Horoskop pro měsíc ŘÍJEN 2019

Přeji Vám Světýlka krásný pátek. 🙂 Dnes netradičně zveřejňuji výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pro měsíc říjen 2019. No a co Vy a víkend? Máte volno nebo jste, tak jako já, v práci? 🙂 Na podzimu se mi líbí, že můžu zapálit svíčky, které navodí v práci tu správnou, hřejivou a kouzelnou atmosféru. Člověk by si na všem měl najít něco pozitivního a já se o to pokouším hlavně v podzimu a zimě, protože jsem spíše milovník slunce a teplíčka. 🙂 No ale teď se spolu pojďmě podívat na to, co nám vzkazují andělé. 🙂

Beran (Spravedlnost) – V říjnu učiníte spravedlivé a správné rozhodnutí. Nemusí to být možná lehké, ale dělejte jen to, co víte, že je správné a nenechte se ničím a nikým ovlivnit – stůjte si za svým přesvědčením. Pokud budete v rozhodování na vážkách, zavolejte si k sobě archanděla Raguela, který nad Vámi bude tento měsíc bdít. Pomůže Vám se rozhodnout a učinit správné rozhodnutí, které bude spravedlivé pro všechny účastněné.

Býk (Snílek) – V říjnu vstoupíte do nové fáze, proto bude velice důležité, abyste věřili sami sobě. Poslouchejte svou intuici, která Vás povede. Následujte své sny a nebojte se přijmout nové výzvy či neočekávané příležitosti. Možná budete potřebovat odbornou radu či pomoc, ale nenechte se tímto zastavit nebo odradit. Pokud budete potřebovat překonat rozpaky, plně se zavázat k přijetí opatření a posunutí se novým směrem, zavolejte si archanděla Metatrona, který Vám s tímto pomůže. 

Blíženci (Desítka Země) – Můžete se těšit na velmi šťastný, klidný rodinný život. Važte si toho, co máte a nezapomeňte hledat kouzlo v maličkostech každodenního života. Objímejte se a říkejte si, jak se máte rádi, protože tohoto projevu není nikdy dost. Co se týče finančního zabezpečení, nemusíte se strachovat – mějte oči dokořán otevřené, protože se Vám může naskytnout zajímavá příležitost. 

Rak (Pětka Vzduchu) – To, co se Vám událo v minulosti Vás nyní posílí. Vaše síla totiž spočívá v tom, že se dokážete ponaučit a jít dál. Nebuďte ale v rozhodování či jenání příliš zbrklí. Pečlivě přehodnoťte motivy každého, kdo vstupuje do situace, která se Vás týká, protože nemá čisté úmysly. 

Lev (Osmička Ohně) – V říjnu se pohne spousta věcí a událostí kupředu. Veškerá zpoždění budou odstraněna a začne se toho dít mnoho najednou. Snažte si udržet přehled a klid. Budete úspěšní – toho se nemusíte bát. Také budete přijímat důležité informace, se kterými budete pracovat a budou důležité. 

Panna (Královna Vzduchu) – Měli byste tento měsíc využít k tomu, abyste ze svého života odstranili vše, co Vám nepřináší radost a co Vám již neslouží – ať už v materiální, emocionální či lidské rovině. Rozhodování a jednání není vždy lehké, ale snažte se zachovat si radost v srdci, protože v životě, když nadejde ten správný čas, musíme jedny dveře uzavřít, uzamknout a odchodit klíč, aby se nám mohly další dveře odemknout a my mohli jít dál. V rozhodování buďte ovšem objektivní.

Váhy (Devítka Ohně) – Tento měsíc mějte odvahu a věřte si, protože máte na vše, co si usmyslíte. Důležité bude, abyste se nevzdávali a chránili vše, co jste vytvořili, protože jste na to vynaložili spoustu energie a práce. Máte dostatečnou moudrost a vytrvalost k tomu abyste vše rozdělané dotáhli do zdárného konce. Nicméně i nadále zůstaňte otevřeni názorům a pomoci ostatním – jen vnímejte svou intuicí, které jsou upřímné, a které jsou lživé. 

Štír (Eso Ohně) – Naskytne se Vám nová vzrušující příležitost, která změní Váš život. Nebojte se této chvíle a vstupte do ní s radostí a sebevědomím. Pokud hledáte novou práci, mějte oči otevřené, protože se naskytne vhodné místo pro Vás. Pokud usilovně pracujete ve své stávající práci, naskytne se kariérní postup a lepší finanční ohodnocení.

Střelec (Čtyřka Vzduchu) – Tak, pro Vás nastal čas na odpočinek. Dřeli jste velice usilovně, ale nyní se kochejte tím, co jste dokázali a dovolte si vydechnout, protože to je potřeba k tomu, abyste poté mohli začít pracovat na něčem novém, co Vás bude lákat. Nebojte se změnit okruh společnosti, ve které jste se vyskytovali do této chvíle a nechte v sobě konečně probudit to dítě v sobě! Říjen bude ve znamení odstoupení od veškerého stresu, strachu a nepříjemností. Pochopitelně tyto situace ani nevyhledávejte a začněte se zabývat sami sebou.

Kozoroh (Probuzení) – Pokud máte nyní pocit, že jste se dostali svým jednáním a úmysly do slepé uličky, snažte se zastavit a zamyslet se, jestli by jiný přístup byl vhodnější. Podívejte se na věci i z úhlu pohledu zúčastněných lidí – to Vám velice pomůže. Nicméně pocit, že jste ve slepé uličce je pouze dočasný, i když možná nyní budete muset ustoupit trochu do ústraní. Ovšem využijte tento čas k pozorování, přehodnocení svých postupů a sebevědomě přijměte své jedinečné, různorodé názory a postoje. Buďte tento měsíc velkorysý se svým časem, péčí i dary – Vesmír Vám to mnohonásobně vrátí. Když budete jednat, myslet či mluvit, zavolejte si k sobě archanděla Gabriela, který Vám pomůže jednat z pozice lásky a ostatní tím k sobě neodolatelně přitáhnete. 

Vodnář (Trojka Vody) – Tento měsíc můžete oslavovat a radovat se. Upusťte páru a vyražte do společnosti – narozeninové oslavy, párty, svatby, plesy, cokoliv, kde se setkáte s více lidmi. Také není vyloučená zpráva o narození. Tento měsíc se snažte vypnout a užít si více zábavy. 

Ryby (Pětka Země) – Podle andělů se příliž zaměřujete na to, co nemáte než na to, co máte. Nezapomeňte, že myšlenka na nedostatek vytváří nedostatek v reálném životě díky zákonu přitažlivosti. Pomoc je velice blízko, ale Váš pesimismus by Vám mohl bránit v tom ji vidět. Snažte se přestat si stěžovat a přijmout pomoc, která Vám bude nabídnuta. Také se zaměřte na obsah svých myšlenek a slov, která používáte a jaký máte postoj k materialismu. Situace se ovšem naštěstí začne zlepšovat a tyto Vaše nepříjemné pocity budou pouze dočasné, takže si můžete oddechnout. 

Tak říjen bude pro nás všechny různorodý. Někdo bude odpočívat, jiný se bude radovat a další budou duchovně růst. Ať tak či onak, přeji Vám krásný říjen prosluněný nejen sluncem na obloze, ale hlavně v duši, protože náš postoj k životu ovlivňuje náš reálný život. 🙂 Komunikujte a nebojte se požádat anděly o pomoc či vedení – čekají na to. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na