Horoskop pro měsíc DUBEN 2021

Přeji Vám Světýlka aprílový duben. Počasí si z nás dělá srandu téměř každý den, ale i tak se to jednou ustálí a bude hezky teplo. 🙂 Jen musíme být trpěliví a vydržet. Dnes se spolu podíváme na to, co sdělují andělé jednotlivým znamením zvěrokruhu pro měsíc DUBEN 2021.

Beran (Mág) – Odhoďte všechny stopky, strachy a obavy, které máte v hlavě – život je kouzelný, tak proč si ho brzdit? Touto kartou Vám andělé dávají najevo, že jste připraveni a máte veškeré prostředky, schopnosti a vědomosti k tomu, abyste začali realizovat své plány nebo se vydali po cestě, která vede k Vašemu cíli. Žádné otálení, jednejte.

Archanděl Raziel

V tomto měsíci Vás bude provázet archanděl Razile, který Vám pomůže s realizováním veškerých Vašich kroků. Jen ho požádejte.

Býk (Trojka pentaklů) – Tento měsíc k Vám bude proudit kreativita, proto se snažte mít oči, uši, srdce i mysl otevřené. Nesvazujte se předsudky nebo myšlenky na to, že je něco zbytečné. Pracujte na tom, co Vás těší a neplňuje – budete za to odměněni. Nezapomínejte ale být tzv. týmovým hráčem, pokud jste zapojeni do něčeho, na čem pracuje více lidí.

Blíženci (Smrt) – Už moc dobře víte, že se této karty nemusíte děsit – tedy aspoň ne v souvislosti se strachem o Váš život. Ovšem něco skutečně zemře – něco starého, co Vám již nepřináší radost ani užitek. Může se jednat o situaci, vztahy (partnerské, přátelské, milenecké či pracovní) nebo určitou životní fázi Vašeho života. Přichází čas na změnu a duchovní, osobní a emocionální růst. Tato životní etapa Vás už naučila své a nyní je na čase, abyste se učili dál. Je pochopitelné, pokud ucítíte strach, obavy či smutek, ale nezapomínejte, že jste dostatečně silní a připravení na novou etapu – jinak by totiž nepřišla. Takže hlavu vzhůru, otřít případné slzičky a po boku andělů vyjděte vstříc novým příležitostem.

Archanděl Azrael

Po Vašem boku bude archanděl Raziel, který Vám pomůže nebojácně sehnout kupředu a pustit se minulosti. 

Rak (Poustevník) – Tento měsíc bude ideální k tomu, abyste se ztišili a trávili také čas osamotě. Využijte tento čas nových možností k hlubšímu sebepoznání. Co chcete? Jak toho dosáhnete? Jaké kroky budou potřebné? Kdo jste? Pokud meditujte, pokuste se meditaci věnovat více času. Běžte se v tichosti projít do probouzející přírody a učte se od ní. Buďte k sobě laskaví a vylečte se z minulosti a zimní “nečinnosti”. Probuďte v sobě světlo a oheň. 

Archanděl Raziel

Tento měsíc Vás bude provázet archanděl Raziel, který Vám může pomoci najít bohatství, které pramení z meditace, sebepoznání, času o samotě v tichosti a v rozjímání.

Lev (Ďábel) – Tento měsíc byste si měli dávat pozor na své ego. Neberte prosím tuto větu hned negativně. Každý se potýkáme se svým egem, které nás drží zpátky nebo svádí z cesty. Může zaměřovat Vaši pozornost na materiální věci, což může přinášet flustraci a při tom Vám můžou unikat ty krásné “maličkosti”, které dělají život plnohodnotný. Pozor si také dejte na pocit uvíznutí, protože může být falešný. Také byste se měli vyhýbat negativním a na strachu založeným myšlenkám. 

Archanděl Jofiel

V tomto měsíci nad Vámi bude držet ochranná křídla archanděl Jofiel, který Vás bude povzbuzovat v mínění o Vás samých a pomůže Vám nalézt pravdu o tom, jak se v životě cítíte.

Panna (Desítka pohárů) – Můžete se těšit na spokojený a obohacující rodinný život. Važte si toho, co máte a užívejte si to plnými doušky. Bude ideální čas k tomu, abyste vyvážili své emocionální a materiální potřeby. Máte nevyřešený konflikt nebo nedorozumění s rodinným příslušníkem nebo blízkou osobou? Tento měsíc bude ideální k tomu, aby jste je vyřešili a nadobro uzavřeli. Vaše vztahy budou důvěryhodné – naslouchejte nejen fyzicky, ale také duchovně. 

Váhy (Páže pohárů) – Do Vašeho života může vstoupit nová osoba a to jak na úrovni vztahové, přátelské, tak pracovní. Váš současný vztah začne novou etapu a posune se zase o úroveň výš. Buďte otevření jemnohmotným informacím, které k Vám budou proudit přes Vaši intuici. 

Štír (Desítka mečů) – Tento měsíc ukončíte obtížnou situaci, která Vás vnitřně trápila a užírala. Seberte svou odvahu a soustřeďte se na rovnováhu než se začnete na svou obranu (pomyslně) ohánět svým bodcem. Přichází k Vám změna, která Vás dovede ke zlepšení Vaší situace. Také tento měsíc bude ideální k tomu, abyste se vyléčili z jakékoliv formy závislosti – pro příklad: člověk, zlozvyk, myšlení, návykové látky, atd.

Střelec (Král mečů) – Tento měsíc bude ideální k tomu, abyste řekli vše, co chcete a co Vás trápí, bez obav. Snažte se ale přesně formulovat Vaše slova a věty a nemějte ostatním prosím za zlé, pokud Vás ihned nepochopí. Každý komunikujeme jinak, tak to je ať chcete nebo ne, a proto se neustále učíme komunikovat a sdělovat. Zaměřte se na srovnání své mentální a emocionální stránky. Pokud máte pocit, že se nedokážete pohnout z místě, není žádnou ostudou, když se obrátíte na odbornou pomoc. 

Kozoroh (Měsíc) – Kozorozi, my si dáme tento měsíc tu práci a odstraníme veškeré obavy a strašáky v naší hlavě, které nás drží zpátky díky pochybnostem. Zaměřme se více na intuici a sledujme náznaky, symboly či chcete-li nápovědy a pozorujme. Může se dít něco skrytého, co nám uniká – včetně naší tvrdé sebekritiky. Z té bychom mohli trochu polevit. Zkusme se zklidnit a splynout s měsíčními fázemi. 

Archanděl Haniel

Tento měsíc s námi bude archanděl Haniel, který nám pomůže v rozvoji, sebedůvěře a řízením se vlastní intuicí.

Vodnář (Trojka mečů) – V tomto začátku nového období si udělejte čas na uzdravení a buďte k sobě laskaví. Uvnitř sebe pociťujete jistý smutek, který pro Vás bude snažší pustit právě teď. Odpusťte sobě, ale také ostatním, kteří Vám dříve ublížili či ukřivdili, protože je škoda, aby Vás tato tíha zdržovala či držela na místě.

Ryby (Svět) – Můžete se těšit na radost a spokojenost, protože jste odvedli skvělou práci, ale nezapomínejte také na vděčnost a projevit ji osobám, kteří Vám k úspěchu pomohli. Úspěch je také rodinná pohoda, láska, bezpečí, dokončení určité výzvy, atd. Ohlédněte se také nazpět a uvědomte si, jaké kroky byly správné a čemu se mohlo třeba předejít. Ne, není to kritika, ale učíme se celý život a není na škodu se takto ohlédnout a vytěžit z životních lekcí maximum. 

Archanděl Michael

Tento měsíc Vás povede archanděl Michael, který Vám dodá sílu, odvahu a potřebnou ochranu. Tak se ho nebojte k sobě zavolat a nechat se zahalit do jeho obrovských, nádherných křídel. (osobní pozn.: pochopitelně všichni andělé jsou krásní a mají nádherná křídla!) 🙂

Úplněk ve znamení Štíra

V úterý 27. 4. 2021 v 5:31 hodin nás čeká úplněk ve znamení Štíra. V tomto období budou náchylné pohlavní orgány, konečník, močová trubice, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost a geny! 

5 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments