Horoskop pro měsíc ŘÍJEN 2018

Tak Světýlka, nacházíme se v podzimním období a já doufám, že si užíváte každý den s láskou a vděčností, protože každý den je dar. V dnešním článku se podíváme, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v měsíci říjen.

Beran (Devítka Vody) – V měsíci říjen se stanou Vaše přání skutečností. Vše, co jste si přáli, bude nyní na dosah. Jen nelenivět, nekrmit obavy ze selhání a věřit si. Mějte rádi život a radujte se z každého úspěchu, který vede k Vašemu cíli. Byť by byly ty krůčky malinkaté.

Býk (Trojka Ohně) – Můžete se těšit na hojnost a to ať ve formě emocionální, tak materiální. Věci budou vypadat velice dobře a začnou se slibně vyvíjet správným směrem. Buďte ovšem stále trpěliví a udělejte si podrobné plány do budoucna.

Blíženci (Dvojka Ohně) – Dosáhli jste nového objevu, nové Vaší stránky a tedy také svého uplatnění. Pokračujte dál v této cestě. Můžete se těšit na nová partnerství a to ať pracovní, osobní, milenecké či rodinné.

Rak (Královna Ohně) – Ach ano, tato karta je velice majestátní. Nepodceňujte své schopnosti a dovednosti. Prosaďte svou kreativitu, nezávislost a důvtip a to ať v osobním či pracovním životě.

Lev (Král Ohně) – Čeká Vás období neustálého soustředění. Ale neděste se, nikdy začátky nejsou lehké, a kdyby byly, nevážili bychom si toho, co jsme vytvořili. Nebojte se sdělovat své vize a stát se vůdcem. Také ovšem nepřehlížejte rady a nápady, které se k Vám dostanou od jiných. Může mezi nimi být rada od někoho tvořivého.

Panna (Sedmička Vzduchu) – Pro Vás bude tento měsíc náročnější…  Plány, které jste měli utvořené do budoucna, budou potřeba přezkoumat. Jde o víc, než se na první pohled zdá. Nebuďte zbrklí, jak v jednání, tak činech.

Váhy (Devítka Země) – Nebuďte na sebe tak tvrdí a trochu zpomalte. Užívejte si trochu toho svého životního přepychu. A to nejen materiálního.  Nebojte se trávit čas sami se sebou. Pokud podnikáte, bude se Vám v říjnu dařit.

Štír (Slunce) – Můžete se těšit na období šťastných časů, skvělých nápadů, které můžete zrealizovat a které povedou jen k úspěchu. Jen mějte důvěru v sebe samotné a ve svou intuici. Tento měsíc budete pod záštitou archanděla Uriela, který podněcuje nové myšlenky a řešení, zesiluje důvěru v sebe samotné, inteligenci a moudrost. Proto se ho nebojte k sobě volat.

Střelec (Páže Ohně) – Je na cestě nová zpráva vzrušující snahy k lepšímu! Nové nápady, úspěch, štěstí budou nakloněny k Vám. Proto se nebojte dělat to, co Vám přijde na mysl, protože to jsou zprávy od andělů. Použijte svou originalitu a důvtip, protože toho máte hodně.

Kozoroh (Spravedlnost) – Tento měsíc Vás čeká spravedlivé a správné rozhodování. Proto dělejte jen to, co víte nebo uznáte za správné. Nebojte se postavit za své přesvědčení a sami za sebe. Vždy to musíte udělat sami pro sebe, jako první, protože potom to můžete očekávat od svých nejbližších. V říjnu budete pod ochrannými křídly archanděla Raguela, který sebou přináší mír, jak pro Vás samotné, tak mezi Vámi a ostatními.

Vodnář (Čtyřka Vody) – Pro Vás mají andělé upozornění před nespokojeností, nudou a pocitem chybějící příležitosti. Uvědomte si, že nikdy nejste v pasti nebo zahnaní do kouta. Je to jen falešný pocit, protože do toho koutu se lidé vždy zaženou sami. Je důležité otevřít oči vůči možnostem, vždy je řešení a cesta ven.

Ryby (Pětka Vody) – Rybky, Vy také tento měsíc zpozorněte a nenechte se zahnat do strachu a depresí. Je to zbytečné. I když budete mít pocit, že se věci nebudou vyvíjet dobře a tak, jak jste si přáli a představovali. Nezapomeňte, že vše se děje z určitého důvodu a vše je tak, jak má. Nehledě na to, že vždy v sobě každá situace skrývá poučení a přináší nám něco pozitivního. Opakujte si, vše je v pořádku a tak, jak má být.

I když pro některé nebude měsíc lehký, bude určitě krásný a poučný. Důvěřujte sobě, andělům a vnímejte, co se děje. Vždy to má svůj smysl a pozitivum. Jen si dávejte pozor na osobní „bubáky“ ve formě strachu, obav a nedostatku zdravého sebevědomí.

Nechť Vás chrání a provází Andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na