, že otálíte a chybí Vám perfektní načasování, za což může strach.

Lev (Ďábel) – Opět Vás musím uklidnit, aby jste se neděsili této karty. V této podobě ďábla se odráží spíše lidské ego. Andělé chtějí, aby jste věděli, že uvíznutí, jaké cítíte, není skutečné. Hodně Vašich pocitů pramení z úzkosti, které nejsou ale založené na skutečnosti. Takže se nebojte odevzdat všechny své obavy andělům, a požádat je o pomoc. Přijměte pozitivnější pohled na současnou situaci. Andělé Vám touto kartou také chtějí naznačit, že jste možná v životě příliš zaměřeni na materiální věci. Je pochopitelně jasné, že jako každý z nás máte určité fyzické potřeby. Ovšem je zbytečné zbytečně hromadit majetek a zaměřovat se na něj? Protože potom se ocitnete v nerovnováze. Udělejte si jedno klidné odpoledne a sami znovu posuďte, co k životu potřebujete a co ne. Udělejte si v životě a doma takovou čistku. Zjistíte, že se možná snažíte zaplnit nějakou citovou prázdnotu právě hmotnými věcmi, které ale nemohou zalepit něco, co není fyzické.

Panna (Smrt) – Zde Vás také uklidním, protože se nejedná o smrt jako takovou, ale spíše o osvobození. Touto kartou Vám andělé chtějí říci, aby jste šli dál, protože projekt či fáze Vašeho života jsou nyní dokončeny. Setrvání v této situaci Vám nepřinese prospěch, protože je naprosto zbytečné lpět na situacích, lidech či věcech, které Vám nepřináší prospěch, ale spíše Vám ubližují. Nebojte se proto zbavit všeho starého, co Vám již neslouží k Vašemu dobru, a přivítejte nové. Při takovémto ukončováním můžete pochopitelně zažívat pocity úlevy nebo cítit smutek, nicméně je potřeba opustit to, co jste přerostli. Nebojte se být k sobě laskaví a udělat si čas na přizpůsobení se této nové změně. Nemusíte spěchat a podporu najdete u přátel a rodiny, proto se jim nevyhýbejte.

Archanděl Azrael

Tento měsíc Vás bude provázet archanděl Azrael, kterého si můžete zavolat, aby Vám pomohl nebojácně se pohnout kupředu a pustit se minulosti.

Váhy (Král mečů) – Tento měsíc obdržíte cenné rady od velice chytrého profesionála. Ovšem bude důležité, aby Vaše rozhodnutí bylo nestranné a spravedlivé pro všechny zúčastněné. Nebojte se poradit o postupu s třetí osobou či stranou, pokud pocítíte tuto potřebu. Nebojte se ale vyjádřit svůj názor. 

Štír (Velekněžka) – Andělé Vám seslali tuto kartu pro tento měsíc, protože odpovědi, které hledáte, se nachází ve Vašich pocitech a emocích. Proto věřte své intuici a sami sobě. Svou pozornost byste měli také zaměřit na své sny a intuici, protože právě přes ně budou s Vámi andělé komunikovat. Nicméně bude potřeba, abyste se do akcí nevrhali ihned po hlavě. Nebojte se ponechat si čas na rozmyšlenou a čas k získání lepšího přehledu. Nebojte se požádat o vedení anděly a průvodce. Tento měsíc se ponese v duchu trpělivosti.

Archanděl Haniel

Také Vás tento měsíc bude provázet archanděl jménem Haniel. Je to anděl milosti a ženské spirituality. Nebojte se zavolat Haniela, aby zvýšil Vaši schopnost ve spojení s anděly.

Střelec (Dvojka pentaklů) – Pracujete příliš. To je poselství od andělů právě pro Vás. Může dojít k finanční nestabilitě nebo máte mnoho projektů najednou. Díky tomu můžete cítit stres, ale i přesto se Vám podaří zachovat současný stav jak v práci, tak i doma. Pokud zvažujete změnu povolání, ponechejte si dosavadní zaměstnání, ale porozhlížejte se po novém. Situace, které Vás trápí, se vyřeší a budou vyžadovat rozhodnutí. Zůstaňte otevření kreativním nápadům a novým hlediskům. Pokud by se naskytl problém s rozhodnutím, zkuste hlavnější přístup. To znamená, vzít věci s nadhledem a potom můžete najít snadno odpověď.

Kozoroh (Jednota) – Bude Vás naprosto uspokojovat práce ve skupinách a bude čas, aby jste rozšířily okruh svých přátel. Nebojte se připojit ke skupině, se kterou máte stejný či podobný směr cesty. Pokud přemýšlíte o tom přihlásit se do školy – jen do toho! Bude to také ideální čas k tomu, abyste přezkoumali všechna pravidla, omezení nebo názory, které byly vloženy do Vaší situace a mysli. Ujistěte se, že jsou spravedlivé ke všem zúčastněným. Je totiž dost možné, že toto omezení či názory ruší a blokují Vaši cestu ke splnění snů.

Archanděl Sandalfon 

Tento měsíc Vás bude provázet archanděl Sandalfon, který zvýší Vaši důvěru a oddanost Vašim snům a cílům. Proto se nebojte ho zavolat na pomoc.

Vodnář (Devítka pohárů) – Vaše přání se konečně začnou stávat skutečností! To, co jste si přáli se konečně začne projevovat. Vaše obavy začnou mizet a Vaše úsilí bude odměněno. Co se týče finanční stránky, tam bude uspokojenost a štěstí bude Vaším průvodcem. Važte si jednoduchých potěšení a buďte za ně vděční, protože k Vám bude přicházet luxusní, materiální pohodlí. Nezapomínejte ovšem na ta drobná potěšení. Budete obklopeni krásou, štěstím a spokojeností.

Ryby (Šestka mečů) – Záležitosti se začnou zlepšovat a to nejhorší bude za Vámi. Konečně uvidíte naději a stres s napětím, které Vás sužovaly, konečně zmizí. Čeká Vás příznivé období pozitivních změn, proto se nebojte tyto změny provést. Jedná se o změny ve Vaší kariéře, domově, vztazích nebo také Vašeho vzhledu.

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře

V pondělí 3.8.2020 v 17:58 hodin nás čeká Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře. Tento den bude vhodný na oslavy všeho druhu. Bude nás obklopovat dobrá nálada a budeme se chtít o svou radost rozdělit s ostatními. Po fyzické stránce bychom si měli dávat pozor na lýtka, kotníky a achilovky.

Tento měsíc nám všem přinese spoustu nových změn, které ale povedou k lepším zítřkům. Změny bývají někdy těžké, ale musíme myslet na to, že se nám uleví a že do svého života vpustíme novou krásu. 

Přeji Vám krásný srpen a nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments