Horoskop pro měsíc LISTOPAD 2021

Přeji Vám Světýlka krásný začátek listopadu! 🙂 Pokud jste ještě nečetli výklad pro tento týden, tak jej najdete zde. Také nás na konci tohoto týdne čeká Samhain a následně Dušičky. O tomto tématu, a dalších podobných, vznikl podcast, ve kterém si rozebíráme historii svátků pro období od 31. 10. do 2. 11., jejich symboly a na konci podcastu si vyprávíme pár zajímavých příběhů z historie. Podcast si můžete vyposlechnout na YouTube, Spotify nebo Apple Podcasts. Teď se ale půjdeme společně podívat na to, co andělé vzkazují Jednotlivým znamením zvěrokruhu pro měsíc Listopad 2021. 

Beran (Královna pohárů)

Beránci, v tomto měsíci byste měli věnovat pozornost svým snům, které Vám mohou přinést důležité poselství a odpovědi, která hledáte. Tento měsíc bude přát lásce, zamilovanosti, laskavému přístupu a citové upřímnosti. Kdybych měla shrnout poselství této karty do jedné věty, byla by to tato: “Následujte své srdce.”. Bude se Vám dařit také v oblasti kreativity. Královna je matkou a ženou, a přesně to, co se Vám vybaví při čtení těchto dvou slov, je její energie, která bude vládnout a Vy svou laskavostí a láskou budete moci udělat svět lepším. Stačí i malé krůčky. Můžete se setkat s ženou, která bude pozitivní, citlivá, starostlivá, soucitná  a intuitivní. 

Býk (Eso mečů)

Všeobecně je eso považováno za nový začátek. Tento měsíc pro Vás bude příznivý ve všech oblastech Vašeho života. Nejvíce se budete zabývat Vaší prací a láskou. Bude to období plné nových začátků, rozhodnutí a jasné mysli. Pochopitelně je také možné, že zažijete nějaká dramata a konflikty, které doprovází většinu nového. Nicméně přijde k Vám okamžitě životní změna – a to k lepšímu. Když si zachováte bystrost a asertivitu, dospějete úspěchu. Pozor si ovšem dávejte na horlivost – v klidu vyhodnoťte svou situaci, buďte přímí, ale stále myslete na to, jak byste chtěli prožívat tuto situaci z pohledu druhé osoby. V oblasti vztahů se Vám bude dařit a veškeré překážky, které Vás trápily, překonáte.

Blíženci (Blázen)

Tato karta je také často označována jako Snílek, což více vystihuje samotný význam. Vy, Blíženci, podniknete záměrný risk. Cítíte, že nikdy není pozdě začít nanovo. Budete se chtít cítit opět mladě a nadšeně z nových, životních příležitostí. Budete chtít hledat a objevovat, ovšem ať už začnete s čímkoliv, v tomto měsíci se Vám bude dařit – ovšem za předpokladu, že se rozhlédnete kolem sebe než začnete jednat. Buďte odvážní a nebojte se žít naplno přítomným okamžikem. Můžete cítit úlevu a kráčet s lehkostí po nové cestě, která leží před Vámi. Pokud jste svobodní, může k Vám přijít nový vztah.

Archanděl Metatron

V tomto měsíci nad Vámi bude držet ochranná křídla archanděl Metatron, který je průvodcem lidí, kteří nově vstoupili na duchovní cestu a ochráncem mladých. Může Vám pomoci překonat Vaše rozpaky a přijmout opatření k posunu směrem k Vašim snům. Také pomáhá zachovat dětský úžas a údiv, a přitom si vytvářet vlastní cestu na světě.

Rak (Soud)

Na obzoru pro Vás budou velké změny a příležitosti, ovšem než si budete moci zvolit směr, bude nutné vyřešit otázky z minulosti. Vlastně Vy sami posoudíte své dřívější kroky a postoje – budete mít pocit, že jste jednali čestně a jak nejlépe jste v dané situaci dokázali. Dojde u Vás také k duchovnímu probuzení. Rozhodnete se objevit svůj vlastní potenciál, protože v poslední době jste se toho hodně o sobě naučili, a nyní budete připraveni posunout se dál a rozvíjet se. Na Vaší cestě Vás budou provázet andělé, a tak postupně poroste Vaše sebevědomí a moudrost. V oblasti domova Vás může přitahovat nějaká stará nemovitost nebo budete zvažovat návrat na místo, se kterým máte spojené hezké vzpomínky. V tomto měsíci budete dost možná muset učinit zásadní rozhodnutí ohledně svého bydlení. Pokud jste ve vztahu, čeká Vás posouzení tohoto vztahu a můžete se v něm posunout na další úroveň. Možná bude nutné usmíření – tedy pokud ho uznáte za plnohodnotný. Pokud jste svobodní, možná budete uvažovat o znovuobnovení minulého vztahu. V oblasti práce se Vám může začít dařit a Vaše finanční situace se může zlepšit.

Archanděl Jeremiel

V tomto měsíci Vás bude provázet archanděl Jeremiel, který pomáhá zhmotňovat vše ve Vašem životě a pomůže Vám posoudit, co je třeba změnit, uzdravit nebo opustit. Nejvíce Vám pomůže, když budete sami se sebou a vezmete si blok, tužku a budete psát vše, co Vás trápí, co si přejete, co si nepřejete atd.

Lev (Královna pentaklů)

Můžete se těšit na období plné podpory, moudrosti a dobrého hospodaření s penězi. Také tato karta zvěstuje manželství či pár, který přijde k penězům. Čeká Vás příznivé období pro pevné zdraví, smyslný sexuální život, plodnost a děti. Celkově v listopadu bude vládnout mateřská energie, její instinkt a milující moudrost. Budete pečovat o Vaši domácnost a celkově rodinný krb.

Panna (Eso pentaklů)

Vy se můžete těšit na čas, který bude příznivý ve všech oblastech Vašeho života. Tato karta Vám zvěstuje štěstí a spokojenost, kdy můžete mít to, po čem toužíte. Po finanční stránce se Vám bude dařit – nebojte se využít příležitosti, jakékoli, které Vám život nabídne, protože bude pro Vás úspěchem. Také budete po této stránce stabilní a objeví se Vám na obzoru peníze nebo nová nemovitost. Také po stránce vztahu Vás čeká nové období, které by Vám mohlo přinést štěstí – ovšem bude už jenom na Vás jestli příležitost přijmete nebo zpochybníte a tím pádem odmítnete.

Klikni na obrázek pro více informací

Váhy (Sedmička pohárů)

V tomto měsíci pro Vás bude důležité rozhodování. Můžete se při něm cítit poněkud zmatení, protože budete stát před úžasnými příležitostmi, možnostmi a nabídkami, které se ale budou zdát nejisté. Momentálně nevíte, co je uskutečnitelné a co ne – možnosti se před Vámi vznáší a pro Vás bude těžké se rozhodnout. Pečlivě zvažte, která cesta bude nejvhodnější a pokuste se o ní zjistit co možná nejvíce. Nepůjde ovšem o zkoušku logického uvažování, proto věnujte pozornost svým instinktům a pocitům, které Vám pomohou ke správnému rozhodnutí. Pokud byste byli v časové tísni a museli se rozhodnout – nenechte se zahnat do kouta a nespěchejte, protože máte právo vzít si čas na promyšlení. V oblasti vztahů se Vám mohou otevřít nové možnosti v souvislosti se zlepšením společného rozpočtu. Tato karta také zvěstuje možnost nového projektu, kdy bude možné učinit cokoliv.

Štír (Devítka pentaklů)

V oblasti financí Vás čeká období stability. Můžete se cítit bezpečně ve svém domově a být hrdí na to čeho jste dosáhli. Budete se moci konečně obklopit materiálními věcmi, které milujete a přináší Vám radost. Bude to vhodné období pro upravování domácnosti. Nezapomeňte ovšem ocenit vše, co máte a to nejen v materiálním světě. Užívejte si vše, co Vás činí šťastnými a užívejte si ta malá kouzla, která život přináší. V tomto měsíci se budete moci soustředit na své vlastní potřeby, aniž byste se museli cítit provinile vůči ostatním. Přijde k Vám období klidu a uvolnění, takže se můžete cítit víc sami sebou. V pracovní oblasti můžete dostat finanční odměnu za své vynaložené úsilí.

Střelec (Slunce)

Tato karta je jednou z nejpříznivějších karet Velké arkány. Přináší úspěch a dosažení cílů, takže pokud jste zažívali těžké období, Váš život se nyní zlepší ve všech ohledech. Budete mít také více energie, a pokud jste Vy nebo někdo ve Vašem blízkém okolí trpěli nějakými zdravotními problémy, můžete se těšit na zotavení. Budete mít dostatek energie a kreativity pro Vaše projekty, na kterých děláte nebo teprve začnete dělat. Dařit se Vám bude také v oblasti vztahů a tvůrčích činností. Můžete se těšit na příjemný čas strávený s přáteli a rodinou, a můžete se shledat také se starým přítelem, partnerem nebo členem rodiny. Můžete se těšit na období bez starostí, plné kreativity a můžete si užít své vnitřní dítě ve Vás. Ve svém domově se můžete cítit dobře, bezpečně a je také možné, že do Vašeho domova přijde dítě. Vaše vztahy budou růst a budete si užívat každou společnou minutku. Využijte podzimního počasí, kdy nám letos matka příroda dopřává mnoho barevné magie a vyražte do přírody se svým milovaným. V oblasti práce se můžete těšit na úspěch a také po finanční stránce budete stabilizovaní.

Archanděl Uriel

Tento měsíc nad Vámi bude držet ochranná křídla archanděl Uriel, který pomáhá s psychikou, zaměřením a soustředěním. Pomůže Vám podnítit Vaše nové myšlenky, řešení a zesiluje důvěru ve Vaší inteligenci a moudrost.

Kozoroh (Šestka mečů)

Nás čeká období, kdy se posuneme dál od nějaké situace či vztahu, a začneme prožívat klid a harmonii. Tato změna se bude spíše projevovat na jemnohmotné úrovni, tedy stavu naší mysli, kdy odstoupíme od dramatu a komplikací, a tím získáme příležitost si odpočinout a nabrat síly – čímž se posuneme do nového prostředí nebo ke spirituálnímu objevu. V práci se můžeme vydat na pracovní cestu, čímž si svým způsobem odpočineme. V oblasti vztahů ve většině případů dojde k dočasnému odloučení od druhého. Pokud cítíte, že něco není dlouhodobě ve vztahu v pořádku a víte, že jste se snažili o záchranu tohoto vztahu, která ovšem nenastala, je dost možné, že přijde konec vztahu. Všeobecně si ovšem dáme přestávku od práce a našeho obvyklého prostředí. Je také možné, že sbalíme svou rodinu a přesuneme se na jiné místo – ať už půjde o dovolenou, přestěhování či jen dočasný přesun.

Vodnář (Sedmička pentaklů)

Jako každý člověk i Vy máte svůj cíl, který ovšem už bude na obzoru a budete blízko k jeho dosažení. Nicméně tento měsíc bude vhodný čas na odpočinek a sebereflexi. Tento měsíc se budete hodně soustředit na to co chcete, a i když se může zdát, že úsilí je nekonečné, tak věřte, že tvrdá práce se Vám vyplatí. Někteří z Vás můžou šetřit na bydlení nebo shánět prostředky a klienty pro rozšíření Vašeho podnikání. I když si třeba budete muset na čas utáhnout opasek v osobním životě, věřte, že to co děláte má smysl. Pokračujte dál a těšte se na úspěch. Teď bude zapotřebí soustředění a vytrvalosti.

Ryby (Páže pentaklů)

Vy se můžete těšit na období pokroku a dobrodružství, stejně jako slíbené začátky. Tento měsíc bude vhodná chvíle k tomu, abyste rozvíjeli své schopnosti a dovednosti. Také k Vám přijdou dobré zprávy ohledně financí, podnikání, vzdělání či cestování. Bude zapotřebí organizace a dostanete příležitost řídit nějaký větší kolektiv nebo projekt. Všeobecně k Vám může přijít nabídka nové pracovní pozice nebo můžete prodat nemovitost. Ovšem v tomto měsíci bude velice důležité, abyste věnovali pozornost detailům a praktickým záležitostem. Proto než cokoliv podepíšete, ať už dohody či smlouvy, vše si dvakrát zkontrolujte a důkladně prostudujte. Investujte a jděte jen do těch plánů, které jsou reálné a kontrolujte, kam Vaše finance tečou.

Novoluní ve znamení Štír

Ve čtvrtek 4. 11. 2021 ve 22:14 hodin nás čeká Novoluní ve znamení Štír. V tento den bychom měli věnovat zvýšenou pozornost a péči pohlavním orgánům, konečníku, močové trubici a prostatě. Dodržujte proto minimálně pitný režim, vyhněte se prochladnutí a zařaďte do svého jídelníčku brusinky.

Úplněk ve znamení Býk & Zatmění měsíce

V pátek 19. 11. 2021 v 9:57 hodin nás čeká Úplněk ve znamení Býk & Zatmění měsíce. V tento den bychom neměli zatěžovat a měli věnovat zvýšenou pozornost i péči krku, hrtanu, šíji, jícnu, štítné žláze a šetřit hlasivky. V tomto období není doporučený žádný lékařský zákrok. Je to ovšem ideální období pro sběr kořenů bylin, protože budou mít největší sílu, ale nesušte nadzemní části bylin. 

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments