Horoskop na měsíc ČERVENEC 2019

Tak a máme tady další výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na měsíc červenec 2019. Jaký jste měli červen? U mě bylo mnoho změn a zvratů, které sice nebyly vždy příjemné, ale vždy nasměrovaly na novou, lepší cestu a otevřely nové dveře možností. Nyní se ale podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro tento nový měsíc.

Beran (Devítka země) – V červenci trochu polevte a užijte si trochu toho životního přepychu, jako je volný čas strávený s milovanými lidmi, přáteli, rodinou, kupte si nějakou maličkost, co Vám udělá radost, zajděte si na masáž nebo na koupák. Běžte na procházku a vnímejte krásy v maličkostech všedního dne, v přírodě a buďte sami se sebou. Pokud podnikáte, bude se Vám dařit.

Býk (Dvojka Ohně) – V tomto měsíci pokračujte vpřed v tom, co jste započali a ve svých dlouhodobých plánech, které jste udělali. V tomto měsíci se Vám bude dařit. Uzavřete nové partnerství a nejsou vyloučeny ani nové smlouvy či povýšení.

Blíženci (Ego) – Pozor na falešný pocit uvíznutí v pasti a zahnání do kouta. Hrozí, že se až příliš moc zaměříte na materiální věci a budou Vám unikat ty krásné chvilky s blízkými lidmi. Dávejte si pozor na negativní myšlenky, které budou plynout ze strachu. Zavolejte si k sobě archanděla Jofiela, který při Vás bude v tento měsíc stát a pomůže Vám nalézt ztracenou krásu.

Rak (Desítka Ohně) – Nevzdávejte se a chraňte to, co jste vybudovali, vytvořili a na čem pracujete. Mějte odvahu a věřte si. Máte sílu a prostředky manifestovat své sny a jít k cíli.

Lev (Páže Vzduchu) – Tento měsíc dostanete podnětné informace, které budou pro Vás důležité a  měli byste na ně brát zřetel. Sice způsobí zpoždění plánů nebo nějaké změny, ale podívejte se na tyto změny z jiného úhlu pohledu. Je také dost možné, že Vám někdo sdělí jistou zprávu netaktně a hrubě – ovšem zaměřte se na obsah zprávy a ne na to kým nebo jak byla pronesena.

Panna (Král Země) – Můžete se těšit na úspěšné období! Nebojte se sebevědomě přijmout příležitosti, které Vám budou nabízeny, protože to pro Vás budou dveře nových příležitostí. Důvěřujte své intuici a udělejte to, co cítíte a po čem toužíte. 

Váhy (Osmička Ohně) – Události se pohnou kupředu velice rychlým tempem. Veškeré zpoždění, které jste snad cítili bude pryč a může se Vám zdát, že se toho děje mnoho najednou. Ale zastavte se, zhluboka se nadechněte a pak konejte. Máte na to to zvládnout.

Štír (Sedmička Ohně) – Nebojte se hájit si své názory a přesvědčení. Učinili jste rozhodnutí, je důležité jej přijmout i s následky. Ovšem pokud cítíte, že je to tak správné, stůjte si za tím! Pokud se dostanete do konfrontace, vybírejte si své bitvy moudře. 

Střelec (Kruh) – Tento měsíc bude pro Vás časem pozitivních změn. Situace, které jste řešili, a máte ještě v řešení, se posunou náhle velkou rychlostí kupředu. Ovšem nenechte se zaskočit jejich rychlostí, protože štěstí bude stát na Vaší straně. Pokud pocítíte strach, nebojte se zavolat archanděla Michaela, který nad Vámi bude držet ochranná křídla a dodá Vám odvahu a bude Vás chránit.

Kozoroh (Eso Ohně) – Dostane se Vám nová vzrušující příležitost v podobě nových možností, nové práce či kariérního postupu. Užívejte si období úspěchu a spokojenosti a nebojte se změnit svůj život právě teď!

Vodnář (Desítka Ohně) – Pro Vás bude tento měsíc opleten přílišnou prací. Nebudete vědět, kde Vám hlava stojí. Ovšem dávejte si pozor na to zdravotní problémy, které může způsobit přílišný stres. Ovšem neděste se – nemluvíme tady o žádných hrozných nemocech, ale spíše o bolesti hlavy, únavě, vyčerpanosti, nespavosti, nerovnováze v životě. Nebojte se přijmout pomoc od ostatních a nezapomeňte si také odpočinout.

Ryby (Životní zkušenost) – Můžete se těšit na významnou životní událost, protože učiníte velice silný objev v oblasti života, která Vás zajímá nebo by pro Vás mohla být přínosná. Změna povede ke změně v životě a je ideální čas na to, abyste roztáhli křídla. Komunikujte s archandělem Chamuelem, který Vám pomůže najít cokoliv, co hledáte. Zavolejte si ho, požádejte o pomoc a pak jen následujte svou intuici.

Tento měsíc bude velice pozitivní a opět přínosný, proto si užívejte každý den naplno a radujte se z maličkostí. Veškeré změny a překážky se snažte přijímat s pokorou a vnitřní sílou, protože ve všem zlém je i to dobré. Jde jen o úhel pohledu.

Dnes také vyšel další díl do rubriky “Plníme si sny” – Překážky jsou od toho, aby se zdolaly a výběr vysněné koupelny #2.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na