Horoskop na měsíc BŘEZEN 2020

Jaro už se opravdu blíží! A to je skvělé! 🙂 Miluju když ptáčci zpívají a slunce začne prohřívat Zemi svými paprsky. Dnes si řekneme, co nám andělé radí pro měsíc BŘEZEN podle našeho znamení zvěrokruhu. Také nás čeká úplněk, o kterém si více napíšeme na konci tohoto výkladu. 🙂 

Beran (Desítka pentaklů)  – V tomto měsíci se můžete těšit na úspěch v rovině hojnosti a finančního zabezpečení. Uskutečnili jste zásadní krok, který Vám zajistí rvalý základ úspěchu a pocit svobody. Brzy pocítíte materiální pohodlí, spokojenost z úspěchů a radost ze sebe samých. Nezapomínejte ovšem také oceňovat i ty kouzelné drobnosti v životě. Co se týdče Vašeho rodinného života, ten bude pevný, bezpečný a klidný. Zahrňte své blízké a milované svou láskou, pozorností a časem. 

Býk (Devítka mečů) – Tento měsíc bude pro Vás důležité udržet si pozitivní myšlení, protože Vaše vlastní negativní myšlenky založené na strachu se budou chtít promítnout do Vašeho skutečného života. A právě myšlenky jsou často podceňované. Uvolněte vinu, kterou v sobě nosíte a obraťte svou pozornost k možnostem, které Vám život nabízí a které máte před sebou – jen otevřít oči bez závoje strachu. 

Blíženci (Sedmička mečů) – Zastavte to, co právě děláte nebo máte rozdělané. Bude zapotřebí, abyste pečlivě prozkoumali celou situaci a Váš postup i Vaše možnosti. Podívejte se na situaci bez “růžových brýlí”. Je dost možné, že Váš postup má mezery. Klidně požádejte o radu odborníka a buďte pečliví na detaily. Snažte se vyhnout neopatrnosti.

Rak (Pětka pentaklů) – Příliš mono se můžete soustředit na nepodstatné věci. Nezapomínejte, že myšlení na nedostatek ten nedostatek přenese reálně do Vašeho života. Je to zákon přitažlivosti. Pomoc je velice blízko, ale negativní myšlenky nebo pesimismus Vám mohou bránit v tom ji vidět. Přehodnoťte své myšlenky a slova, která používáte. Naštěstí se Vám dostane pomoci, kterou potřebujete. Zaměřte se ale nyní na své emocionální a fyzické zdraví. 

Lev (Sedmička pohárů) – Můžete být postaveni před složité rozhodnutí, kdy bude obtížné vybrat si jednu z možností. Nespěchejte a pořádně si projděte své možnosti a jejich důsledky. Nebojte se také požádat o radu někoho, kdo je pro Vás velice blízký a moudrý. Bude vhodný čas přestat otálet a začít jednat. Máte na to, abyste dosáhli všeho, co si přejete.

Panna (Svět) – Andělé Vám poslali tuto kartu, protože jste dokončili určitou část, etapu svého života. Nadechněte se a rozhlédněte, protože již v této situaci nemusíte zůstávat. Budete připraveni k novému dobrodružství. Do této chvíle jste udělali velký pokrok – vyrostli jste duchovně i emocionálně. Běžte a udělejte vše pro to, abyste byli spokojení a šťastní. Cítíte potřebu změnit svou práci? Udělejte to. Chcete se přestěhovat? Jen do toho. Chcete svůj vztah s partnerem posunout na vyšší úroveň? Co Vám v tom brání? Chcete vyjádřit své skutečné emoce osobě, která je Vám blízká? Není důvod se bát a dusit to v sobě. 

Tento měsíc Vás bude provázet archanděl Michael, který Vám dodá odvahu, důvěru v sebe samé a sílu k tomu, abyste jednali. Požádejte ho o pomoc ve chvíli, kdy to budete nejvíce potřebovat. Kdykoliv. 

Váhy (Měsíc) – Každý z nás zažívá časy, kdy se bojíme nebo jsme nejistí, ale toto období nás posune vpřed a dodá spoustu zkušeností. Jen se musíme postavit zpět na nohy – a na to teď budete mít ideální čas. Poslechněte svou intuici, protože uvnitř v sobě víte moc dobře, co máte dělat. Tento měsíc bude hodně o sebepoznání a odstranění svých vlastní bloků, které Vás v životě brzdí. 

Také Vás bude provázet archanděl – Haniel, který Vám může pomoci v rozvoji, důvěře a řízení se vlastní intuicí. Jen jej musíte o pomoc požádat.

Štír (Pětka holí) – Tento měsíc budou pro Vás připraveny výzvy, které bude potřeba zdolat. Setkáte se s různými názory, konkurenčním bojem a různými cíli. Bude nutné, abyste se snažili pochopit různé úhly pohledu, abyste nalezli to správné řešení. 

Střelec (Rytíř holí) – Naskytne se významná situace, která si bude žádat Vaši okamžitou pozornost. Ovšem i když bude čas podstatný, nenechte se zahnat do kouta a pečlivě přezkoumejte své možnosti a důsledky do budoucna. Můžete být nadšení a sebejistí, ale zároveň také moudří a opatrní.

Kozoroh (Velekněžka) – Odpovědi, které hledáte, naleznete ve svých pocitech a emocích. Důvěřujte své intuici a Vašim přirozeným psychickým schopnostem. Nezapomínejte také na svou intuici a všímejte si znamení, které vás dovedou přesně tam, kde máte být. Vzdalte se od hluku každodenního života a požádejte anděly o vedení. Dejte si čas na svou vlastní regeneraci než začnete jednat. Vše, co potřebujete vědět, se Vám odhalí ve správnou dobu – buďte trpěliví. 

Také Vás bude provázet archanděl – Haniel, která zvýší Vaši jasnost ve spojení s anděly. 

Vodnář (Dvojka mečů) – Můžete bojovat s rozhodnutím, kdy budete mít rozpolcené emoce i myšlenky v tom, kterým směrem se vydat. \intuitivně ale budete vědět, co dělat, jen bude zapotřebí odhodit Váš strach. Věřte ve svou moudrost a běžte kupředu nové budoucnosti, novým dobrodružstvím. Pokud se dostanete do konfrontace s někým jiným, nezapomeňte, že cílem k úspěchu bude kompomis. 

Ryby (Slunce) – V březnu proVás nastane nádherné období. Uspějete způsobem, který se Vám zdál před tím nemožný a Vaše úsilí bude odměněno hojností a úspěchem. Snažte se udržovat své myšlenky pozitivní a vše dopadne dobře. Tento měsíc bude pro Vás také hodně inspirativní a změny, které jste udělali nebo ještě uděláte, povedou k úžasným změnám ve Vašem životě. V klidu ale dýchejte – jste na správné cestě. 

Vraní úplněk ve znamení Panny

V pondělí 9. 3. 2020 v 18:47 hodin nás čeká úplněk ve znamení Panny. Bude to ideální čas pro začátek kontroly nad svým zdravím a fyzičky. Volte pozitivní přístup k životu, odstraňte strach a buďte optimističtí. Pozor bychom si měli dát na slinivku, střeva a trávicí ústrojí

Přeji Vám krásný březen! užívejte si každý den a dělejte vše, abyste byli Vy a lidé ve Vašem blízkém okolí, šťastní. Ano, často se to musíme učit a někdy to nejde úplně podle našich představ, ale to vše nás posouvá vpřed a dodává nám zkušenosti do budoucna.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na