Horoskop na měsíc LEDEN 2020

Tak, a máme tady první měsíc v roce 2020 a spolu s ním také tradiční výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Nezapomínejte, že začal KALENDÁŘNÍ nový rok, ale podle přírody nový rok nadejde až na přelomu ÚNOR/BŘEZEN, takže ještě stále doznívají naše dluhy a nedořešené věci z roku 2019. 

Beran (Trojka mečů) – Stalo se něco, co Vás mrzí. Může se jednat o současnou situaci, kterou nemáte dořešenou a která přetrvává do současnosti. Smutek, který můžete pocítit přejde, ale nakonec stejně pochopíte, proč se co stalo, protože nic se neděje bez důvodu. Důležité bude, abyste uvolnili své bolestivé vzpomínky a nedrželi se negativní energie vyplývající z těchto bolestných vzpomínek. Odpusťte také sami sobě, protože vždy jednáte nejlépe, jak v dané situaci můžete.

Býk (Sedmička pohárů) – Můžete být postaveni před složité rozhodnutí, kdy bude těžké vybrat si jednu z možností. Uklidněte se a pečlivě prozkoumejte všechna pro a proti výběru a Vašeho jednání. Pokud máte někoho blízkého, kterému důvěřujete, můžete ho požádat o radu. Nicméně je čas přestat otálet a konečně jednat.

Blíženci (Oběšenec/probuzení) – Leden bude vhodným obdobím k tomu přezkoumat své plány a podívat se na věci/situace z jiného úhlu pohledu.Pokud máte pocit, že se události dostaly do tzv. “slepé uličky”, zeptejte se sami sebe, zda by jiný přístup nezměnil průběh. Namísto propadání panice nebo špatné nálady, využijte čas k tomu, abyste přehodnotili své postupy. 

Rak (Král holí) – Tento měsíc se budete muset hodně soustředit a plně se položit do Vašeho úkolu/cíle. Věnujte mu svou energii a čas. Ocitnete se ve vedoucí pozici a svým přístupem a nadšením můžete být inspirací pro ostatní. Ovšem nebraňte se případné radě od někoho, kdo je kreativní. 

Lev (Rytíř mečů) – Události, které se ve Vašem životě dějí naberou na rychlosti. Vaše vytyčené plány se začnou realizovat a objeví se spousta aktivit kolem nich. Nebraňte se své tvořivosti a rozumu a pečlivě zvažte své možnosti.

Panna (Šestka pentaklů) – Hojnost je nyní na cestě k Vám. Vaše štědrost bude Vesmírem oplacena, proto neváhejte pomoci tam, kde je jí třeba. Pomoc může být materiální či duchovní. Také se objeví možnost nové pracovní příležitosti, povýšení, bonusy nebo finanční odměna.

Váhy (Rytíř holí) – V lednu se objevý významná životní událost, která si bude vyžadovat Vaši okamžitou pozornost. Ovšem, i když bude čas podstatný, nenechte se zahnat do kouta a dejte si čas na promyšlení a vyhněte se unáhleným rozhodnutím. Spojte svoje nadšení a jistotu s Vaší moudrostí a opatrností.

Štír (Král pentaklů) – Tento měsíc bude pro Vás úspěšný a Vaše plány se budou vyvíjet dobře. V pracovní sféře můžete být povýšeni nebo se Vám zvýší plat. Nebojte se přijmout příležitosti, které Vám budou nabízeny a věřte, že uspějete.

Střelec (Královna pentaklů) – Věnujte tento měsíc k tomu, abyste si užívali čas s lidmi, které máte rádi a milujete. Máte hodně co dát právě těmto lidem. Veškeré úkoly, které k Vám přiletí, plňte s pochopením, vřelostí, jistotou a vynalézavostí, protože vše tohle v sobě máte.

Kozoroh (Šestka pohárů) – Potrápí Vás vzpomínky z minulosti nebo dětství, protože některé tyto záležitosti nemáte stále uzavřené. A nezapomeňte, že nyní je stále období uzavírání starých záležitostí. Můžete se opět setkat se starými přáteli nebo milovanými partnery z minulosti. Pokud potkáte někoho nového, můžete cítit, jako byste dotyčného znali odjakživa – to je z důvodu karmického spojení. 

Vodnář (Desítka pohárů) – Váš rodinný život bude spokojený a harmonický. Vaše vztahy budou silné a důvěryhodné. Co se týče potřeb, budete milováni a v žádné oblasti (materiální či emocionální) nebudete cítit nenaplnění. Bude Vás obklopovat radost, mír a láska. 

Ryby (Devítka pentaklů) – Vykonali jste skvělou práci a připravili jste se dobře na nadcházející období svého života. Sebejistota, moudrost a sebeovládání se vyplatily. Berte dál život s nadhledem a užívejte si jej. Ceňte si své vlastní společnosti a buďte sami se sebou. Hledejte inspiraci ve svém nitru. 

Doufám, že budete mít krásný leden, ovšem vzhledem k horoskopu se dá očekávat, že začátek kalendářního roku bude poklidný a ukončíme rozdělané situace/věci. nezapomeňte, že vše je o nastavení v naší mysli – nic není nikdy tak zlé, jak se na první pohled zdá. Smysl celé situace a následků pochopíme v ten správný čas. 

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše 

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na