Horoskop pro měsíc ČERVEN 2019

Přeji Vám krásné čtvrteční dopoledne, jak se Vám daří? U mě jsme ve fázi přípravy rekonstrukce, kdy se vše hýbe kupředu a je to takový začátek další etapy našeho života. Mnohé se posouvá kupředu, mnohé se mění a vyjasňuje. Dnes se spolu podíváme na to, co andělé vzkazují jednotlivým znamením zvěrokruhu pro měsíc červen 2019.

Beran (Svět) – Červen se ponese v duchu úspěchu. Odvedete dobrou práci a dostane se Vám pochvaly – ať už v osobním či pracovním životě. Bude Vás provázet spokojenost, radost a vděčnost. Mnohé se ve Vašem životě vyjasní a povede to jen dobrým směrem, proto se tomuto procesu nebraňte. V tomto měsíci nad Vámi bude stát archanděl Michael, který Vám dodá odvahu, sílu a bude Vás chránit.

Býk (Páže Vzduchu) – V tomto měsíci se Vám dostanou podnětné informace a pravda, která ovšem může být pronesená bez taktu a osobou, od které byste to nečekali. Ovšem nezapomeňte na to, že nebude tak důležité, kdo nebo jak Vám tuto informaci sdělil, ale jaký je obsah této zprávy. Je možné, že dojde ke zpoždění nebo k změně Vašich plánů, ale nebuďte z toho zdrcení – vše nás vede správným směrem, i když musíme zdolat třeba nějaké překážky.

Blíženci (Životní Zkušenost) – Vás čeká v tomto měsíci významná životní událost. Učiníte silný objev, který povede ke změně, ale bude to změna pozitivní. Bude ideální čas roztáhnout křídla a letět. I nad Vámi bude tento měsíc bdít archanděl – Chamuel, který Vám pomůže najít cokoliv, co hledáte. Požádejte Chamuela o pomoc a poté následujte svou intuici, protože je to způsob, jak s Vámi andělé komunikují.

Rak (Eso Vzduchu) – Připravte se na skvělé, nové nápady a inspiraci, které se k Vám nezadržitelně blíží. Otevřete svou mysl novým možnostem a podívejte se na ně objektivně, protože Vám prozradí pravdu o dané situaci, která Vás jakkoliv tížila. Nezavírejte před ní oči, protože Vám nabídne nové možnosti řešení a nový začátek – a nezapomeňte, že i když je začátek náročný, neznamená to, že je nemožný.

Lev (Eso Vody) – Můžete se těšit na měsíc opředený láskou. Můžete se zamilovat nebo se někdo zamiluje do Vás. Pokud řešíte svůj vztah, partnerský či přátelský, nastane ideální čas k tomu, abyste jej vzkřísili. Důvěřujte své intuici a nebojte se duchovně vzrůst. Bude také ideální čas k tomu zvelebit své bydlení či jej změnit úplně.

Panna (Král Vody) – Otevřete své srdce i mysl ostatním lidem kolem Vás a odhoďte strach. Pokud cítíte, že jste v bezpečí a je Vám s někým dobře, věřte, že vztahy jsou důvěryhodné a dostane se Vám jen upřímné rady. Také můžete pomoci lidem, kteří pomoc potřebují.

Váhy (Šestka Země) – Můžete se těšit na dar ve formě financí, pomoci, snahy či volného času. Pokud řešíte žádost o úvěr, bude Vám vyhověno. Mějte oči otevřené, protože se Vám otevřou nové dveře v kariérní sféře – možnost nové práce či povýšení.

Štír (Královna Země) – Udělejte si čas na lidi kolem Vás, protože je dost možné, že díky své zaslepenosti nevnímáte, že přicházíte o blízké přátele. S problémy se snažte vypořádat laskavým a chápajícím způsobem a volte rozumný přístup. Nezavírejte před tím, co Vás trápí oči – řešet to.

Střelec (Pětka Vzduchu) – Trápí Vás situace, která se týká Vaší kariéry – nevyvíjí se tak, jak byste si přáli nebo doufali, ale neházejte flintu do žita. Uvědomte si, že Vaše síla nespočívá v tom, že necháte věci plynout, ale že je vezmete do svých rukou a posunete se kupředu. Pečlivě vyhodnoťte, jak se dané události vlastně přihodily. Přehodnoťte motivy každého, včetně těch Vašich, a pokuste se to vyřešit tak, abyste našli spravedlivé řešení.

Kozoroh (Sedmička Ohně) – Nezapomeňte hájit své vlastní názory a rozhodnutí. To také znamená, že byste si měli uvědomit svou vlastní cenu a to, co jste dokázali. Věřte si a stůjte si pevně za svým, ovšem nepouštějte se do každé bitvy. Některé můžou být schválně vyhrocené a zcela zbytečné.

Vodnář (Slunce) – Můžete se těšit na šťastné období a zaměřte se na své nápady a inspirace, protože Vás povedou k úspěchu a šťastnému životu. Mějte důvěru v sebe samotné, nepodceňujte se a odhoďte strach, který by Vás mohl zbytečně držet zpátky. Komunikujte s archandělem Urielem, který Vám pomůže podnítit Vaše myšlenky, inteligenci, moudrost a důvěru.

Ryby (Páže Ohně) – Dostane se Vám nové vzrušující zprávy. Andělé Vás vedou, abyste s láskou a klidem tuto příležitost přijali. Může se Vám zprvu zdát, že je tato příležitost pro Vás výzvou, ale věřte, že jste připraveni. Použijte svou originalitu a důvtip, které budou Vašimi zbraněmi.

Doufám, že budete mít krásný měsíc plný nových příležitostí, slunečního svitu a radosti. Pokud Vás zajímá, jak se bude vyvíjet tento týden a co sdělují andělé pro tento týden, podívejte se na Výklad pro týden od 27. 5. do 2. 6. 2019, který vyšel v pondělí.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na