Horoskop pro měsíc DUBEN 2019

Březen je za námi a konečně k nám přichází jaro a teplíčko. Člověk by měl být rád za jakékoliv počasí, které je, protože většinou v létě chceme zimu a v zimě léto. Také já se snažím v každém období nalézt jeho jedinečnou krásu – na podzim se barví listí do krásných barev, v zimě máme Vánoce a světýlka všude, kam se jen podíváme, na jaře vše pučí novým životem a v létě je krásně teplo a slunce nás těší téměř celé dny. Nicméně, já jsem teplomilný človíček, i když jsem narozena v lednu, a tak se velice těším z blížících se teplých, sluníčkových dnů. No, teď se ale spolu pojďme podívat na to, co andělé sdělují jednotlivým znamením zvěrokruhu na měsíc DUBEN 2019.

Beran (Desítka Vody) – Můžete se těšit na spokojený a obohacující rodinný život. Vaše vztahy budou pevné a důvěryhodné, Vaše emocionální a materiální potřeby budou naplněny, takže si duben můžete oddechnout a užívat si ho plnými doušky.

Býk (Čtyřka Země) – V toto měsíci se budete moc zaměřit také na své blízké a na ty, kteří mají méně než Vy – pokud budete chtít někomu pomoci, bude tento měsíc naprosto ideálním. Ovšem volte ve finanční sféře zlatou, střední cestu. Nebuďte ani příliš opatrní, ale ani příliš lehkovážní. Pokud podnikáte, můžete se těšit na správné obchodní rozhodnutí.

Blíženci (Císařovna) – Tento měsíc pečujte o sebe i ostatní ve Vašem okolí. Dejte jim lásku a svůj čas, buďte prospěšní a třeba někomu poradíte nebo pomůžete. Také pokračujte v tom, abyste dali život svým snům. Když budete volit správný postup, můžete se těšit s velkorysé hojnosti. Tento měsíc Vás bude provázet archanděl Gabriel, který bude podněcovat Vaše tvořivé nápady a dá Vám odvahu a příležitosti k jejich vyjádření – spolupracujte s ním.

Rak (Svět) – Také pro Vás bude tento měsíc měsícem radosti, spokojenosti a vděčnosti. Udělali jste dobrou práci a teď si můžete užívat klid a zaslouženou odměnu. Můžete se také klidně vrhnout do dalšího projektu, který Vás láká nebo se Vám přímo nabízí. I Vás bude tento měsíc provázet archanděl, a bude to právě Michael, který Vám bude dodávat odvahu, sílu a důvěru, abyste se mohli pustit do nových zítřků.

Lev (Eso Vzduchu) – Letí k Vám nové nápady a inspirace, tak se jim nebraňte a nebojte se je realizovat. Nebojte se dlouhodobých plánů – vytvořte si akční plán, který Vás povede. Veškerý zmatek, který se mohl v minulosti objevit ve Vašem životě, bude pryč a Vy uvidíte pravdu o dané situaci, ve které jste. Jste připraveni pohnout se novým směrem, i když začátek může být náročný – tím se ale nenechte zaskočit.

Panna (Eso Země) – Můžete se těšit na příliv hojnosti a to ať v oblasti materiální, tak duchovní. To, na čem děláte, se začne slibně rozjíždět, takže udržujte směr a tempo. Pokud budete muset podepisovat nějaké důležité dokumenty a smlouvy, nebojte se toho, ale určitě si je řádně prostudujte, než jim udělíte svůj souhlas.

Váhy (Trojka Země) – Tento měsíc dostanete uznání za kvalitně odvedenou práci. Ovšem i přes to nezapomeňte, že je důležité být týmovým hráčem. Využijte svou kreativitu a nebojte se své plány a vize realizovat.

Štír (Ego) – Dávejte si pozor na to, abyste nebyli příliš zaměřeni na materiální věci. Díky tomu Vám můžou unikat důležitější věci. Mějte oči otevřené. Dávejte si také pozor na negativní, nebo na strachu založených myšlenek. Co si myslíte, co nese Vaše myšlenka, se promítá do Vašeho života. Pokud se cítíte být zahnáni do kouta, otevřete oči, jsou zde možnosti a cesty, které nevidíte kvůli strachu a falešným negativním pocitům.  V dubnu nad Vámi bude držet ochranná křídla Jofiel, archanděl, který Vás povzbudí v tom, jaké máte o sobě mínění, a jak se cítíte ve svém životě a na světě.

Střelec (Probuzení) – Podívejte se na všechny věci, které máte v hlavě a nad kterými přemýšlíte, z jiného úhlu pohledu. I když momentálně prožíváte dočasnou pauzu ve své oblíbené činnosti, využijte tento čas k plánování. Pořádně si proplánujte to, co chcete a jaké kroky budete podnikat. Zahajte svůj projekt a mějte důvěru v sebe samotné – máte na vše, co si jen usmyslíte. I Vás bude ochraňovat tento měsíc archanděl, a bude to Gabriel, anděl lásky. Nejen lásky k lidem, ale také k činnostem. Když myslíte, mluvíte nebo jednáte z pozice lásky, ostatní k sobě budete neodolatelně přitahovat.

Kozoroh (Král Vody) – Otevřete své srdce a mysl lidem kolem Vás. Neuzavírejte se a začněte vyhledávat lidi, které máte rádi a travte s nimi svůj volný čas. Žijte. Také v práci buďte méně upjatí a více se usmívejte a rozdávejte lásku – máte to v sobě, tak to pusťte ven. Dostanete důvěryhodné a upřímné rady, takže nemusíte být v napětí, že vše musíte dělat sami, aby to bylo dokonalé. Pokud se Vám dostane možnost nějaké dobročinné činnosti, směle do toho.

Vodnář (Poustevník) – Tento měsíc se ponese v duchu sebepoznání, duchovního učení a růstu. Proto využijte tento měsíc k meditacím, procházkám a času trávení o samotě. Komunikujte s archandělem Razielem, který Vám pomůže najít bohatství, které pochází právě z meditací a trávení času v rozjímání o samotě. Poskytne Vám moudrou radu.

Ryby (Páže Vzduchu) – Dostanete podnětné informace, které zatočí s Vašimi plány. Ovšem nelekejte se, že dojde ke zpoždění nebo ke změně plánu. Využijte tento čas k řádnému proplánování dalších kroků. Je dost možné, že se k Vám dostane pravda, která bude pronesená bez taktu – ovšem nezapomeňte se zaměřit na obsah této zprávy a neřešte to, kdo ji pronesl a jakým způsobem.

Tak nám započal duben a je to čas nových začátků, změn a příležitostí. Zahoďte strach, který by Vás mohl držet zpátky, a užívejte si každé minuty v životě. Nezapomeňte, že i to špatné, co se nám v životě děje, nám nese poselství a růst. Komunikujte s anděly, chtějí Vám pomoci, ale musíte jim dát svolení a požádat. Tak na to pamatujte.

Pokud řešíte cokoliv v oblasti vztahů nebo lásky, podívejte se také na nové články ,,Andělé Lásky” a ,,Thébské písmo”.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na