Horoskop pro měsíc BŘEZEN 2019

Máme tady březen a s ním taky výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Minulý měsíc tento výklad nebyl, protože se toho dělo opravdu hodně a i když jsem ho měla napůl přichystaný, nemohla jsem si najít ten správný čas k tomu, jej dodělat. Aspoň vidíte, že jsem také pouze člověk, který se stále učí a zdokonaluje během svého života. Nicméně nyní mám velkou radost, že Vám můžu zveřejnit horoskop pro měsíc březen 2019. Tak jdeme na to! 😉

Beran (Sedmička Země) – Tento měsíc dojde k dočasné pauze ve Vaší činnosti, projektu či práci. Ovšem vůbec se toho neděste. Je to tak, jak má. Své základy a semínka úspěchu jste zasadili velice dobře, ale stejně jako rostlina potřebuje i Váš vysněný úspěch čas a péči k tomu, aby mohl dál kvalitně růst a vyrůst k dokonalosti. Nedělejte si zbytečné starosti, které by Vás mohli brzdit nebo Vám do cesty hodit nějaké zbytečné komplikace. Můžete se těšit na úspěch.

Býk (Čtyřka Ohně) – Býčci se můžou těšit na krásný měsíc plný spokojenosti, radosti a hojnosti. Hojnost může být materiální, ale také duchovní a emocionální. Mějte radost z každé maličkosti, z každého okamžiku v životě a buďte vděční i za zkoušky, které jste v životě museli zdolat. Nicméně tento měsíc úspěšně dokončíte svůj cíl, projekt, sen a co se týče například i rodinného života, tam bude stabilita a štěstí.

Blíženci (Císařovna) – Tento měsíc můžete vdechnout život svým snům, ale vše promýšlejte pečlivě a zkuste nahlédnout trochu do budoucna, abyste byli připraveni na možné překážky, zkoušky a zodpovědnost vůči sobě i svým blízkým. Nicméně se můžete těšit na hojnost, která může být finanční, můžete dostat různé příležitosti, nápady,… Nezapomeňte pečovat o sebe i ostatní, tedy o své blízké. Komunikujte tento měsíc s archandělem Gabrielem, který Vás může inspirovat, pomoci nalézt tvořivé nápady a dodat odvahu a příležitosti k jejich realizování. Ovšem musíte ho o pomoc požádat.

Rak (Slunce) – Také Vy se můžete těšit na období a měsíc plný radosti, protože nastane šťastný výsledek toho, co Vás trápilo nebo s čím jste se poslední dobou potýkali. Budou k Vám proudit nové nápady a inspirace, které Vás povedou k úspěchu. Věřte sami sebe a své intuici a nebojte se postavit za svůj názor a přesvědčení, kterému sami doopravdy věříte. Bude Vás provázet archanděl Uriel, který bude podporovat nové myšlenky, řešení a také Vaši důvěru ve Vaši inteligenci a moudrost. Ovšem musíte ho o pomoc požádat.

Lev (Eso Ohně) – Můžete se těšit na vzrušující novou příležitost, což může znamenat například kariérní postup, nová příležitost v oblasti osobního rozvoje, cestování, nové spolupráce, atd. Nebojte se změnit svůj život, protože právě tento měsíc k tomu dostanete příležitost a bude vhodná doba začít se změnami, které ovlivní Váš život – pozitivně.

Panna (Devítka Vzduchu) – Tento měsíc bude pro Vás velice důležité uchovat si pozitivní myšlení. Budou se Vám do hlavy vtírat negativní a na strachu založené myšlenky, které ovšem výrazně ovlivní Vaši realitu a mohou vzniknout úplně zbytečné komplikace a problémy. Proto se nebojte a odfoukněte je pryč. Zaměřte se hlavně na úžasné možnosti, které máte do budoucna. Máte před sebou svůj život a jen Vy ho dokážete ovlivnit, tak do toho! Nezapomeňte na zákon přitažlivosti – na co myslíme, co si přejeme, to žijeme. Zaměřte se na spánek a snažte se (nejen) tento měsíc chodit spát brzy, protože spánek dobije naše tělo energií, kterou potřebujete během dne nejen k fyzické funkci těla, ale také k duchovnímu fungování.

Váhy (Páže Vody) – Přichází období, kdy do Vašeho života vstoupí nový člověk, takže očka nechte otevřené a důvěřujte své intuici, protože Vaše psychické schopnosti (celkově) budou velice zvýšené. Co se týče toho nového člověka, nemusí to být nutně LÁSKA, protože láska má mnoho podob. Může se jednat o lásku k partnerovi/partnerce, příteli/přítelkyni, nová spolupráce, které můžete důvěřovat. Ovšem, když jsme nakousli ty vztahy, může Váš nynější vztah, a to ať je klidně partnerský přátelský nebo milenecký, začít novou etapu a posunout se o tzv. „level“ výše.

Štír (Měsíc) – Uvolněte tento měsíc veškeré obavy a strachy, které Vás totiž drží zpátky. Když se zbavíte těchto myšlenek, uvidíte konečně veškeré události a detaily, které se skrývaly v zákulisí, a Vy jste je zatím neviděli. Zhluboka dýchejte, odstraňte strach a nejistotu a poslouchejte svou intuici. Bude Vás provázet archanděl Haniel, který Vám pomůže v rozvoji, důvěře a k poslouchání své vlastní intuice.

Střelec (Svět) – I když se Vám to tak nemusí zdát, tak se můžete pochválit za Vaši kvalitně odvedenou práci, kterou jste doposud odvedli a pokračujte v cestě k Vašemu cíli. Není už čas podstoupit další krok? Bude ideální čas začít. Tento měsíc se můžete těšit na radost, spokojenost a vděčnost. Sedněte si v klidu o samotě, pusťte si hudbu, která se Vám líbí, zapalte si svíčky, udělejte si čaj, kafe, nalijte si klidně deci vína nebo Whisky (prostě to, co budete chtít – ovšem se prosím neopijte, pokud se rozhodnete k alkoholu 😉 ), zavřete oči a sami zapřemýšlejte nad tím, co byste si přáli, jaké kroky byste mohli udělat k dosažení Vašeho cíle. Bude Vás provázet archanděl Michael, který Vám dodá odvahu a bude Vás chránit před vším zlým, co by Vás mohlo potkat. Ovšem ho o pomoc musíte požádat.  

Kozoroh (Trojka Ohně) – Tento měsíc bude ideální k dlouhodobému plánování, protože Vás čeká hojnost v podobě materiálního, emocionálního i duchovního. Věci a situace vypadají pro Vás velice dobře a dobře se vyvíjejí. Ovšem nebuďte pořád tak hrrr. 😉 Mějte tento měsíc trpělivost – nemusíte neustále do všeho zasahovat a mít vše pod neustálou kontrolou. Nechte někdy některé věci na osudu a volně plynout.

Vodnář (Sedmička Ohně)  – Bude velice důležité, abyste hájili své názory a rozhodnutí. Nenechte se smést systémem a názory druhých lidí, pokud s nimi nesouzníte. Stůjte si pevně za tím, čemu věříte a máte odzkoušeno. Své bitvy si vybírejte moudře – dost často se můžete dostat do konfrontací, které nikam nevedou a jsou zcela zbytečné.

Ryby (Osmička Ohně) – Události naberou rychlost a budou se pohybovat rychlým tempem vřed. Veškerá zpoždění budou pryč a může se toho na Vás nakupit mnoho. Vše, co jste před tím řešili a táhlo se to, protože se to zaseklo na druhých nebo přímo u Vás, protože na to nebyl ještě ten vhodný čas, bude pryč. Důležité pro Vás bude se zastavit, zklidnit, zhluboka dýchat a věci řešit systematicky podle jejich důležitosti a urgentnosti. Vše vyřešíte a posunete se kupředu, ničeho se nebojte a hlavně zachovejte chladnou hlavu.

Tento měsíc se ponese v duchu růstu, hojnosti, dlouhodobého plánování a změn. Ničeho se nebojte a buďte sami sebou. Bude to krásný a vzrušující měsíc plný jarních paprsků a podle Země končí rok 2018 a je vhodný čas k inventuře svého života.

Nechť Vás chrání a provází andělé,

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na