Jak vycítit přítomnost andělů

Photo by Oldřich Mach

Jakmile začnete vědomě vnímat přítomnost andělů, začne se závoj oddělující náš svět od andělského ztenčovat. Nemusíte mít žádné zvláštní schopnosti, být jasnovidec, médium, atd…  S anděly může komunikovat kdokoliv, protože andělé se nás snaží kontaktovat každý den a z jakéhokoliv kontaktu se velice radují. Většina lidí žádného anděla neuvidí a stejně si jsou vědomi jeho přítomnosti. Anděly můžete vidět, cítit, slyšet, vnímat kterýmkoliv z lidských smyslů.

Uvedu vám několik způsobů, jak si lze přítomnost andělů uvědomit.

Atmosféra v místnosti se náhle změní. Ucítíte, jakoby vás obklopila teplá záře, vzduch se kolem vás zachvěje nebo ucítíte, jako by vám páteří projel proud energie.

Místnost najednou naplní nádherná vůně. Buď ucítíte lehkou vůni letních květin, myrhy, konvalinek nebo ibišku.

Ucítíte příjemnou sladkou chuť. Třeba nebeské ambrózie. Nebo uslyšíte nadpozemsky krásný zvuk. Andělská hudba je spojována s uzdravováním a obnovou.

Zmocní se vás pocit Lásky nebo všemohoucího hlubokého klidu a míru.

Před očima se vám roztančí jasné paprsky, světýlka či dokonce barevné koule (když pracujete s léčitelskými anděly nebo když se probouzíte ze spánku). Můžete také vidět barevnou mlhu.

 Během Andělské meditace před sebou uvidíte jasné oslnivé světlo.

Ucítíte přítomnost andělských křídel, která se o Vás otírají nebo Vás objímají. Někdy se dotkne ruka anděla například vašeho ramene. Můžete pocítit „andělský vánek“, který se podobá teplému letnímu větru.

Všimnete si rostoucího množství neobvyklých „náhod“ a shod okolností, ke kterým ve Vašem životě dochází. Nebo se vám zdá, že se vaše problémy řeší samy, někdy tím nejmíň očekávaným způsobem.

Nehledě na to, že náhody prostě neexistují.

Pokud chcete více přiblížit, jak se spojit se svým strážným andělem, odkážu Vás na mé video na YouTube “Spojení se strážným andělem”.

Video je sice staršího data, se starým logem, ale stále aktuální a vždy aktuální bude.

Takže doufám, že Vám tyto informace budou k užitku a že se se svým strážným andělem spojíte. Je to krásný pocit a život je mnohem jednodušší. Ovšem to poznáte sami na vlastní kůži.

S Láskou Vaše Sába

XoXo

5 3 votes
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments