Horoskop pro měsíc KVĚTEN 2019

Sedím u netbooku, píši Vám další výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na měsíc KVĚTEN 2019 a nemohu uvěřit, jak duben rychle utekl. Je pravda, že když se toho kolem Vás tolik děje, tak čas plyne mnohem rychleji, než když máte „nudu“ nebo klid. Ale i tak mi to přijde jako včera, kdy jsem Vám zveřejňovala horoskop na duben.  No ale teď se teda podíváme na nový měsíc, na KVĚTEN 2019.

Beran (Osmička Ohně) – V květnu se pohnou všechny události rychle vpřed. Veškeré zpoždění, které vládlo, bude pryč. Měli byste se obrnit, protože se začne dít mnoho věcí najednou. Ovšem, buďte rádi – aspoň budete vědět, na čem jste a pohne se dopředu i Váš sen a plán k cíli.

Býk (Dvojka Ohně) – Můžete se radovat, protože dosáhnete svého uplatnění. Budete konečně dělat to, co jste chtěli a to ať v oblasti osobní či pracovní. Můžete se těšit na nové partnerství či smlouvy. Neohroženě pokračujte vpřed.

Blíženci (Devítka Ohně) – Nevzdávejte se a tvrdě bojujte za to, co jste vytvořili nebo co budujete. Chraňte si své přesvědčení. Mějte odvahu a věřte si. Vše, co se děje má svůj důvod. Nechte se tím posílit a vezměte si z toho poučení.

Rak (Zamilovaní) – Vaše intimní vztahy budou bezpečné a důvěryhodné. Můžete se otevřít nejbližším lidem a sdělit jim, co Vás trápí. Také se můžete těšit na dobrý zdravotní stav. Je dost možné, že budete muset učinit rozhodnutí, ovšem v tu chvíli své rozhodnutí pečlivě promyslete – zvažte všechny možnosti. Komunikujte s archandělem Rafaelem, když budete řešit cokoliv ohledně vztahů.

Lev (Rovnováha) – Tento měsíc pocítíte víc než kdy jindy potřebu rovnováhy a zdrženlivosti. Snažte se ji najít a nejlépe jí docílíte, když do svého života zahrnete dostatek spolupráce a kompromisu s ostatními človíčky, kteří sdílí Váš život nebo danou situaci. Pokud budete chtít něco řešit, vyčkejte na perfektní načasování – prostě ucítíte, že nastal ten pravý okamžik. Komunikujte i Vy s archandělem, tentokrát Zadkielem, který Zvýší Vaše sebevědomí a uvědomění si, že si zasloužíte být zas chvíli rozmazlováni.

Panna (Kruh) – Čeká Vás čas pozitivní změny, protože situace, kterou jste řešili nebo která Vás trápila, se náhle posune vpřed. Ovšem nemějte strach, štěstí bude stát na Vaší straně, takže odhoďte strach a pustě se do řešení toho, co Vás tak sužovalo. Také s Vámi bude archanděl Michael, který Vám dodá sílu a odvahu.

Váhy (Síla) – Pocítíte v sobě velkou vnitřní sílu, kterou využijte k odpuštění a soucitu nejen k ostatním, ale také k sobě. Pokud se chcete posunout v životě dál, musíte tohle udělat. Nebuďte k sobě tolik kritičtí. Komunikujte s archandělem Arielem, který Vám dá sílu a podporu.

Štír (Dvojka Vody) – Také Vy se tento měsíc zaměřte na odpuštění, jak k sobě, tak k ostatním. Veškeré konflikty, které budete muset řešit, se snažte řešit pozitivně a laskavě. Váš vztah, ať už je milostný, partnerský či platonický, se bude víc a víc sbližovat.

Střelec (Trojka Vzduchu) – Tento měsíc se zaměřte na uzdravení ať už fyzických či psychických bolístek. Zaměřte se prostě na sebe. Odpusťte sobě i ostatním, protože to potřebujete, abyste se posunuli dál ve svém životě – a nenechte se odradit tím, jestli v sobě pocítíte smutek. Je to přirozené. Posuňte se dál, máte na to.

Kozoroh (Trojka Země) – Můžete se těšit na období kreativity – inspirace k Vám bude proudit. Za svou práci, kterou odvádíte, jak nejlépe dovedete, budete odměněni.  Ovšem nezapomínejte být týmovým hráčem a nechte také nějaké povinnosti na ostatních. Nemusíte vždy vše dělat sami.

Vodnář (Páže Vzduchu) – Dostanete podnětné informace, které odhalí spoustu důležitých faktů. Dostane se k Vám pravda, která ale bude pronesená bez taktu. Ovšem nezaměřujte se na to, kdo a jak Vám zprávu podal, ale co obsahuje. Také se nezalekněte, když se vaše plány na chvíli zpozdí nebo změní – má to svůj důvod.

Ryby (Eso Vody) – U Vás se květen ponese v duchu lásky. Zamilování nebo svatební nabídka jsou dost pravděpodobné. Pokud uvažujete o tom, požádat svou dívku o ruku, tento měsíc k tomu bude naprosto ideální. Váš duchovní růst se posune a budete moc naprosto důvěřovat své intuici. Také pokud uvažujte o stěhování či rekonstrukci, bude tento měsíc naprosto ideální.

Tak co říkáte na tento měsíc? Nebude špatný. A pokud budete řešit něco zásadního ve Vašem životě, uvědomte si, že vše zlé, je k něčemu dobré. Nenechte se tím oslabit, ale posilte se.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na