Horoskop pro měsíc BŘEZEN 2021

Přeji vám krásný začátek března roku 2021. Už nám jaro ťuká na dveře, a tak se můžeme těšit z občasného sluníčka a tepla. Troufám si říct, že se všichni těšíme na nadcházející teplé dny, které nám dodají energii, naději a pozitivnější náladu. Dnes se spolu podíváme na to, co čeká Jednotlivá znamení zvěrokruhu v měsíci BŘEZEN 2021.

Beran (Eso mečů) – Tento měsíc Vás čekají nové začátky, které budou vyžadovat rozhodnutí a jasnou mysl. Bude se to týkat hlavně oblasti práce a lásky, nicméně se můžete těšit na okamžitou změnu k lepšímu. Zaměřte se, aby byla Vaše mysl bystrá a abyste byli asertivní. Pokuste se být přímí, ale zároveň laskaví. Pokud prožíváte ve vztahu nějaké překážky, tato karta Vám přináší naději na úspěšné vyřešení.

Býk (Blázen) – Tento měsíc pro Vás bude měsícem nových začátků a možná také zariskujete. Každopádně je tato karta velice duchovně zaměřená – to znamená, že duchovně hodně povyrostete. Moc dobře si uvědomujete, že cesta k úspěchu vyžaduje určité množství riskování, a že bezpečí se nedá nikdy stoprocentně zajistit. Nebuďte ale zbrklí, pokuste se své kroky pečlivě zvážit a nedělejte unáhlená rozhodnutí. Tento měsíc budete připraveni hledat a objevovat cokoliv, co Vám bude přinášet radost a vyšší cíl. Také tato karta ukazuje, že může přijít nový vztah nebo změna ve Vaší kariéře.

Archanděl Metatron

Tento měsíc Vás bude provázet archanděl Metatron, který Vám dokáže pomoci zhmotnit Vaše sny do reality. Zavolejte si ho proto k pomoci při zhmotňování Vašich snů a k tomu, aby Vás provázel na Vaší nové cestě životem.

Blíženci (Desítka holí) – Vy si toho hodně nesete na svých bedrech a možná jste také zapomněli na to, že jste pouze člověk. Jdete za svým cílem nebo plněním svých povinností, ale zároveň nevidíte cestu po které kráčíte. Je možné, že toho děláte až příliš, proto se nebojte zvážit možnost přehodit některé závazky na jiné zúčastněné. Nemusíte všechno zvládat sami. To se může pochopitelně týkat jak oblasti Vaší kariéry, tak vztahu. Pokuste se na chvíli zastavit a uvědomit si, že také máte své limity a uvědomte si jednotlivé priority zátěží, které nesete. Pokuste se tento měsíc lépe hospodařit jak s časem, tak se svými zdroji, a dávejte si pozor na vyčerpání.

Rak (Dvojka mečů) – Březen pro Vás bude měsícem zamyšlení před rozhodnutím, jakým směrem posunete Váš život. Dostali jste se do mrtvého bodu, ze kterého ale chcete pryč. Chráníte si své srdce a duši, ale bude ideální čas k rozvoji Vaší intuice. Tento měsíc pro Vás bude časem dočasného pozastavení, ale nebraňte se mu. Tato karta také prozrazuje, že může dojít ke konfliktu a může Vám být sdělena zpráva, kterou Vám ale řekne člověk bez taktu a bez ohledu na Vaše city. Neřešte ale posla, zamyslete se nad poselstvím – nad od obsahem zprávy. Nebojte se říct nahlas cokoliv chcete a čemu věříte. Tato karta nám také hodně napovídá o vztazích, kde by mohlo dojít k problémům, a to hlavně pokud Váš partner/partnerka bydlí jinde než s Vámi.

Lev (Dvojka pentaklů) – Tento měsíc budete dělat rozhodnutí, které se bude týkat finanční roviny. Mohli by nastat dočasné potíže s příjmem, což budete muset řešit a vynaložit určité úsilí, aby jste udrželi rovnováhu. Nicméně tento problém zvládnete – pokud si udržíte pečlivou pozornost nad svými financemi. Můžete také obdržet důležité smlouvy nebo listiny. Tento měsíc se ale ponese v duchu vyjednávání a komunikace.

Panna (Šestka mečů) – Tento měsíc naberete sílu, ale spíše na psychické úrovni, jak na té fyzické. Posunete se totiž trošku dál od určité situace či vztahu, které Vás trápili a budete moci zažít klidnější období. Negativnější věcí na této kartě, kterou Vám vyhodili andělé, je možné uvědomění si, že Váš vztah, pokud jste zadaní, došel do své finální fáze. Pokuste si uvědomit, jestli Vám vztah přináší radost nebo spíše trápení. Nicméně tento měsíc se pokuste zaměřit vyloženě sami na sebe.

Váhy (Rytíř pentaklů) – Tento měsíc budete velice schopní zorganizovat si svůj čas tak, aby jste zvládli vše co chcete. Buďte v jakémkoliv jednání důslední a klidně vykonávejte rutinní, ale nezbytné věci/činnosti. Je možné, že začnete přemýšlet nad sestěhováním se svým partnerem či partnerkou. Také si možná uvědomíte, co byste si přáli od vztahu. Začněte přemýšlet nad tím, jestli je ve vztahu dostatek vášně nebo jestli Vám tolik vášně, kolik v ní je, stačí. Nicméně březen pro Vás bude také bránou nových začátků.

Štír (Desítka mečů) – Tato karta je dosti drastická, protože nám zvěstuje konec fáze, ale zase přináší nový vítr do plachet. Událost nebo situace z minulosti bude zapotřebí jednou pro vždy ukončit, abyste se mohli pohnout kupředu. Zároveň se Vám uleví od stresu a flustrace, které jste možná pocítili. Toto ukončení se může týkat jak partnerských vztahů, tak přátelských či milostných. Zkuste se zamyslet, jestli Vám vztah přináší radost nebo jenom trápení. Zachází s Vámi Váš partner či partnerka důstojně a s respektem? Také tato energie desítky mečů může mít vliv na Vaše zaměstnání. Je možné dočasné pozastavení či dočasné uzavření firmy nebo zpomalení jejího chodu. Nicméně přichází konec špatného období a Vy můžete nastoupit na novou cestu. Je to vše jen o Vašem rozhodnutí a Vašem nastavení mysli.

Střelec (Páže pentaklů) – Březen pro Vás bude začátkem nového dobrodružství a pokroku k úspěchu. Můžete očekávat dobré zprávy ohledně Vašich financí, podnikání a může to být pobídka k samovzdělávání. Bude zapotřebí Vaší úžasné organizace a dostanete příležitost k tomu, aby jste vedli lidi. Věnujte zvýšenou pozornost detailům a všem praktickým záležitostem. Vše si pečlivě promyslete, než učiníte rozhodnutí. Pokud začínáte podnikat, tak i když momentálně nemáte dost financí nebo Vám podnik příliš nevydělává, neznamená to, že v budoucnu Vás čeká neúspěch. Mějte důvěru sami v sebe a ve své sny.

Kozoroh (Trojka mečů) – Tento měsíc bychom měli věnovat zvýšenou pozornost řeči našeho těla. Naše tělo nám dá vzkaz ohledně stavu našeho srdce, cévní soustavy a krevního tlaku. Toto poselství jsem začala záměrně zdravím, protože tato karta není nějak extra pozitivní. Je hodně přímočará a odhaluje bolestivou pravdu. Tato bolestivá pravda se může objevit v partnerských vztazích, mileneckých ale také pracovních. Každopádně k nám někdo není zcela upřímný, ale za to nevěrný – ať už jakýmkoliv způsobem. Můžeme tento měsíc odhalit nevěru v partnerském vztahu či mileneckém, můžeme zjistit, že záměry lidí v našem přátelském či pracovním kolektivu vůči nám nejsou zcela čisté. Nicméně pozitivum je, že se dostaneme k jádru problému a situaci vyřešíme. My všeobecně nemáme rádi pochybnosti a to, když nám někdo lže, takže až se vzpamatujeme ze šoku, můžeme začít proces hojení, ukončit tuto etapu a s nově nabitými zkušenostmi se pohnout dál. Koneckonců, ten kdo naštval Kozoroha, neudělal dobrý krok.

Vodnář (Trojka pohárů)– Vás tento měsíc čeká období oslav hojnosti – jak na materiální, tak na emocionální rovině. Vaše rodinné a přátelské vztahy budou důvěryhodné a poklidné. Můžete si tento měsíc užít bezstarostnosti a zábavy, která může být obyčejná. Vyražte třeba se svojí rodinou ven do přírody, užívejte si začínajícího jara, slunečních paprsků,… Pokud jste sami, bude toto období také vhodné pro lehký, nezávazný flirt. Užívejte si věcí a maličkostí, které Vám přináší radost a baví Vás. Je potřeba, abyste uvolnili tu tíhu stresu, kterou na sobě máte. Pokud se snažíte otěhotnět bude tento měsíc pro Vás velice příznivě nakloněn.

Ryby (Šestka pohárů) – Tento měsíc můžete navázat stará přátelství, usmířit se a uhladit rozhozené vztahy mezi Vámi a lidmi. Pokud máte děti, mohu Vám tento měsíc připomenout tu čistou dětskou radost z maličkostí a ukázat Vám, jak si správně a nezištně užívat život. Obecně bude pro Vás tento měsíc časem rovnováhy, klidu a harmonie ve vztazích. Pokud máte nějaké bolestivé rány z minulosti, můžete očekávat soucit, laskavost a šťastné časy, které Vaše rány a trápení zahojí.

Novoluní ve znamení Ryby

V sobotu 13. 3. 2021 v 11:21 hodin nás čeká Novoluní ve znamení Ryby. V tento den věnujte zvýšenou péči svým chodidlům, prstům na nohách a šišince. Také bude ideální čas pro rituál.

Úplněk ve znamení ve znamení Váhy

V neděli 28. 3. 2021 ve 20:48 hodin nás čeká úplněk ve znamení Váhy. V tento den bychom neměli zatěžovat ledviny, močovou soustavu, žíly, slinivku, kůži a pozor bychom si měli dávat také na hladinu inzulinu.

V tento den bude ideální sbírat kořeny bylin a rostlin, protože budou mít největší sílu.

Také můžete v tento den provést jakýkoliv očistný rituál, nabít své karty, rituální předměty, minerály či amulety. Ideální také bude očista Vašeho domova – jak mechanicky úklidem, tak energeticky vykouřením bílou šalvějí.

Blíže se o magii Měsíce, jeho fázích, rituálech a znaměních zvěrokruhu bavím v novém podcastu #5 Měsíční magie, který si můžete vyposlechnout na YouTube, Spotify či Apple Podcasts. Na Všech platformách mě najdete, jako Andělské pohlazení.

Doufám, že se Vám tento výklad líbil a že Vám přinesl užitečné informace a rady pro měsíc březen. Nezapomeňte se v těchto těžkých dnech radovat z maličkostí a dělat to, co považujete Vy sami za správné. Nenechte se ovlivňovat davem a strachem, ale poslouchejte svou vlastní intuici.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments