Elementálové, přírodní duchové

Taky se rádi procházíte v přírodě a cítíte se skvěle? Na tomto léčivém účinku se podílí tzv. přírodní andělé žijící mezi rostlinami a zvířaty. Jedním z důvodů, proč se mezi stromy, rostlinami a zvířaty cítíme tak skvěle, je přítomnost mocných andělských léčitelů. Přírodní andělé bývají označování jako Elementálové. Jsou to bytosti patřící do Andělské říše a dokážou Vás zbavit jakýchkoliv problémů.

A kdo to tedy přesně jsou Elementálové?

Vše živé na Zemi má své strážné anděly. Ať už to jsou květiny, rostliny, stromy a všechna zvířata, v království elementálů existuje spousta jiných bytostí a tvorů, kteří jsou pokládaní za mystické, jako jsou skřítci, víly, duchové stromů,… Díky své jasnozřivosti můžete zjistit, že tyto bytosti existují a že není tak těžké je spatřit. Stačí se otevřít své jasnozřivosti, vyjít do přírody a v duchu si tyto bytosti k sobě přivolat. Nejdůležitější je být slušný, protože Elementálové mají strach z agresivních, opilých, arogantních a panovačných lidí. Ba naopak milují lidi přátelské, milé, hodné, ochotné, milující a chránící přírodu. Elementálové jsou přírodní duchové, kteří nám pomáhají rozumět rytmům přírody a chápat vlastní místo ve světě. Elementálové pracují v těsném kontaktu s anděly na posvátných místech s cílem pomoci lidem pochopit, co naši předkové instinktivně znali – význam vzájemných vztahů mezi měsíčními fázemi, příliv, odliv a roční doby. Naše planeta Země je také živá bytost, která se vyvíjí prostřednictvím životů bytostí, které na ni žijí.

Víly

Víly, elfové, gnómové a skřítci jsou pozemští duchové, kteří vládnou květinám, stromům, púdě, písku a krystalům. Každý z těchto duchů nás učí, jak se starat o sebe a jak můžeme existovat jakožto “spolutvůrci” v rovnováze a harmonii. Znamená to žít odpovědně s ohledem na všechno živé na této planetě. Pokud se budete soustředit na mocnou energii protékající kolem vás, dosáhnete stability a hojnosti ve všech oblastech života. Duchové stromů a rostlin mají, jak už věděli naši předci, schopnost léčit nemoci, pokud se rozhodnete s nimi pracovat. Stačí najít strom, ze kterého vyzařuje harmonie a příznivé přijetí – požádejte ho, abyste směli pracovat s jeho duchovní podstatou. Víly se zabývají léčbou lidských bytostí. Jsou popisované, jako maličké lidské bytosti s dračími nebo motýlími křídly. Jsou zahaleny do bělavé záře, čímž připomínají světlušky. Lidé, kteří mají životní úděl dotýkající se přírody, ekologie nebo zvířat, mohou mít za strážné anděly právě Víly. Vyskytují se tam, kde jsou rostliny a zvířata. Nejvíce jich je v přírodě, kde se tak neprojevila lidská ruka.

I květiny, které máme doma, mají své vlastní Víly.

Proto se doporučuje mít na nočním stolku květinu a zatím co spíme, může na nás Víla působit a pomáhat nám ke krásnému, klidnému spánku. Víly nám pomáhají zbavit negativních myšlenek, energií či vzorců převzatých od jiných lidí nebo ze svých vlastních obav. Když se budete procházet přírodou, v duchu je požádejte, aby Vás Víly obklopily láskou a světlem. Vyrojí se kolem Vás a sesbírají z Vás negativitu. Vštípí Vám taky smysl pro hravost a tím Vás inspirují ke smíchu a zábavě, což zaručeně vyléčí všechny chmury.

Mořské panny

Rusalky a mořské panny jsou vodní duchové, kteří vládnou nad vodou a tíhnou k bytostem, které žijí v jejich vodní říši. Vodní duchové nás učí čistit emoce a udržovat je v rovnováze. Učí nás plynout tak, že se necháváme unášet cestou nejmenšího odporu. Voda na sebe může vzít jakýkoliv tvar, je těžké ji zkrotit a někdy může nabrat mimořádnou sílu. Vodní duchové nás mohou naučit, jak se umět přizpůsobit na různé situace, aniž bychom ztratili svou základní vnímavost. Vodní živel je vnímavý a přináší poselství z míst, kterými protekl. 

Salamandři 

Salamandři jsou duchové ohně, střežící tajemství proměny jeho energie. Vyskytují se ve velkém množství kolem vulkánů. Učí nás vše, co se týká dynamické energie naší životní síly a jiskry ohně, kterou máme všichni v nás. Tyto síly nás každý den probouzí, podporují v cestě životem a v cestě za světlem.

Oheň očišťuje, spaluje a ničí staré, aby se mohlo objevit něco nového. 

Sylfové

Sylfové jsou vzdušní duchové, kteří přenášejí naše modlitby andělům. Vzduch je lehký, pružný a svobodný. Je také neviditelný a lze jej spatřit pouze prostřednictvím jeho účinkům na jiné věci. Práce se Sylfy zvyšuje naše duchovní dovednosti, zlepšuje intuici, schopnost komunikace, tvůrčí představivost a vede k náhlým zábleskům inspirace

Dévové

Dévové pracují s lidmi častěji než Elementálové. Hlavně co se týče role strážců posvátných míst a dávných pohřebišť. Také je lze najít v čistých krystalech křišťálu. Pokud budete mít natolik velké štěstí, že najdete krystal, který je chrámem Déva, stane se pro Vás zdrojem informací. Vibrace obsažené v tomto krystalu umožňují propojení Nebe a Země. Učí nás, jak zvyšovat nejen svoji vlastní frekvence, ale i frekvence druhých a celé Země. Také nás mohou poučit o způsobu léčení nás samých i planety.

My doma jeden takový krystal křišťálu s Dévou máme a mohu jen potvrdit, že z něj jde neskutečná energie a moudrost.

Doufám, že se Vám článek líbil. Tentokrát jsme více nahlédli do říše jiných, přírodních bytostí. A co Vy? Zažili jste už setkání s jedním z výše uvedených přírodních duchů?

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše Sába

XoXo

Photo by @photoodimm

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments