Horoskop 9/2020

Léto je již za námi a čeká nás opět chladné období. Snad se můžeme těšit na barevný podzim a nesmíme se zapomenout radovat z každého dne, který nám život přinese. Na konci tohoto horoskopu si taky povíme něco o nadcházejícím úplňku, který nás čeká v měsíci říjen. 

Beran (Devítka pentaklů) – Vaším největším přítelem bude Vaše sebejistota, sebeovládání a moudrost, protože Vám pomohou k vykonání skvělé práce a budete připraveni pro období, které Vás nyní čeká. Užívejte si krásné věci, chvilky a berte život s nadhledem. Nebraňte se tomu, být sami se sebou. Běžte sami na podzimní procházku, sledujte své myšlenky, nápady a sny, které Vám pomohou ujasnit si, co je smyslem Vašeho života.

Býk (Císařovna) – Vaše kreativita a píle Vám přinese zaslouženou odměnu. Vše, co Vás baví a čemu věnujete láskyplnou péči, bude vzkvétat. Může se jednat o manželství/vztah, děti, přátelství či zájmu. Vaše úsilí bude úspěšné také v zaměstnání, nebo pokud se snažíte počít dítě, bude pro Vás tento měsíc příznivě nakloněn. Užívejte si všech krás, které Vám život nabízí a buďte k sobě laskaví. Věnujte péči také sobě a to jak v oblasti duševní, tak fyzické. Zajděte si třeba na masáž, jógu, procházku, do fitka nebo si běžte zaplavat. Dělejte to, co Vás baví a u čeho se budete cítit příjemně, nabitě a zdraví.

Archanděl Gabriel

Tento archanděl Vás bude provázet v měsíci září a je to posel nových příležitostí. Také Vám pomůže v oblasti rodičovství, početí či Vám dodá inspiraci a odvahu k tomu, abyste začali konat to, co chcete.

Blíženci (Čtyřka mečů) – Pokuste se tento měsíc odpočinout. Vezměte si dovolenou/volno v práci nebo změňte prostředí či skupinu lidí, se kterou jste se stýkali a která Vás tíží ve Vaší cestě. Odstupte od zbytečného stresu a starostí. Pokud jste si v blízké době prošli nějakou nemocí či zraněním, dopřejte si dostatek času k vyléčení a zaměřte se do hloubky na příčinu. Nebojte se být osamotě – velice Vám to prospěje. Také bude pro Vás vhodná meditace, ve které můžete nalézt odpovědi, které hledáte.

Rak (Trojka pentaklů) – Situace, která Vás trápí již nějakou dobu, může skončit úspěšně, ale bude zapotřebí tvrdé práce a dobré plánování. Můžete také získat ocenění či uznání za Vaši práci. Soustřeďte se na práci a věci, které Vás baví a naplňují, a vykonávejte je tak, jak nejlépe dokážete.  Bude důležité, abyste byli i nadále týmovým hráčem a v projektech pracovali společně.

Lev (Šestka mečů) – Záležitosti a situace se začnou zlepšovat a to nejhorší necháváte za sebou. Stres a napětí začne mizet z Vašeho života a to je velice dobře! Přichází k Vám čas pozitivních a příznivých změn, které se mohou stát ve Vaší kariéře, domově či vzhledu.

Panna (Páže mečů) – Dostanou se k Vám nové informace, které budou důležité pro Váš další postup ve Vašem životě. Také je zde možnost nové smlouvy či dohody v oblasti kariéry. Informace, které se k Vám dostanou mohou být výzvou, ale také Vás můžou mírně zbrzdit. Ale nevěšte hlavu – je to tak, jak má. Zpráva může přijít od někoho, kdo neřeší pocity druhého, mluví přímo a bez obalu, ale nezapomínejte, že jde o obsah zprávy, ne o toho, kdo Vám informaci předává. Každopádně máte před sebou novou příležitost, kterou jste chytili a kterou můžete úspěšně zvládnout. 

Váhy (Čtyřka pentaklů) – Tento měsíc se zaměříte na otázku ohledně financí. Bude vhodná doba k tomu, abyste se více podívali na své finance a zdroje. Možná zjistíte, že zbytečně utrácíte peníze, které Vám potom ale někde chybí či zjistíte pravý opak, že si odepíráte zbytečně věci, které Vám mohou přinést radost. Pokud jste přemýšleli nad spořícím účtem, nebojte se a klidně si jej založte. Také je tato karta poslem k tomu, abyste se zamysleli, zda se nechcete zapojit do dobročinné sbírky, která Vás chytí za srdce. Také Vás čeká nevyhnutelná změna, která povede k hojnosti. Buďte otevřeni novým a vzrušujícím příležitostem. Nedovolte strachu, aby Vás ovlivnil. 

Štír (Hvězda) – Můžete se těšit na krásné období, kdy se nemusíte bát vyslat svá přání ke hvězdám. Věřte svým snům a dívejte se do budoucnosti s optimismem a důvěrou. Náročné časy jste přečkali a před Vámi jsou nyní světlé dny. Utvořte si dlouhodobé plány do budoucna k tomu, abyste dosáhli toho, čeho chcete. Důvěřujte a následujte svou intuici.

Archanděl Jofiel

Tento měsíc Vás bude provázet archanděl Jofiel, který Vám pomůže radovat se a udržet optimismus. 

Střelec (Desítka mečů) – Situace, která Vás trápila či štvala, naštěstí skončila a po každém konci, jak už to bývá, přichází nové začátky. Můžete pocítit smutek nad tím, co se stalo, ale budete také cítit úlevu a naději. Nadejde čas odejít a přijmout to nové, co nám život přichystal. Může být vhodná doba ke změně kariéry nebo dokončíte Váš dlouhodobý projekt. Mějte oči otevřené a nebojácně přijměte příležitost, která Vás zaujme.

Kozoroh (Pětka holí) – Budeme zažívat výzvy, protože lidé v našem okolí budou mít různé hodnoty, názory a cíle, které se nebudou shodovat s těmi našemi. To je ale v pořádku, nemusíme mít vždy vše pod kontrolou. /spěch je možný, ale bude vyžadovat jistou dávku úsilí. Takováto výzva nás může bavit, ale také nás může vyčerpávat. Bude důležité, aby všichni zúčastnění pochopili vzájemný úhel pohledu. Dbejte na jasnost vyjádření a upřímnost, protože jen tak se pohnete z místa.

Vodnář (Rytíř holí) – Nastane významná situace, která bude vyžadovat Vaši okamžitou pozornost. Ovšem i když bude čas podstatný, nenechte se zahnat do kouta a vezměte si dostatek času na rozmyšlenou – nejednejte zbrkle a unáhleně. Zůstaňte nadšení a sebejistí, ale také moudří a opatrní.

Ryby (Rozsudek) – Objevíte se na konci své situace nebo na pomyslné křižovatce, kdy budete muset učinit důležité rozhodnutí. Přezkoumejte a zhodnoťte svůj život – upřímně a bez strachu. Poté si sebejistě zvolte cestu, cíl či postup. Klidně si vezměte čas na odpočinek, protože jste velice dobře připraveni na to, přijmout změnu. Pokud řešíte nějaké právní situace, ty se pro Vás budou vyvíjet příznivě. Stejně tak kurzy, zkoušky, atd. 

Archanděl Jeremiel

Zavolejte si archanděla Jeremiela k tomu, aby Vám pomohl v rozhodnutí a zhodnocení Vašeho života. Vezměte si tužku, papír a běžte na klidné místo, kde nebudete rušeni. Potom požádejte Jeremiela o pomoc a on Vám pomůže posoudit, co je potřeba změnit, uzdravit nebo pustit.

Lovecký úplněk ve znamení Berana

Ve čtvrtek 1. 10. 2020 ve 23:05 hodin nás čeká úplněk ve znamení Berana. Proč se zde zmiňuji právě o tomto úplňku, když je až v říjnu? Protože je na začátku měsíce a byla by škoda jej propást.

V období tohoto úplňku bychom měli držet svůj temperament na uzdě, stejně tak agresivitu. Hrozí nebezpečí problému pramenící z nezvládnutí vlastních emocí a vzteku. Konflikty jsou zbytečné a nic se s nimi nevyřeší. Po zdravotní stránce bychom si měli dávat pozor na hlavu, jazyk, zuby a tepny.

Tento měsíc bude plný rozmýšlení a posunu kupředu. Ono se to dalo čekat, protože se pomalu blížíme ke konci roku a začínáme vbíhat do cílové rovinky, kdy bude zapotřebí se připravovat k dořešení všech věcí a situací, které máme rozdělané a které je zapotřebí nějak uzavřít či je uvést na správnou míru

Jedna moudrá žena mi tento týden řekla: “Sabinko, nezapomínejte, že všichni jsme v bezpečí a o všechny je dobře postaráno.” Tato věta mě krásně, láskyplně obejmula a právě touto větou bych se s Vámi chtěla dnes rozloučit. Pokuste si ji zopakovat ve chvílích, kdy se budete cítit pod tlakem nebo bezradní. Klidně si ji zopakujte každé ráno a tím si naprogramujte klidný a láskyplný den. 

Také bych Vás chtěla požádat, pokusme se k sobě být více laskaví, usmějme se na sebe, na neznámého člověka, pomozme si a buďme k sobě slušní, protože negace, agrese, stresu a STRACHU je na tomto světě BOHUŽEL víc než dost. 

Světlo vždy porazí tmu. 

Děkuji. 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments