Horoskop na měsíc ÚNOR 2020

Přeji Vám krásný začátek nového měsíce! Přináším Vám Výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na měsíc ÚNOR 2020. Tento měsíc nás také čeká úplněk, kterém se říká sněžný. Ale hezky postupně. První se podíváme, co nás čeká dle znamení.

Beran (Král pohárů) – Tento měsíc se projeví Vaše schopnost být přirozeným rádcem, který dokáže naslouchat lidem a volit laskavá, uklidňující slova, která pramení z Vaší osobní zkušenosti. Bude ovšem také vhodný čas k tomu, abyste otevřely svou mysl myšlenkám druhých a přijali jejich odlišnosti. Únor bude také vhodným časem k tomu, pomoci lidem, kteří potřebují (charita). Také se Vám může dostat rady od někoho, komu důvěřujete – bedlivě jej poslouchejte a zamyslete se, zda by Vám tato rada přece jen nebyla k užitku. 

Býk (Čtyřka pentaklů) – Nastane vhodný čas zaměřit se na Vaše finanční zdroje. Pokud přemýšlíte nebo se Vám naskytne možnost vytvoření spořícího účtu, udělejte to. Prozkoumejte své výdaje – nejsou některé zbytečné? Vaše tvrdá práce se začne vyplácet, ale neusněte na vavřínech. Také se nebojte změn, které se k Vám budou přibližovat. Jsou pevně dané a můžou Vám přinést nové zdroje hojnosti. Buďte otevření novým a vzrušujícím příležitostem a hlavně nedovolte strachu, aby se vetřel do Vaší mysli a ovlivnili Váš život.

Blíženci (Trojka holí) – Jetště nenastává doba odpočinku. Bude potřeba, abyste pokračovali dál v řešení svého projektu (vztahy, sny, práce, zdraví) nebo abyste začali něco nového. Zkuste si udělat odstup a zkontrolujte vše, co jste doposud udělali a vytvořte si dlouhodobý plán, kterého se budete držet. Bude důležitá trpělivost a nesmíte usnout na vavřínech.

Rak (Eso hole) – Vyjdou na povrch zajímavé možnosti ohledně Vaší práce. Nebojte se a přijměte naplno nová dobrodružství a výzvy. Bude ideální čas k tomu zariskovat, abyste dosáhli naplnění svých snů. Pokud chcete změnit svůj život, tento měsíc je k tomu naprosto ideální. Jděte do toho! 

Lev (Čtyřka holí) – Pracovali jste tvrdě a nyní Vás čeká odměna v podobě spokojenosti, klidem a hojností. Vo se týče záležitostí u Vás doma, ty přinesou uspokojení. Možnosti svatby nebo přestěhování jsou velice možné. Dokázali jste vybudovat mír a harmonii, nyní je na řadě stabilita a oddanost.

Panna (Sedmička mečů) – Zastavte! Zastavte to, co právě děláte  a podívejte se na celou situaci objektivně s oči dokořán. Je dost možné, že Váš plán má nějaké ty mouchy nebo je založený na nepravdivých základech. Buďte pečliví na detaily a vyhněte se neopatrnosti. Pokud si nedokážete vytvořit odstup od situace a zhodnotit ji objektivně, požádejte o pomoc někoho, koho se situace vůbec netýká. Pozor byste si měli také dát na úmysly zúčastněných – někdo k Vám není upřímný.

Váhy (Pětka pentaklů) – Pozor na své myšlení. Bude Vás ovlivňovat myšlení na to, co nemáte než na to, co máte. Nezapomeňte, že myšlenka je velice silná a myšlenky na nedostatek si ten nedostatek přivoláte do svého života. Pomoc a řešení jsou blízko, ale Váš pesimistický přístup Vám může bránit vidět řešení. Začněte tím, že se zaměříte na své myšlenky a slova, která používáte a dáte jim pozitivní energii. Dejte si pozor také na to, abyste nebyli příliš materiálně založení. Skoncujte se ztěžováním a přijměte pomoc, která se Vám nabídne. Ovšem nebojte se, tyto Vaše negativní emoce budou jen dočasné a situace se začne zlepšovat.

Štír (Devítka holí) – Do situace, kterou řešíte, jste vložili spoustu práce a energie, nicméně andělé chtějí, abyste stále chránili to, co jste vytvořili nebo získali. Buďte silní a nevzdávejte se. Máte veškeré dovednosti a schopnosti k tomu, abyste celou situaci dokázali dovést do zdárného konce. Mějte ovšem svou mysl i srdce otevřenou pro názory a pomoci od ostatních, kterým důvěřujete. 

Střelec (Osmička holí) – Věci se tento měsíc pohnout velkým tempem kupředu. Veškerá dřívější zpoždění budou pryč a Vaše plány se začnou projevovat rychle a plné energie. Možná Vás tento rychlý slet událostí zaskočí, ale bude příjemné sledovat, jak se Vaše plány začínají plnit podle Vašich představ. Snažte se ale zůstat uzemnění. Vaše zprávy budou příznivě přijímány okolím a budete středem pozornosti – to Vy ale zvládnete, jako nic.  

Kozoroh (Sedmička holí) – Tento měsíc je dost možné, že budete muset bránit svá přesvědčení, ale nebojte se – budete úspěšní. Postavte se pevně na nohy a neustupujte. Bude důležité prosadit se a jít do toho, co chcete. Nebojte se postavit se sami za sebe, buďte bdělí a ve střehu. Je také dost možné, že se projeví závist od ostatních k tomu, co máte Vy nebo k tomu, co jste dokázali vytvořit. Buďte pevní.

Vodnář (Královna pentaklů) – Nezapomeňte si užívat čas s lidmi, kteří Vám jsou blízcí. Máte co nabídnout své rodině, přátelům nebo těm méně šťastným. Snažte se zvládat všechny úkoly, které Vám přijdou do cesty s vřelostí, pochopením, jistotou a buďte vynalézaví.  

Ryby (Šestka pohárů) – V únoru se projeví Vaše zážitky z minulosti nebo dětství. Je dost možné, že se Vás drží nevyřešená situace, která bude zapotřebí ukončit. Je možné, že se setkáte se starými kamarády nebo milostnými partnery z minulého života. Můžete potkat právě někoho nového, u kterého cítíte, jako byste se znali už léta – je to z důvodu karmického spojení. 

Sněžný úplněk ve znamení Lva

V neděli 9. února v 8:33 hodin nás čeká zajímavý úplněk. V tomto období nebude vhodný čas pro dobrodružství, ani milostné románky. Pozor byste si měli dávat při jednání s lidmi – ať už bude jednáno s Vámi nebo naopak Vy budete jednat s lidmi. Proč? Protože v tento den se mohou lidé navzájem vyvádět z rovnováhy

Co se týče zdraví, měli byste si dát pozor a pečovat o své srdce a krevní tlak

Tento měsíc bude hodně ve znamení emocí, citů, síly a srdce. Proto buďte silní, spravedliví a laskaví. 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše 

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na