Horoskop pro měsíc SRPEN 2019

Přeji Vám krásný čtvrtek – první v měsíci srpen 2019! 🙂 Jak už to bývá, přináším Vám výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na tento měsíc. 🙂 Sama jsem zvědavá, co nás čeká, tak se na to pojďme podívat. 🙂

Beran (Zamilovaní) – V tomto měsíci se můžete těšit na lásku a zamilování. Pokud prožíváte nějaký vztah, který může být na úrovni romantické, intimní či platonického přátelství, může se vyvinout na vyšší a významnější úroveň. Klíčem k úspěchu bude ovšem komunikace a důvěra. Můžete se podívat na článek 7 pilířů zdravého partnerského vztahu. 🙂 Každopádně se nemusíte bát sdílet své pocity s vyvolenou osobou. Také bude ideální čas na to, dělat důležitá rozhodnutí ve vlastním životě. Ovšem bude důležité, abyste zvážili každé své rozhodnutí a krok, protože to výrazně ovlivní Vaši budoucnost. V srpnu nad Vámi bude bdít archanděl Rafael – ten Vám může pomoci v oblasti vztahů a zhmotnit Vám partnerství s Vaší spřízněnou duší. 

Býk (Trojka Vzduchu) – Stalo se něco, co Vás mrzí nebo co je Vám líto. Může se jednat o současnou situaci nebo situaci z minulosti, co přetrvává a trápí. Nezapomeňte ovšem, že smutek je přirozený proces, který jednou přejde a Vy uvidíte smysl toho, co se stalo a proč. Udělejte si čas na uzdravení – odpustě sobě i ostatním, kterých se to, co Vás trápí, týká. Uvolněte vše to bolestivé a nehezké – běžte dál, jste na to dost silní.

Blíženci (Rytíř Vody) – Ooo, toto je karta lásky a vztahů. Tento měsíc se bude točit hlavně kolem vztahu, který Vás ovlivňuje. Bude důležité, abyste vyvážili své emoce a nestali se zahlcenými. Je dosti možné setkání s osudovou láskou či svatební nabídka. Také pozvání na svatbu či oslavu narozenin je dosti možné. Užijte si tento zaláskovaný srpen. 🙂

Rak (Probuzení) – Bude zapotřebí se podívat na věci z jiného úhlu pohledu. Zkuste se na situaci podívat z pohledu všech zúčastněných a potom pochopíte, proč tak ostatní jednají a proč k takovým situacím dochází. Neděste se, pokud dojde k dočasnému pozastavení Vašich plánů. Využijte tento čas buď k odpočinku nebo, pokud chcete, se podívejte na Vaše plány více detailněji. Ovšem ať se děje cokoliv, buďte sami sebou! V tomto měsíci i Vás bude provázet archanděl, konkrétně Gabriel. Ten Vás povede tehdy, když myslíte, mluvíte a jednáte. Povede Vás, abyste tak konali z pozice lásky a tím budete ostatní k sobě neodolatelně přitahovat.

Lev (Čtyřka Vody) – Využijte srpen k tomu, abyste přehodnotili svou situaci. Chodíte kolem vhodného řešení, jen je potřeba otevřít oči a být také otevřený přicházejícím možnostem. Můžete ale cítit, že jste v emocionální pasti nebo rozptylováni.. Možná se zaměřujete na to, co zrovna nemáte. Pozor na apatii, protože ta nikam nepovede. 

Panna (Dvojka Vody) – Sdílíte blízký vztah s někým, koho máte rádi – ať už se jedná o vztah rodinný, partnerský či přátelský. Přátelství se prohloubí, milostný vztah se posune na novou úroveň, která bude ještě důvěrnější. Vztahy se začnou uzdravovat. Teď není čas jakýkoliv vztah opustit, ale zkusit jej uzdravit a pozitivně vyřešit konflikty. Odpouštějte.

Váhy (Dvojka Země) – I ldyž se Vám daří udržet současnou situaci doma, pozor na přepracování. Snažíte se zvládnout příliš mnoho najednou. Bude potřeba učinit rozhodnutí, volte kreativní a hravý přístup. Pokud přemýšlíte o novém zaměstnání, volte tuto změnu postupně a plynule. 

Štír (Šestka Vody) – Vzpomínky či záležitosti z minulosti se začnou drát na povrch a bude potřeba je konečně dořešit, ukončit a přestřihnout pouto. Můžete potkat lidi z minulosti nebo dětství a spolu s nimi přijdou nové věci či záležitosti k dořešení. Můžete také potkat někoho nového, u kterého budete cítit, jako byste jej znali už léta. To značí karmické spojení a máte spolu projít část tohoto života. 

Střelec (Osmička Vody) – Budete mít touhu jít dál. To, co jste doposud řešili nebo Vám příliš zaměstnávalo mysl Vás opouští a Vy chcete najít a dělat něco smysluplnějšího. Dokončujete nějaký projekt, což Vás duchovně i emocionálně posílí a posune vpřed. Přijdou nové změny, ovšem k lepšímu, takže se jim nebraňte a otevřete jim srdce i mysl. Nedovolte komukoliv či čemukoliv, aby Vás svádělo z Vaší vybrané cesty. Je možná změna bydlení, práce či vztahu.

Kozoroh (Osmička Země) – Vaše srdce bude ponořeno do Vaší kariéry a do toho, na čem zrovna usilovně pracujete. Budete odhodláni se učit a zdokonalovat. Buďte v klidu, protože jste na správné cestě a děláte to, co máte dělat. Vaše oddanost, snaha, dovednosti a profesionalita budou odměněny. Ovšem nezapomeňte, že je stále co se učit. Proto zvažte studium, ať už na kurzu, ve škole či samostudium doma. 

Vodnář (Životní zkušenost) – Čeká Vás významná životní událost, která bude pramenit ze situací, které jste zažili. Možná jste tuto změnu tušili nebo je to pro Vás zcela nová informace. Ovšem je důležité neignorovat toto naléhání a jednat. Nemusíte se bát – sice nastanou změny, ale tyto změny budou pozitivní pro Váš život. Roztáhněte křídla a leťte! V srpnu nad Vámi bude bdít archanděl Chamuel, který Vám pomůže jak v oblasti vztahů, tak kariéry. Zavolejte si jej, požádejte o pomoc a potom následujte svou intuici, protože právě přes ní s námi andělé nejčastěji komunikují.

Ryby (Eso Ohně) – Můžete se těšit na novou vzrušující příležitost – buď v osobní nebo kariérní sféře. V práci je možné povýšení či nová, lepší práce. Nebojte se změnit svůj život, tento měsíc k tomu bude naprosto ideální – ideální k zariskování, následování svých snů. Změňte svůj život hned teď! 🙂

Takže srpen bude zajímavý, plný nových možností a příležitostí. Určitě vezměte příležitosti pevně du rukou a začněte ŽÍT! 🙂 Pokud jste se nepodívali na výklad pro tento týden, tak se mrkněte zde. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé! 

S Láskou Vaše 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments