Horoskop pro měsíc PROSINEC 2021

Přeji Vám Světýlka krásný, předvánoční čas! 🙂 Jak se připravujete na Vánoce? Jste ten typ, který horlivě nakupuje dárky, uklízí každý centimetr v domě a připravuje se na nadcházející období v závoji stresu a spěchu, nebo jste ten typ, který si vyzdobí svou oázu klidu, nakoupí dárky v klidu, ale nijak se nenervuje věcmi, které by mu kouzlo tohoto období zkazily? Nepochopte mě prosím zle – každý prožíváme situace a věci různě, a to je na duších to zajímavé. No a dnes se spolu podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro Jednotlivá znamení zvěrokruhu pro měsíc PROSINEC 2021. 🙂 

Beran (Pětka mečů)

Beránci, pro Vás bude tento měsíc poněkud náročnější. Všeobecně tato karta symbolizuje čas bitev, sporů, obětí a proher. Ale neděste se mi, ano? Teď si povíme, co Vám andělé sdělují a Vy se na to můžete připravit nebo se tomu ba naopak vyvarovat, protože budete vědět, co se děje. Neshody mohou přijít v rodině, v práci nebo se můžete cítit být obětí systému. Ve vztazích se může objevit napětí a konflikty. Můžete čelit dlouhodobějšímu útoku na Vaši osobu v podobě urážek, narážek, ponižování a dlouhodobému tlaku. Ovšem nejdůležitější zprávou pro Vás je, že pořád není vše ztraceno, i když se to tak může jevit. Bude důležité si uvědomit, že sice nevyhrajete bitvu, ale můžete si z ní vzít cenné zkušenosti, oklepat se a odejít ze situace se sebeúctou – za předpokladu, že důstojný odchod správně načasujete a nebude se bít, i když budete vědět, že je to zcela zbytečné. Bude potřeba, abyste se sami v sobě vyrovnali se vztekem a zklamáním a nenechali se dál vyprovokovat. Ano, bude po všem, po čem být má a bude na čase začít novou etapu. 

Býk (Šestka holí)

Býčci, Vy se můžete těšit na zasloužený úspěch a to hlavně, pokud jste v poslední době s něčím zápolili a nebyli si jistí svými kroky. Nejvíce se tato karta pojí k pracovní sféře, ve které Vám zvěstuje úspěch, povýšení, navýšení platu, nový projekt, atd. Pokud máte rozdělané nějaké právní záležitosti, tak se můžete těšit, že dopadnou pozitivně ve Váš prospěch. Tento měsíc zahoďte své strachy a obavy a užijte si toto úspěšné období – nebojte se o něj podělit se svými nejbližšími a pořádně je také oslavit, protože se mi zdá, že toto se už v dnešní době “nenosí”, což je veliká škoda. Ve vztazích Vám andělé prozrazují, že je možná žádost o ruku či společenské akce (a ano, vím, že je aktuální situace taková, jaká je, ale společenské akce se mohou odehrávat i u Vás doma či někoho blízkého 🙂 ) Všeobecně se tedy můžete těšit na příchod dobrých zpráv a to v jakékoliv oblasti Vašeho života. 

Blíženci (Trojka mečů)

Blíženečci, Vám se odhalí bolestivá pravda, která bude přímočará a možná na ni nebudete zcela mentálně připraveni. Pozitivem je, že se rozeženou všechny pochybnosti, dohady a napětí, a Vy se problému můžete konečně postavit čelem. Nejvíce typická je tato karta pro vztahy, kde naznačuje zradu a může odhalit nevěru či křivé jednání. Ovšem tyto zrady se mohou objevit i v pracovní či obchodní oblasti. Ovšem nezapomínejte, že vše je pro něco dobré. Ano, může to teď bolet, ale bolest vyléčí čas a Vy si z té zkušenosti můžete vzít cenné ponaučení, moudrost a posunout se dál. Věnovat byste měli péči také svému srdci a to jak na fyzické, tak duchovní úrovni, protože u jedinců se slabším srdíčkem může hrozit riziko vysokého krevního tlaku, oběhové potíže, infarkt, atd. Ovšem neděste se, nejde o jasné určení, že Vám toto riziko hrozí, spíše o láskyplnou radu andělů, abyste pečovali také o své srdíčko a srdeční čakru. 

Rak (Král pohárů)

Milí Ráčci, Vy byste měli následovat své srdce. Bude ideální čas k urovnání konfliktů, které Vás trápí – nejvíce se tyto konflikty nyní vztahují k rodině a práci. Budete rozpolceni, protože nebudete vědět, jestli se máte spíše řídit rozumem nebo srdcem. Pokud ale budete na pochybách, tak Vás může navést Vaše intuice a rozhodnout to může Vaše srdce. V urovnávání konfliktů použijte svůj šarm a empatii. Když totiž lidé uvidí, že máte opravdový zájem, tak kolem sebe přestanou tolik kopat a samotná komunikace může být snažší.

Lev (Čtverka holí)

Touto kartou Vám, moji milí Lvíčci, andělé vzkazují, že se odhalí úspěch po dokončení vašeho úsilí a bude čas k tomu, abyste si svůj úspěch užili. Můžete se těšit na období, kdy budete plní sebevědomí a energie. Upevníte soji pozici nejen na pracovní půdě, ale také v domácnosti a ve společnosti. Můžete dokončit své projekty, jako jsou rekonstrukce nebo se můžete přestěhovat do většího. Vy budete ten pevný strom, pevný základ Vaší rodiny či komunity a lidé si toho pochopitelně všimnou – budou k Vám vzhlížet s úctou a chodit si pro rady. Také v práci můžete dosáhnout úspěchu. Budete plní elánu a nadšení. Váš partner či objekt Vašeho zájmu, Vám může projevit svou lásku a náklonnost.

Panna (Královna holí)

Moje milé Panny, Vy budete moci tento měsíc ukázat všem, co dovedete. Tento měsíc nebude vhodný čas na diskrétnost – rozpalte své nadšení a nebojte se ho projevit! Uvědomte si, jak organizujete svůj život a ujistěte se, že máte dostatek prostoru k tomu, abyste mohli jít za svými sny. Budete mít tolik síly, kolik budete potřebovat, abyste mohli roztáhnout svá křídla a posílit Vaše vztahy – rodinné, přátelské, partnerské či milostné. Nebojte se ujmout své moci a projevit se. 

Váhy (Čtyřka pohárů)

Váhy, Vy se budete zaměřovat na vztahy. Pokud jste svobodní a vztah hledáte, tak bude čas zahodit Vaše rozčarování, které může pramenit z nepříjemných zkušeností z minulosti, a proto jste si kolem sebe vytvořili ochranný krunýř, kterým nikdo, kdo nedostojí Vašim náročným požadavkům, nemůže proniknut dovnitř. I kdyby jste nyní potkali ideálního partnera, tak ho stejně neuvidíte, protože jste natolik zaneprázdněni svou ochrannou. Tento měsíc ale bude vhodný k tomu uvolnit se a zariskovat v oblasti citové otevřenosti. Pokud jste ve vztahu, můžete pocítit náznak znuděnosti. Pokud se jedná jen o přechodnou fázi, tak to může napravit kapka romantiky, ale pokud to nepomůže, můžete také zjistit, že setrváváte ve vztahu jen ze zvyku. Změnu, klidně i malinkou, můžete provést také ve své domácnosti či práci, abyste získali pocit, že se posouváte kupředu. 

Štír (Král holí)

Štírci, právě tento měsíc bude ideální k tomu, abyste vyjádřili své myšlenky a byli jedineční. Nebojte se v sobě probudit podnikavého ducha, vytvořte si plán a můžete očekávat kladné přijetí. Vy budete motorem, ale podpory se Vám dostane. Pokuste se, aby Vaše posedlost perfekcionalismem nebrzdila Vaši kreativitu. 

Střelec (Královna pentaklů)

Moji milovaní Střelci, Vy se můžete tento měsíc těšit na období, kdy Vám bude projevena podpora či finanční pomoc, pokud se ocitnete ve finanční tísni. Budete mít také dostatek moudrosti a co se týče hospodaření s penězi, budete se Vám dařit. Určitá manželství či páry mohou přijít k finanční hojnosti a toto období bude příznivě nakloněné k pevnému zdraví, plodnosti, dětem a smyslnému sexuálnímu životu. Do Vašeho života může vstoupit žena, která bude finančně zaopatřená, ale také velkorysá a poskytuje oporu ostatním. Má mateřský instinkt, je milující, moudrá a svou náklonnost projevuje fyzicky. 

Kozoroh (Mág)

Tak a teď jsme na řadě my, Kozorozi. 🙂 Tento měsíc bude čas na činy. Nebojme se vyjádřit své myšlenky, touhy a nápady. Nadejde čas rozšíření našich obzorů a budeme mít dostatek elánu k tomu, abychom rozvíjeli své plány a popřípadě k nim zaujali nový postoj. Můžeme věřit své intuici, pokládat si otázky, hledat na ně odpovědi a ze svých dovedností vytěžit maximum. Můžeme soustředit svou pozornost na to, co je pro nás důležité. V oblasti domova můžeme prodat nemovitost nebo někdo z nás může začít plánovat rekonstrukci. Každopádně nás čeká měsíc plný společenské zábavy. Pokud je někdo z Vás svobodný a vyhlíží lásku, tak se může těšit na sblížení se s novým človíčkem, a pokud jste také zadaní, můžete se těšit na sblížení se svým partnerem/partnerkou. Komunikace bude krásně proudit a porozumíme potřebám toho druhého. V oblasti práce se můžeme těšit na nový začátek – může se jednat o nové zaměstnání či nové zaměření v tom stávajícím. 

Archanděl Raziel

Tento měsíc nad námi bude držet ochranná křídla archanděl Raziel, který je andělem duchovních tajemství a záhad, které otevírají dveře novým příležitostem. Také nám pomůže urychlit proces zhmotňování. 

Vodnář (Desítka holí)

Mí milí Vodnáři, Vy jste si toho na sebe zase naložili. Touto kartou Vám andělé chtějí sdělit, že toho na svých bedrech nesete příliš a možná jste si natolik zvykli na přetížení, že si to ani sami neuvědomujete. Nemusíte toho dělat tolik a věřte mi, že se můžete prohrabat ve svých povinnostech a spoustě z nich říct jasné “NE!”. Uvědomte si, čemu je třeba věnovat okamžitou pozornost a co zase počká. Taky nemusíte vše zvládat sami, takže se nebojte práci spravedlivě rozdělit a požádejte o pomoc. V pracovní oblasti to znamená, že je možná na čase se poohlédnout po méně náročné práci. Díky Vaší vytíženosti se můžete pohybovat v začarovaném kruhu – jste natolik vyčerpáni, že nemáte myšlenky ani sílu na to, abyste se poohlédli po něčem novém. Zvolněte, spolupracujte s ostatními a zhluboka se nadechněte. 

Ryby (Kolo štěstí)

Můžete se těšit na pozitivní období plné setkání, nečekané nabídky, novinky a hlavně, pokud byl Váš život náročnější, tak nyní se můžete těšit na změnu k lepšímu. Zvýší se také Vaše intuice a můžete si do svého života přitáhnout zpět osoby z minulosti. Na velice dobré úrovni bude také Vaše komunikace s rodinou a přáteli. Budete více spjati se svými průvodci a anděly, takže vnímejte svou intuici a pokud pracujete se svými spirituálními schopnostmi, můžete je tento měsíc ještě více zesílit. V oblasti domova může nastat nečekané změna, která sice bude překvapivá, ale z dlouhodobého hlediska prospěšná. Může se k Vám vrátit bývalý partner či partnerka, ale volte moudře své rozhodnutí a nesnažte se cokoliv lepit na sílu. V oblasti práci přijdou zprávy, které můžou zlepšit Vaši situaci, ale bude potřeba, abyste si stanovili své priority a přizpůsobili se novým požadavkům. 

Archanděl Michael

Tento měsíc nad Vámi bude bdít archanděl Michael, který Vám dodá potřebnou sílu, odvahu a sebedůvěru během změn. 

Úplněk ve znamení Blíženců

V neděli 19. 12. 2021 v 5:35 hodin nás čeká Úplněk ve znamení Blíženců. V tomto období bychom měli věnovat zvýšenou pozornost, péči a nezatěžovat naše ramena, paže, ruky, dýchací soustavu, motorice a krevní soustavě. V tomto období, v rozmezí 3 dnů, nejsou doporučovány žádné lékařské zákroky, neměly by se zařezávat stromy ani keře a sušit nadzemní části bylin. Vhodný je ale sběr kořenů bylin, protože v tomto čase mají největší sílu. 

Přeji Vám Světýlka krásný prosinec a ať vše zvládnete dle svých představ. Nezapomínejte ale prosím, že Vánoce nedělá dokonalá večeře, dokonale uklizený domov a drahé dárky. Vánoce jsou o klidu, lásce a blízkosti lidí. Když budete vynervovaní Vy, tak kouzelnou, rodinnou pohodu nevykouzlíte. Tento měsíc bych Vám chtěla ještě zveřejnit podcast a článek na téma Yule – zimní slunovrat a pochopitelně na Štědrý den se můžete těšit na naši tradici – Vánoční poselství andělů a ke konci roku na Poselství andělů pro rok 2022, kdy si vyberete ze 7 karet. 🙂 

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
5 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments