Jak si udělat andělský oltář?

Pokud se bojíte, že spojení s anděly nebude jednoduché, udělejte si (v každém případě) svůj vlastní andělský oltář.

Andělský oltář je místo harmonie, klidu a bránou do andělské říše. Můžete sem chodit každý den, obnovovat svou sílu a umocnit své pocity ze spojení s anděly. Při tvoření oltáře nechte působit svou fantazii, kreativitu, smysl pro krásu a přivolejte si na pomoc anděly. Požádejte je, aby Vám pomohli vytvořit andělský oltář přímo pro Vás. Neřiďte se podle jiných vytvořených andělských oltářů. Každý je jedinečný a musí být odrazem svého majitele, aby souzněl s Vaší duší. Před samotným vytvořením oltáře je nejlepší si zameditovat a požádat anděly, aby Vám ukázali, jak by měl Váš oltář vypadat.

Je jen pár základních doporučení, které by měl oltář obsahovat.

  • V první řadě si uzpůsobte velikost oltáře tak, aby Vám vyhovoval a nepřekážel. Pokud máte malý byt, stačí například polička, prostor na skříňce nebo stolečku. Když máte větší prostor, můžete si oltář udělat ze stolu nebo komody, do které si můžete schovávat další potřebné věci, jako jsou třeba svíčky, vonné tyčinky do zásoby nebo karty či jiné předměty.
  • Umístěte svůj oltář do té části domu/bytu, kde se cítíte příjemně a bezpečně. Vhodné je prosvětlené místo poblíž okna.
  • Na oltář můžete dát nějaký originální ubrus, který si buď zakoupíte v nějakém ezoterickém obchodě, sami ušijete nebo jste jej od někoho dostali a je pro Vás výjimečný a důležitý. Pokud ubrus nechcete, nemusíte si ho na oltář dávat. Je to čistě na Vás.
  • Na oltář si umístěte vázu s živou kytkou, o kterou je ovšem potřeba pečovat nebo měnit. Pokud nebudete chtít řezanou kytku, dejte si na oltářík květináček s kytkou, která se Vám líbí, voní a pečujte o ni.
  • Jistě se shodneme, že k oltáři patří svíčky. Nejlepší jsou bílé svíce. Bílá je barvou čistoty a neutrality. Jinou barvu svíčky používejte jen k vybraným rituálům. Je jedno, jak velká svíčka bude nebo kolik jich bude. Je jedno, jestli se bude jednat o čajové svíčky, tenké vysoké svíčky, svíce ve svícnech a jestli bude jedna nebo deset.
  • Během Vašeho času tráveného u oltáře byste se měli cítit dobře a k tomu Vám také pomůžou různé vonné tyčinky či aromalampa s éterickým olejem. Pokud se rozhodnete pro vonné tyčinky, je důležité, abyste na ně měli tzv. lyži nebo jiný vhodný nástavec.
  • Na oltář si dejte věci, které máte rádi a máte k nim nějaké citové pouto. Například keramického andílka, fotku rodiny nebo blízkých lidí, které máte velice rádi, krystaly, zvonky, náboženské předměty, peříčka, kyvadlo, rituální předměty, vykládací karty nebo motivační kartičky. Můžete si také na oltář umístit malý zápisník a tužku k zapsání vizí, myšlenek, které Vás u oltáře napadnou, lépe řečeno, které uslyšíte či vycítíte od andělů.
  • Umístěte si na oltář vždy předmět, který bude znázorňovat cíl, kterého budete chtít dosáhnout. Například lásku, duchovní moudrost, hojnost, finanční zabezpečení, kariéru, soucit, klid,…

Nezapomeňte vždy při odchodu od oltáře zhasnout svíčky, aby nedošlo k nehodě a taky umístěte oltář do dobře větratelné místnosti, aby Vás nebolela hlava, neboť svíčky spotřebovávají kyslík.

Jakmile si vytvoříte každodenní rytmus spojený s použitím oltáře, bude pro Vás mnohem jednodušší vysílat své přání, sny k andělům. Také si lépe najdete čas na meditaci či modlitbu. Upevníte tím Váš vztah s anděly a budete se cítit klidnější a vyrovnanější.

Na fotografii je můj oltář, který je ale mírně upravený, protože svůj oltář byste neměli zveřejňovat. Je to citlivé místo, které patří jen Vám a andělům. Ale můžete vidět, že můj oltář je na poličce ve skříni, protože nemám v bytě tolik místa, abych mohla mít za oltář celou komodu či stolek. Ale velice mi vyhovuje a moc se mi líbí. Nicméně jsem k jeho tvoření využívala svou fantazii a nechala se vést anděly. Proto na něm některé věci, z výše uvedeného doporučení, nenajdete.

Andělský oltář totiž nepodléhá žádným přísným kritériím, jako jiné oltáře.

Přeji Vám, abyste si vytvořili svůj andělský oltář, který Vám přinese radost, klid a pomůže k bližšímu spojení s anděly. Doufám, že Vám tento článek bude k užitku a že jsem Vám trochu přiblížila a objasnila, jak takový andělský oltář vypadá.

S Láskou Vaše Sába

4 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments