Horoskop pro měsíc LISTOPAD 2019

Přeji Vám krásný podzim! 🙂 Přináším Vám výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pro měsíc listopad 2019. Dnes podruhé přináším poselství od andělů prostřednictvím karet Soul Cards, tedy Karet duše. Tak jdeme na to.

Beran (Blázen) – Tento měsíc vstoupíte do nové vzrušující fáze. Bude velice důležité, abyste věřili sami sobě a také svým snům. Poslouchejte svou intuici a nechte se jí vést. Buďte ovšem otevření informacím, které k Vám budou proudit – mějte uši, oči i mysl otevřenou, potom informaci zpracujte a jednejte. Možná budete potřebovat odbornou radu – nebraňte se jí a hlavně se nebojte. Zavolejte si archanděla Metatrona, který nad Vámi bude bdít. Pomůže Vám překonat Vaše rozpaky, učinit opatření a posunout se k Vašemu snu. 

Býk (Slunce) – Nastává pro Vás nádherné a úspěšné období, protože uspějete tak, jak jste sami ani nečekali. Vaše úsilí, které zahájíte, bude obdařeno hojností a úspěchem. Udržujte své myšlenky pozitivní, protože myšlenky jsou velice silné a promítají se hmotně do našeho života. Čeká Vás také doba nových, výborných nápadů a řešení. Jste na správné cestě, aby jste si zajistili úspěšné změny v životě. Komunikujte s archandělem Uriele, který podnítí Vaše myšlenky a řešení, zesílí Vaši důvěru ve Vaši inteligenci a moudrost. 

Blíženci (Měsíc) – Andělé Vám seslali tuto kartu proto, aby jste více důvěřovali své intuici. Každý z nás se něčeho nebo někdy bojí. Musíme se ale těmto strachům postavit a uvědomit si, odkud taty obavy pramení. Často jsou totiž založené na negativních nebo na strachem založených myšlenkách. Tento měsíc učiníte největší poznání sami sebe, proto přijměte toto období sebepoznání a sebeuvědomění a odstraňte své bloky z minulosti. Změňte svůj život a postoj k němu. Ne vždy Vám ubližují ostatní nebo je chyba v druhých. Buďte k sobě upřímní a změníte si život. Nad Vámi bude tento měsíc bdít archanděl Haniel, který Vám pomůže v rozvoji, důvěře a sebepoznání.

Rak (Rytíř Mečů) – Události ve Vašem životě naberou rychlý spád. Vaše plány se mohou začít realizovat a může se toho objevit mnoho najednou, že Vám z toho půjde hlava kolem. Uklidněte se a pečlivě se zamyslete nad tím, co je třeba řešit okamžitě, co počká a jakým způsobem budete v jednotlivých situacích jednat. Dávejte si pozor na možný konflikt s ostatními. Zamyslete se, zda má konflikt vůbec cenu? 

Lev (Páže Mečů) – Tento měsíc se k Vám dostanou informace, které pro Vás budou výzvou a můžou sebou nést určité zpoždění. Zprávu Vám může sdělit člověk zprudka a bezohledně. Snažte si ale jeho chování nebrat osobně. Spíš se zaměřte na obsah zprávy než na to, jak Vám ji sdělil. Jsou možné také nové smlouvy či dohody. Pozor na pomluvy – ať se týkají Vás nebo je vypouštíte Vy sami. 

Panna (Desítka Mečů) – Situace, která Vás tížila skončila a je čas na nový začátek. Zhluboka se nadechněte a s odhodláním do toho. Nenechte se zmást tím, že můžete pocítit smutek nad tím, co se v minulosti událo a co skončilo. Je čas odejít, přijmout nové a očekávat zlepšení. Může se objevit nová kariéra a můžete dokončit své dlouhodobé projekty. Roztáhněte křídla a leťte! 

Váhy (Hvězda) – Andělé Vám vzkazují, že máte veškeré důvody k tomu cítit se šťastně, cítit naději a očekávání. Věřte svým snům a do budoucnosti se dívejte s optimismem a důvěrou. Utvořte si dlouhodobé plány, představte si svůj život tak, jak byste si jej přáli a dělejte vše pro to, aby se uskutečnil. Následujte svou intuici.  Bude nad Vámi bdít archanděl Jofiel, který Vám pomůže radovat se a zůstat optimističtí vůči budoucnosti.

Štír (Ďábel) – Ačkoliv tato karta zní sebehůř, v andělském tarotu jste se s ní již mnohokrát setkali pod názvem “Ego”. Neděste se. Touto kartou Vám andělé chtějí sdělit, že uvíznutí, které uvnitř sebe cítíte není skutečné a můžete to změnit. Vaše pocity pramení z úzkosti. Odevzdejte své obavy andělům a požádejte je o pomoc s přijetím pozitivnější budoucnosti. Napište jim dopis. Jak na to, se dozvíte zde. Také Vám touto kartou chtějí andělé sdělit, že jste příliš zaměření na materiální věci a unikají Vám ty podstatné krásné maličkosti, co tvoří náš život kouzelným. Komunikujte s archandělem Jofielem, který Vás povzbudí v mínění a o Vás samých, svém životě a na světě.

Střelec (Rovnováha) – V tomto měsíci se vyhněte unáhleným rozhodnutím a změn. Snažte se najít kompromis a vyváženou cestu. Zažijete větší úspěch, když přehodnotíte současné situace a změníte svůj přístup. Pokud jste v minulosti jednali impulzivně, je zde možnost napravení. Pokud se chystáte svůj život zásadně změnit, tak postupujte  pomalu a metodicky. Andělé Vám doporučují spolupracovat a komunikovat s ostatními a zkusit se na věci a situace dívat i z jejich úhlu pohledu. Soucit a laskavost bude klíčem k úspěšnému dokončení Vašich snů. Zrovna tak i odpuštění, které Vám zajistí nové začátky.

Kozoroh (Smrt) – Než začnete panikařit, i já jsem kozoroh a v andělském tarotu se tato karta nazývá “Osvobození”. Touto kartou Vám andělé sdělují, že jste ukončili projekt nebo fázi Vašeho života a je na čase se posunout dál. Kdybyste setrvali v současné situaci, která Vás tíží, nepřinese Vám užitek. Zbavte se starého a přivítejte nové. Můžete při tom cítit smutek, ale také úlevu. Klidně si udělejte čas na to, abyste se pomalu připravili na tyto změny – nespěchejte. Buďte k sobě laskaví a oporu hledejte u své rodiny a blízkých přátel. Bude Vás provázet archanděl Azrael, který Vám pomůže nebojácně se posunout vpřed a pustit se minulosti. 

Vodnář (Oběšenec) – I Vás hned uklidním. Tyto karty mají jiné názvy, které znáte z andělského tarotu, jako “Probuzení”. Andělé chtějí, abyste přezkoumali své plány a podívali se na věci a situace z jiného úhlu pohledu, i když Vám může přijít, že žádné řešení neexistuje. Toto zdání je jen dočasné. Využijte čas, který jste dostali navíc a přehodnoťte svůj postup. Nebojte se ustoupit do ústraní – nechte situace plynout a staňte se dočasně pozorovatelem. Buďte velkorysí se svým časem, darem a péčí – Vesmír Vám to mnohonásobně vrátí. S Vámi bude tento měsíc archanděl Gabriel, který Vám pomůže v jednání s lidmi a myšlenky. 

Ryby (Spravedlnost)– Touto kartou Vám andělé chtějí dát vědět, že jste silnější než si myslíte. Můžete zvládnout současnou situaci, ale než s pomocí síly, raději s pomocí soucitu, laskavosti a něhy. Jakmile uvěříte sami v sebe, uspějete ve všem. Podívejte se na problémy, jako na příležitost, jak se ponaučit a získat moudrost do budoucna. Komunikujte s archandělem Arielem, který Vám poskytne sílu a podporu, pokud máte problémy s financemi nebo máte bezútěšné období. 

Tento měsíc bude zajímavý, ale krásný. Také se blíží konec roku, takže se situace posouvají velice rychle kupředu a veškeré zpoždění jsou pryč. Čemu jsme se celý rok vyhýbali, odkládali a báli se, to je zapotřebí vyřešit, abychom si to sebou nenesli do roku dalšího, kde by vše nabralo ještě na intenzitě. 

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše 

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na